Dodaj do ulubionych

jaki pyszny drink:)

28.07.07, 20:08
Dawno sobie tak nie piłam na wyluzowanie i odstresowaniesmile
pyszny ginik z napojem limonkowym,lodem i cytrynkąsmile
ale sie dobrze pje...jak oranżadkewinkchyba mi wiruje troszkę swiatwink ale to
zaraz miniewink
jak weekendzik?smile
Obserwuj wątek
    • krystian10 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 20:10
      Ja dzisiaj po polsku, sok jabłkowy i żubrówka smile))))))))))
      • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 20:34
        Zubróweczka też dobrasmile
        ale juz mi sie przepila w sezonie jesiennymwink
    • light.my.fire Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 20:37
      nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, Moni...
      możesz mnie przeklnąć...
      jak masz czas i ochote to zapraszam na gg...smile
      • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 20:42
        Witaj Kochanasmile
        napisz mi w @ swoje gg smile
        • light.my.fire Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 20:50
          poszło..smile
    • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 20:58
      poczęstowałabyś kolegę a nie tak sama popijaszsmile
      • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 21:04
        Proszę uprzejmiesmile polewam drugiegosmile
        zaraz zaczne głupotki pisaćwink)
        • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 21:09
          słucham uważniesmile
          • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 21:14
            Czuje taka blogośc i jestem troszke melancholijnie nastawiona do światawink
            ciekwe co bedzie dalej...smile
            • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 21:50
              też jestem ciekawsmile
              • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 21:54
                Ciekawośc to pierwszy stopień do piekławinkP
                troszke wyobrazni Szanowny Kolegowink
                • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 21:55
                  na swoją wyobraźnię nie narzekamsmile
                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 21:56
                    Brawo Yogi Babuuusmile))
                    tylko pozadrościc zoniewinkP
                    • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 21:58
                      oj Ty "biedny misiu" smile widzę że koleżanak lubi podobne filmy co jasmile
                      • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 22:02
                        Taaa to dla mnie małe mikiwink
                        Jasiu skocz po flaszkęwink
                        • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 22:02
                          pamiętam,że pomarańczówki nie pijaszsmile
                          • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 22:04
                            Moze być z morelekwink albo brzoskwineksmile))
                            • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 22:10
                              a nie może być cytrynówka?smile
                              • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 22:15
                                A nie za kwasne toto?wink
                                ja lubię słodkiewink nawet piwo pijam z sokiemwink
                                • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 22:56
                                  jest ok, bo to się słodzismile
                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 23:07
                                    Taka sztuczna słodycz to zgubna bywa wink
                                    • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 28.07.07, 23:18
                                      a pisałem czym to słodze?smile
                                      • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 11:07
                                        No chyba nie miodem....?wink
                                        • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 12:05
                                          czymś zdecydownie słodszym i w 100% naturalnymsmile
                                          • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 12:10
                                            To chyba jesz duzo ananasówwinkP
                                            • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 14:51
                                              za dużo ich nie jadamsmile mam taką naturalną słodyczsmile
                                              • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 17:12
                                                Samochwaławink
                                                to Ty tak twierdzisz...smile
                                                • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 17:42
                                                  co nie oznacza, że kłamięsmile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 17:43
                                                    kusiciel_dusz napisał:

> co nie oznacza, że kłamięsmile

Moze tylko wszystkiego nie mowiszwinkP
                                                    smile
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 17:45
                                                    bo wszystkiego nie można powiedziećsmile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 17:47
                                                    Zgadza sięsmile
                                                    to oczywiste...
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 17:51
                                                    ale to że jestem słodki nie będę ukrywałsmile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 17:54
                                                    Nic mi nie wiadomo na ten temwink
                                                    ale że skromny to faktwink
                                                    ja nie jestem ani slodka ani przesadnie skromnawinkP
                                                    chyba zaczne sie doceniaćwink
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 18:03
                                                    zaczniej konieczniesmile i zgadzam się, skromna to Ty nie jesteśsmile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 18:06
                                                    Moze troszkę rozpieszczonawink
                                                    ale jeszcze mi sie nie przewrócilo w główcewink i znam swoje możliwościwinkP
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 18:18
                                                    coś w tym jestsmile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 18:22
                                                    Taaa zapewnewink nie tylko Ty przyznałbyś mi racjęwink
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 18:26
                                                    tu też się z Tobą zgadzamsmile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 18:30
                                                    A coś Ty taki zgodny dzisiaj?wink
                                                    nie poznaje KusicielawinkP
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 18:39
                                                    mam czasmi dni słaboścismilei dziś własnie jest taki dzieńsmile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 18:42
                                                    A ile masz takich dni w miesiącu?wink
                                                    kiedy bedzie nastepny?...wink
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 18:52
                                                    za jakies dwa tygodniesmile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 04.08.07, 20:33
                                                    Nie będe oryginalna ale znów zaczynam wieczór sobotni smakowitym drineczkiemsmile
                                                    więc choc pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...wink jakos mi ta piosenka
                                                    tkwi w pamięci od wczorajsmile
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 05.08.07, 00:36
                                                    dziękuje za zaproszenie, to kiedy mam wpaść z farbami?smile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 05.08.07, 14:18
                                                    Jak sie zdecyduje na przemalowanie kuchni to dam cynkwink
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 05.08.07, 20:30
                                                    kuchni? mowa była o czymś zupełnie innym ale dla wprawy kuchnie też mogę
                                                    pomalowaćsmile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 05.08.07, 21:45
                                                    kusiciel_dusz napisał:

> kuchni? mowa była o czymś zupełnie innym ale dla wprawy kuchnie też mogę
                                                    > pomalowaćsmile

Masz wysokie aspiracjewink zdołasz pomalowac świat?wink
                                                    czekam zatem na efektwinkP
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 06.08.07, 07:41
                                                    ok, ale naipierw zacznę od kuchnismile
                                                  • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 06.08.07, 09:44
                                                    kusiciel_dusz napisał:

> ok, ale naipierw zacznę od kuchnismile

Taaa od kuchni sie zazwyczaj zaczyna...
                                                    a gotowac cos pysznego tez umiesz?wink
                                                  • kusiciel_dusz Re: jaki pyszny drink:) 06.08.07, 17:48
                                                    ależ oczywiściesmile jak odnowię kuchnię to coś przygotujęsmile
    • rumcajs-wrocek Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 17:28
      Wasze zdrowie, choć ja tylko Wareczkę wink)
      • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 29.07.07, 17:44
        Po piwie jakos mi brzuszek rośniewink
    • oleyu Re: jaki pyszny drink:) 30.07.07, 00:03
      a mój ulubiony drink to czarny ruski wink
      • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 30.07.07, 00:11
        Oleyu gdzie Ty sie podziewałeś?wink
        nieustajace wakacje masz czy jak?wink
        widze ze gustujesz w mocnych tunkachwink
        • oleyu Re: jaki pyszny drink:) 07.08.07, 11:09
          monnia3 napisała:

> Oleyu gdzie Ty sie podziewałeś?wink
          > nieustajace wakacje masz czy jak?wink
          > widze ze gustujesz w mocnych tunkachwink

A ostatnio sie obijam. Pracuje po 2, 3 godziny dziennie (jeśli już
          pracuje). Jeżdże to tu, to tam. Troche sie imprezuje. Ogólnie to
          wszystko mam gdzieś smile
          Pozdrowionka
          • monnia3 Re: jaki pyszny drink:) 07.08.07, 14:53
            oleyu napisał:

> A ostatnio sie obijam. Pracuje po 2, 3 godziny dziennie (jeśli już
            > pracuje). Jeżdże to tu, to tam. Troche sie imprezuje. Ogólnie to
            > wszystko mam gdzieś smile
            > Pozdrowionka

Jedym słowem bez zmian...zycie to jedna impreza chyba u Ciebiewink
            pozdrawiamsmile))
    • skorpionica11 Re: jaki pyszny drink:) 04.08.07, 21:05
      Ja pije drink w postaci herbatki wink)
    • renia31 Re: jaki pyszny drink:) 07.08.07, 09:41
      no jak drinus to i ja poproszę!Jeśli moge oczywistno!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka