Dodaj do ulubionych

Mamy- wspierajmy się nie w tym trudnym okresie.

15.11.20, 19:56
Jestem mamą 11 letniego synka, który choruje na rzadką chorobę genetyczną. Jest upośledzony intelektualnie w stopniu umiarkowanym a także ma różne przypadłości w związku z niepełnosprawnością ruchową. Od 7 lat jeździmy na fizjoterapię ruchową, Si, taktylną, terapię ręki i wiele wiele innych... Po 7 latach chyba wypracowaliśmy wszystko co mogliśmy teraz jedynie chyba tylko robimy to by nie było gorzej... Jednak nie o tym chciałam napisać . Nie dawno przeprowadziliśmy się z mężem w jego rodzinne strony 420 km od mojego miejsca rodzinnego. Jest ciężko.. brak znajomych, brak wsparcia rodziny, brak choć jednej życzliwej osoby by odwiedziła, przyszła, porozmawiała , wypiła kawę... Do tego pandemia! Nie można nigdzie wyjść. Wyjście do spożywczego to niczym wyjście do SPA! Myślę, że więcej jest takich mam jak ja - samotnych ze swoimi problemami , bolączkami i pragnieniami choć odrobiny wsparcia. Chciałabym by przy pomocy forum stworzyć miejsce spotkań, wymiany zdań może numerów?! Po prostu piszcie!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka