Dodaj do ulubionych

Szkolenia, konferencja pod Warszaw

25.06.11, 20:11
Zapraszamy do organizacji szkoleń i konferencji w położonym 18 km od Warszawy Dworze Konstancin.
Jest to trzygwiazdkowy hotel, w którym znajdują się trzy klimatyzowane sale, które mogą pomieścić max. 24, 50 i 130 osób. Każda z nich posiada rolety w oknach i pełne wyposażenie multimedialne. W trakcie spotkań oferujemy przerwy kawowe, catering lub posiłki w stylowej restauracji albo w ogrodzie, gdzie możemy zorganizować grilla lub garden party. Zapraszamy!

KONTAKT:
Dwór Konstancin***
ul. Od Lasu 23
05-510 Konstancin- Jeziorna
Tel. + 48 22 754 72 72
www.dworkonstancin.pl
e-mail: dworkonstancin@dworkonstancin.pl
Obserwuj wątek
    • agata_66 Re: Szkolenia, konferencja pod Warszaw 13.04.15, 09:51
      Pod Warszawą na pewno warto zapoznać się z bardzo atrakcyjną ofertą Pałacyka Otrębusy, który posiada cztery wielofunkcyjne, w pełni klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz szybki bezprzewodowy internet. Po szkoleniu można skorzystać z wielu atrakcji, tj. basen, sauna, łaźnie. Ogromną zaletą Pałacyka jest niewątpliwie piękny i duży ogród, w którym można organizować różnego rodzaju gry i zabawy integracyjne, wszystko jest indywidualnie ustalane i profesjonalnie przygotowywane. Warto zapoznać się z ofertą www.palacykotrebusy.pl/ , ponieważ przewidziane są naprawdę duże rabaty.
    • ida990 Re: Szkolenia, konferencja pod Warszaw 15.01.20, 09:59
      Ja polecam na organizację konferencji - hotel w Grójcu sevillagold.pl/. Piękny nowy hotel, wybudowany w 2019 roku. Świetne nowe sale konferencyjne, w pełni wyposażone, z bardzo dobrym zapleczem noclegowym, parkingowym i wyborną kuchnią. Organizowałam tam konferencję we wrześniu i wszystko wyszło tak jak sobie wyobrażałam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka