Dodaj do ulubionych

wszystko już było..

01.07.21, 22:06
.....
Obserwuj wątek
        • mysiulek08 Re: A żelki 🤔 05.07.21, 05:08
          czubryce dajesz tam gdzie majeranek czy oregano,wszelkie srodziemnomorskie smaki ida z czubryca
          czarnuszka do posypki jak pieprz (mlynek dokup),.do marynowania sera razem z czubryca, do masla smakowego itp
          • kanuk Re: A żelki 🤔 05.07.21, 07:59
            Dzieki ,Mysiulku. Majeranek u mnie schodzi nie gorzej niz cebula ( jak u Roseannewink ,oregano tez. Wiec poeksperymentuje w tym kierunku z czubryca. Tu sie jakos tak zowie jak "zimowy czaber" , chyba?
            Czarnuszka ,jak czytam, ma super wlasciwosci. Kusi mnie mielenie w mozdzierzu. Ale mlynek do przypraw tez mam. PS zimno tam ? Wiem ,ze w Kordobie , z drugiej strony Andow , sniezylo nie tak dawno.
            • mysiulek08 Re: A żelki 🤔 05.07.21, 08:11
              eksperymentuj na zdrowie 😊
              w mozdzierzu mozesz rozcierac ale latwiej sypnac do mlynka, takiego zwyklego, recznego i mielic jak pieprz, na swiezo zeby aromat zachowac, jako posypka przy pieczeniu chleba czy bulek tez super

u nas zima laskawa, jak na razie bylo tylko dni przymrozkow, ot -1; - 2 stp, kaluze zamarzly i tyle, snieg jak juz bedzie to moze tak z 1 cm i polezy kilka godzin, ale za to pada, leje, mzy i wieje 🤣

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka