Dodaj do ulubionych

Od dziś mieszka ze mną...

24.09.07, 22:42
Malutka koteczka szylkretowa-main cun smile
jest taka rozkoszna i kochana ...oswaja się z nowym miejscemsmile
Puszek okruszek puszek kłębuszek mój(moja) kochany(a)smile))
Obserwuj wątek
    • debest3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 24.09.07, 22:55
      jak mawiał mój kolega z wojska...Psa to jeszcze lubie..ale kota nienawidzę jak psa..
      • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 24.09.07, 23:06
        A ja jestem wielbicielka kotówsmile
        moje maleństwo obejrzało wszystkie kąty,zjadło i teraz po toalecie
        ułożyła sie na kanapie i usypia przy filmiesmile
        mmmrrrrrsmile))
        • debest3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 24.09.07, 23:26
          odkąd pamiętam to całe moje zycie u moich rodziców był jakiś kot...ale od trzech
          lat mają takiego małego psa...znaczy miniature..bo ojca denerwowała sierść
          dosłownie wszędzie..ja mam do kotów stosunek obojętny...ale w domu nie zamierzam
          trzymać...
    • bettina75 Re: Od dziś mieszka ze mną... 24.09.07, 23:33
      Oby Ci sie dobrze chowal ten kotek, Moniu, bo rasowe zwierzaczki sa bardziej
      wrazliwe.....musisz o niego bardzo sie troszczyc..smile)

Lubie takie male kotki...ale sama nie chcialabym miec...u kogos to cos
      innego..poglaskac, przytulic i oddacsmile)
      • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 07:27
        gratulacjesmile))) i bardzo się cieszę że to kotkasmile)) bo o płeć
        przeciwną to mógłbym być zazdrosnysmiletongue_outPPP
        • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 09:16
          Spała ze mna grzecznie całą nocwink na razie nie rozrabiasmile mała przytulankasmile a
          jak mruczy...mmmmrrrsmile))))
          bidulka sama teraz w domkusad
          • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 09:30
            a zabawki jakieś jej załatwiłassmile)) żeby się nie nudziła przez ten
            czas
            • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 09:31
              Zwiedza wszystkie zakamarki...i wyciera kurze za meblamiwink a potem mam slady
              łapek na dywaniewink
              • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 09:33
                no to też dobra opcja bo mebli nie trzeba odsuwać do sprzataniasmile
                • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 09:36
                  Wciśnie sie mały puszek w każda szczelinę...a potem wycofuje tyłem...ale z niej
                  mam ubawsmilea jak sie przygląda jak d niej mówięwink) jakby wszystko rozumiaławink
                  • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 09:39
                    bo to mądre zwierzesmile))
                    • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 09:51
                      Koty są indywidualistami i chadzają swoimi ściezkami...wink
                      ja chyba byłam kotem w poprzednim wcieleniuwink
                      • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 09:54
                        i chcesz powiedzieć że ta kocia dusza jest w Tobie w tym wcieleniusmile
                        • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 10:00
                          Tym razem nie będę skromna...to widać,słychać....smile))
                          • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 10:09
                            nic dodać nic ująćsmile)))
                            • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:31
                              leniwykot napisał:

> nic dodać nic ująćsmile)))

Zawsze mozna coś dodaćwink a i ująć jest cowink)))
                              • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:34
                                jakby sie uparł to tak tylko na moje skromne oko to nie ma nadczym
                                sie upierać smile)) dla mnie bombasmile
                                • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:37
                                  leniwykot napisał:

> jakby sie uparł to tak tylko na moje skromne oko to nie ma nadczym
                                  > sie upierać smile)) dla mnie bombasmile

Chyba nie jestes obiektywnywink ale nie będe sie upierać...chyba wiesz co
                                  mówisz(piszesz) smile))
                                  • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:38
                                    obiektywizm to moje drugie ja smile)))
                                    a jak chcesz o sie upieraj smile tylko po cosmile
                                    • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:40
                                      Upieram sie zatem...zmień sygnaturkęwinkP
                                      • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:42
                                        no dobrze ale musisz się wznieść na szczyty swojej cierpliwości bo
                                        ciężko dzis o dobry tekstsmile))

jestem w trakcie poszukiwańsmile
                                        • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:46
                                          No baaa zeby tylko o tekst było trudnowink
                                          a znasz taki?:
                                          zawsze czuje sie bezpiecznie kiedy na mnie patrzysz,
                                          tak dobrze spojrzeć w Twoje oczy kiedy marzysz...
                                          jestem tu jeden krok...nie zawracaj...smile))
                                          • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:47
                                            Zbyt banalnie....wiemwink)
                                          • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:47
                                            teraz juz znamsmile))
                                            podoba mi się taki dla mnie romantycznysmile))
                                            • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:52
                                              Kot w chmurach?wink)
                                              a nie w butach?winkP
                                              • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:53
                                                w butach z głową miedzy chmuramismile))
                                                • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:55
                                                  Jeśli nie w a miedzy to na pewno nie miedzy chmuramiwinkP
                                                  • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:57
                                                    nogi w butach a głowa w chmurach smile)))
                                                    nie czepiaj sie smile)))
                                                    to taki skrót myslowy zapożyczyłem z rządutongue_outP
                                                  • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 16:01
                                                    poprawka : a np miedzy ustami a brzegiem pucharusmile))
                                                  • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 16:02
                                                    leniwykot napisał:

> poprawka : a np miedzy ustami a brzegiem pucharusmile))

O i juz zaczynasz mówić do rzeczysmile))
                                                    tak to co innegowink))
                                                  • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 16:03
                                                    ufff jak dobrze że w pore ale dzieki za ukierunkowanie na odpowiedni
                                                    tor mysleniasmile))
                                                  • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 16:05
                                                    leniwykot napisał:

> ufff jak dobrze że w pore ale dzieki za ukierunkowanie na odpowiedni
                                                    > tor mysleniasmile))
                                                    >
                                                    >
                                                    Wiesz ze mozesz liczyć na moja pomoc...wink))
                                                  • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 16:07
                                                    no jasne że wiemsmile)) ale będę starał sie dawać sobie rade sam wink no
                                                    chyba że.....wink
                                                  • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 16:12
                                                    Serio chcesz sobie radzić sam?winkP
                                                    nie będę nalegać...wink
                                                  • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 16:14
                                                    odrobina pomocy jest zawsze wskazana choćby w formie podpowiedzi
                                                    ukierunkowania...wink
                                                  • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 26.09.07, 10:26
                                                    leniwykot napisał:

> odrobina pomocy jest zawsze wskazana choćby w formie podpowiedzi
                                                    > ukierunkowania...wink

Pełna współpracasmile
                                                    oby tylko wskazówki zostały odpowiednio zinterpretowanewink)
                                                  • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 26.09.07, 12:11
                                                    na to trzeba troche czasu poswięcić żeby sie nauczyć interpretacjiwink

a jeśli czasu brakuje to trzeba sie zdac na intuicje, choć tej
                                                    faceci nie mają, no to jednak pozostaje nauka i obserwacja
                                                    zachowańsmile))
                        • kusiciel_dusz Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 10:50
                          leniwykot napisał:

> i chcesz powiedzieć że ta kocia dusza jest w Tobie w tym
                          wcieleniusmile

coś w tym jestsmile
                          • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 11:43
                            a cosmile))?
                            • kusiciel_dusz Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 11:45
                              jak się spotkamy na piwie to Ci powiemsmile
                              • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 11:50
                                tak długo mam czekaćsmile))) i żyć w nieswiadomoścismile))
                                • kusiciel_dusz Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 11:58
                                  czasem warto czekaćsmile
                                  • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 12:03
                                    ale ja strasznie niecierpliwy jestem smile)))

wiesz co zmień nick na dręczyciel duszsmile))<żart>
                                    • kusiciel_dusz Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 13:54
                                      pomyślesmile
                                      • leniwykot Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 15:01
                                        no to jest już jakaś nadziejasmile))) uzbrajam sie w cierpliwośćsmile)
    • khinga Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 12:00
      Musi być na pewno słodki koteksmile) Taki do przytulaniasmile
      Moniu...nie znasz płci?? wink) kupowałaś w ciemnooo?wink)
      • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 12:04
        Oczywiście ze znamsmile to kotkawink
        kotki są milutkie i łaszące...smile)mrrr
        • khinga Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 12:07
          To teraz masz nowego domownikasmile) do głaskania, przytulania w zbliżające się
          jesienne wieczorywink
          • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 12:07
            Do grzania mi stópek i mruczenia na dobranoc...smile))
            • khinga Re: Od dziś mieszka ze mną... 25.09.07, 12:10
              cwaniara...wink)
              • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 26.09.07, 10:29
                Mruczy jak dorosły koteksmile
                zadomowiła sie już bo odstawia nocne harcewinkdobrze ze trwają 5 minut i idzie lulusmile
                jest bardzo towarzyska...nie chce jeść sama tylko w mojej obecnoścismile
                i biega za mna wszędzie jak pieseksmile mam z niej nie lada ubawsmile))
                • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 09.10.07, 20:19
                  Ciekawe czy sie wklei...
                  fotoforum.gazeta.pl/3,0,902688,2,2.html
                  moja Milka puchacz,krolewna,sliczności mojesmile))
                  • yuka4 Re: Od dziś mieszka ze mną... 09.10.07, 20:52
                    piekna jest smile
                    • monnia3 Re: Od dziś mieszka ze mną... 09.10.07, 22:47
                      Zakochałam sie w niejsmile) zdobyła moje serduszko bezsprzeczniesmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka