Dodaj do ulubionych

Kursy i szkolenia online

08.12.14, 14:06
Jeśli ktoś szuka fajnych szkoleń, a nie może znaleźć na nie czasu, polecam szkolenia online.
Obserwuj wątek
  • brylek.88 Re: Kursy i szkolenia online 08.12.14, 14:10
   Dostajemy dostęp, do platformy e-learningowej oraz wszelkich materiałów szkoleniowych i właściwie nie trzeba nawet wychodzić z domu, a warto zainwestować w siebie. <a href="http://gromar.eu/oferta/szkolenia-elearningowe/>Tutaj</a> można znaleźć wiele kursów organizowanych przez Gromar, ale wystarczy poszperać w internecie i znajdziemy np, naukę języków online.
   Więc jeśli braliście już udział w tego typu szkoleniach online dzielcie się waszymi wrażeniami tutaj
   • brylek.88 Re: Kursy i szkolenia online 08.12.14, 14:15
    Dostajemy dostęp, do platformy e-learningowej oraz wszelkich materiałów szkoleniowych i właściwie nie trzeba nawet wychodzić z domu, a warto zainwestować w siebie. Tutaj można znaleźć wiele kursów organizowanych przez Gromar, ale wystarczy poszperać w internecie i znajdziemy np, naukę języków online.
    Więc jeśli braliście już udział w tego typu szkoleniach online dzielcie się waszymi wrażeniami tutaj
   • huntingduck Re: Kursy i szkolenia online 24.02.15, 17:34
    Słyszeliście o aferze, jaka jest w temacie kursów online. Ludzie dostają normalnie dyplom+klucz odpowiedzi w jednej kopercie w 2 dni po zalogowaniu i zapłaceniu za kurs. Może lepiej coś po czym będzie zawód. Moja koleżanka pracuje jako stylistka, wizażystka, a skończyła szkołę weekendową w Warszawie i sobie chwiali. Myślę że warto inwestować w siebie po okresie nauki.
    Np. wizaż, czy rekonstrukcja brwi. Dla kobiety to fajne zajęcie i nieźle sie podobno zarabia.
    Szkoła, którą ukończyła to select jest bardzo znana i prestiżowa. Gdyby tylko kasa była...select.edu.pl/kurs-wizazu-program
    • 3michalpr Re: Kursy i szkolenia online 16.06.15, 12:10
     dla mnie e-learning to super sprawa. nigdy nie dostałem żadnego dyplomu bez zdaniu egzaminu na platformie do nauki nie mówiac o aktywnosci w szkoleniu która nie raz wynosiła kilkanaście godzin! dużo zawodowych jest na inwestycjachw kadry.ale to tylko dla tych któzy chca sie dużonauczyć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka