Dodaj do ulubionych

Weekendowy kurs- certyfikat kompetencji zawodowych

09.05.19, 13:59
SZCZECIN, KOSZALIN, SŁUPSK - WEEKENDOWE KURSY NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO OSÓB/RZECZY.

NAJBLIŻSZY KURS 07-09.06.2019 KOSZALIN ! KOLEJNE CO OK 1 MIESIĄC w/w miejscowościach.

SZYBKI SKUTECZNY KURS do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego w KOSZALINIE w weekendy w godzinach: piątek 17.00-20.00 oraz sobota- niedziela ( 9-17.00). UWAGA . KURSY odbywają się w odstępie co ok 1-1,5 miesięcznym DLA MAŁEJ GRUPY - OK 6 OSÓB! GWARANCJA SOLIDNEGO nauczenia, zapewniającego zdanie egzaminu w pierwszym terminie. Na kursie otrzymasz wszystkie, na bieżąco aktualizowane materiały ( aktualne pytania testowe z egzaminu, zadania z rozwiązaniami + wzory i książkę) , a przede wszystkim konkretną, łatwo przyswajalną wiedzę. NAUCZYSZ SIĘ DOKŁADNIE TEGO CO JEST NA EGZAMINIE ( będziesz wiedział/a jakie są zadania, jak je rozwiązywać i interpretować , jakie dokładnie są pytania testowe).
PRZEKAZANA WIEDZA I MATERIAŁY ZAPEWNIAJĄ ZDANIE W PIERWSZYM TERMINIE.

PO KURSIE STACJONARNYM ZAPEWNIONE INDYWIDUALNE DARMOWE KONSULTACJE ZDALNE DLA KAŻDEGO Z UCZESTNIKÓW SZKOLENIA.

Miejsce prowadzenia szkolenia: ul. Sportowa, Koszalin. Na szkoleniu zapewniony serwis kawowy , obiad w sobotę i niedzielę.

Za kurs wystawiana jest faktura.


Po więcej pytań zapraszam do kontaktu.

aleksandra.szkolenia@wp.pl
tel: 572197122
Obserwuj wątek
    • bartim Re: Weekendowy kurs- certyfikat kompetencji zawod 07.02.20, 11:59
      Z pełnym przekonaniem polecam kurs na certyfikat kompetencji zawodowych u Pani Oli ( tel 572197122) Bardzo dobrze tłumaczy zadania egzaminacyjne , a zadania z czasu pracy kierowcow stały sie bardzo proste do zrozumienia. Byłem na kursie w Koszalinie, ale z tego co wiem można sie zapisać na kurs w innych miastach. Kurs trwał tylko w sobotę i niedziele ale naprawdę zupełnie wystarczył, zwlaszcza ze zdalnie można pózniej Konsultować sie i wyjaśnić niezrozumiałe kwestie. Ja kontaktowałem sie w sprawie czasu pracy kierowcow i zawsze szybko dostawałem wyjaśnienie Na maila albo telefonicznie. Naprawdę super przygotowanie. Bartek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka