Dodaj do ulubionych

kupilam sobie crocsy

21.06.11, 22:37
pamietam ze byla jakis czas temu rozmowa na ten temat
jako ze poprzednie klapki domowo-plazowe mi sie juz calkowicie rozlecialy to wybralam sie dzis do sklepu
na dla mnie ten model
www.crocs.ca/crocs-patricia/10386,en_CA,pd.html?cid=44W&cgid=women-footwear-sandals
jak sie pooglada ze wszystkich stron to widac ze nie ma absolutnie zadnego ucisku na kostke palucha co dla mnie jest piorytetem - bo co jakis czas dna sie odzywa

dla corki zas, z mysla o obozie wodnym ,z plazowaniem i canoe, co by oslonic stopki przed kamieniami itp
www.crocs.ca/crocs-shayna/11212,en_CA,pd.html?cid=44V&cgid=women-footwear-flats
a ze rozmiar stopek mamy prawie identyczny to sie bedziemy mieniac tongue_out
Obserwuj wątek
    • mysiulek08 Re: kupilam sobie crocsy 21.06.11, 23:44
      Mowisz, ze wygodne? To chyba sie skusze, bo u nas akurat dostepne, choc z wybor niewielki.

Ja mam dla odmiany problem z haluksem i dobranie butow/sandalow/klapek, tak by byly wygodne (miekka ale elastyczna podeszwa, wygodna, lekka i bezszwowa 'gora') to duzy problem.

Ostatnio sprawilam sobie takie buty:

shop.timberland.com/product/index.jsp?productId=11267559
      meskie smile wersja damska byla zbyt obcisla, super wygodne

i takie typowe:

shop.timberland.com/product/index.jsp?productId=4209085
      niby tez meskie, ale nie moge pojac dlaczego? smile

Z imprez nakazujacych galowy stroj zdarza sie, ze wracam do auta boso smile
      • roseanne Re: kupilam sobie crocsy 22.06.11, 03:49
        jesli chodzi o sportowe do lazenia , a jeszcze bardziej do dlugiegi stania - jak w szkolce i na stazu to tylko meskie- odpowiednio szerokie i z lepiej amortyzowana podeszwa

klapki jak narazie super - paski dobrze trzymaja stope, zadnego klapania i obijania piet, luk stopy ladnie podparty i leciutki obcas na calosci
        • ania_m66 Re: kupilam sobie crocsy 22.06.11, 08:42
          to chociaz dokladnie studiujcie etykietke i googlujcie producenta.
          wiekszosc crocsow to bomba chemiczna, ktora dzieki obecnosci w plastiku zmiekczaczy czyni je potwornie wrecz niezdrowymi. poprzez pot i pory w skorze organizm dostaje konska dawke substancji mogacych powodowac raka, zaburzenia hormonalne (w szczegolnosci w produkcji estrogenow), nieplodnosc i ciezkie wady rozwojowe plodu u ciezarnych.
          w ogole plastiku w kuchni i na ciele jak najmniej sad
                • ania_m66 Re: kupilam sobie crocsy 22.06.11, 14:24
                  ze co czwarta para z 22 przebadanych dostepnych w niemczech butow tego typu kompletnie nie spelnia wymogow i powinna byc wycofana ze sprzedazy. w tym oryginalne crocsy w ktorych znaleziono za wysokie stezenie substancji zmiekczajacych.
                  tylko jeden producent calkowicie z nich zrezygnowal - chung shi. przebadyny model chung shi dux w kolorze czerwonym za 40 euro byl jedynym zaslugujacym na ocene b. dobra. reszta wypadla srednio badz jeszcze gorzej.
                  poza tym niesmialo przypominam o istnieniu swietnego narzedzia pt google translator. sama z niego korzystam i polecam.
                  dzieki niemu dowiedzialam sie co kupilam we francji i do czego toto smile
                  • amused.to.death Re: kupilam sobie crocsy 22.06.11, 15:11
                    Pytanie tylko jak to wszystko ma się do tzn. 'normalnych' butów, bo może podobnie i wtedy to wszystko tak naprawdę nie ma znaczenia.

co do google translator - przyznaję, że zapominam.
                    A zapominam bo w zasadzie nie potrzebuję - w innych językach czytam albo po angielsku albo po hiszpańsku i nie przychodzi mi do głowy zaglądać na inne stronybig_grin
                  • skiela1 Re: kupilam sobie crocsy 03.07.11, 05:23
                    ania_m66 napisała:

> ze co czwarta para z 22 przebadanych dostepnych w niemczech butow tego typu kom
                    > pletnie nie spelnia wymogow i powinna byc wycofana ze sprzedazy. w tym oryginal

Tiaaa powinna byc wycofanasmile
                    Komus przeszkadza,ze te buty sa tak naprawde niezniszczalnesmile
                    Moze niech zaczne badac inne buty "skorzane" produkowane w Chinach i jaki efekt na nasze zdrowie ma klej,ktorego uzywaja do klejenia tych bucikow.
      • marijohanna Re: kupilam sobie crocsy 22.06.11, 21:24
        w tym artykule pisze, ze z punktu widzenia ortopedycznego sa one nawet zdrowe i niezle. co czwarta podrobka odpadla w tescie ze wzgledu za zawartosc chemicznych substancji. podwyzszone (podwyzszone! nie wysokie) wartosci znaleziono rowniez w org. crocsach.
        ale nikt od tego nie umrze ani nei dostanie raka. bez przesady. ta sama histeria byla z gumowcami dla dzieci.

kto nie chce ryzykowac niech zaklada do nich skarpetki. i tyle.
        • wilowka Re: kupilam sobie crocsy 22.06.11, 23:07
          Ha! A parę dni temu sama pisałam na innym forum, że cocsową wyznawczynią się stałam smileForum 69 i pół

Przy dobrze dobranym rozmiarze są dla mnie przewygodne. smile

Na tej stronie jest outlet, teraz już rozmiary poprzebierane raczej, ale jakoś w marcu było z czego wybierać smile

Jada do mnie następne smile
          • jan.kran Re: kupilam sobie crocsy 23.06.11, 01:49
            Jestesmy ja i i moja Mlodziez zwolennikami crocsow ale tylko oryginalnych. Zawartosc smiertelnego plastiku w tychze mnie nie rusza bo jestesmy atakowani zewszad falami zabojczymi z telefonow komorkowych, uzywamy [i][smiertelnego promieniowania mikrofalowki/i] oraz jestesmy otoczeni groznym internetem bezprzewodowym.
            Codziennie rano sie budze i sprawdzam czy jeszcze zyje ...
            Kransmile)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka