Dodaj do ulubionych

Warsztat Odwagi, nadszedł czas działania!

09.10.09, 08:59
Zamień myślenie na temat pracy we własnej firmie na zaplanowane działania, krok po kroku przybliżające Cię do realizacji Twojego marzenia.Bez sprecyzowanych celów, planu działania i decyzji o zrobieniu pierwszych kroków dalsze myślenie doprowadzi Cię tylko do frustracji.

Zacznij działać wykorzystując swoje talenty

Zarabiaj pieniądze dzięki temu, co lubisz robić - sprawi Ci to frajdę!W ciągu trzech dni weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie i poczujesz, jak na Twoje działania wpływa ekscytacja celami życiowymi.

Pierwszy dzień

jest poświęcony Twojemu pomysłowi na życie – prawdopodobnie twoje marzenia mają sens, ale czy faktycznie panujesz nad tą wizją, czy to tylko pobożne życzenia? Będzie dużo testów i Twoich przemyśleń, które „wycenią” Twoja determinację w dążeniu do celu i sprawdzą, czy to, co zaplanowałeś, jest rzeczywiście dla Ciebie.

Drugi dzień

jest o tym, jak zamienić swoja pasję na pieniądze – zaczynasz tworzyć pracę, w której nie pracujesz, bo robisz to, co lubisz i jeszcze Ci za to płacą. Poznasz sposoby, jak to zrobić, ale przygotuj się na ćwiczenie pisania ofert, prowadzenie rozmów z klientami i mnóstwo pomysłów na dopasowanie Twojej działalności do realiów rynku.

W trzecim dniu

zajmiemy się tym, co jest potrzebne Ci do osiągnięcia sukcesu, i porozmawiamy o tym, jak ludzie utrudniają sobie jego osiągnięcie (a może Ty też?). Jak sprawić, żeby właściciel firmy nie był najsłabszym jej ogniwem, ale znalazł w sobie siłę do realizacji ambitnych planów? Sporo o planowaniu bliższym i dalszym oraz działaniu

Podejmij decyzję zmieniającą Twoje życie!

Osiągniemy swój cel, jeśli zaczniesz działać w kierunku rozdania swojej wiedzy, umiejętności i talentów jak największej ilości ludzi To może być najbardziej zmieniająca życie wiedza, jaką kiedykolwiek będziesz mieć szansę poznać...

www.aktiff.com.pl/odwagi.htm
Obserwuj wątek
    • nuk2 Re: Warsztat Odwagi, nadszedł czas działania! 24.10.09, 14:11
      Następny termin: 14-15 listopada 2009

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka