Dodaj do ulubionych

Czy macie kompleksy ?

24.10.08, 18:08
Te ukryte i te bardziej widoczne.
Jak reagujecie jeśli ktoś zwróci na nie uwagę ?

Ja przyznaję się od razu, mam kilka, jednym z nich jest nieśmiałość, ale ciągle pracuję nad tym.
I jeśli mi się coś uda, to daje mi kopa do dalszych działań smile
Obserwuj wątek
    • maurela Re: Czy macie kompleksy ? 25.10.08, 15:32
      Weż moją śmiałość,a ja popracuję nad Twoją niesmiałościąwink
      • lobuz5 Re: Czy macie kompleksy ? 25.10.08, 19:06
        Ja się prawie zupełnie pozbyłemsmile)na początku jeszcze troszke widać jej ślady
        ale to momentsmile)
    • skorpionica11 Re: Czy macie kompleksy ? 25.10.08, 19:16
      kazdy ma jakies kompleksy n/t urody -figury smile
      • mylutka77 Re: Czy macie kompleksy ? 25.10.08, 19:45
        a masz odwagę troszkę się przyznać ? smile
        • skorpionica11 Re: Czy macie kompleksy ? 26.10.08, 14:59
          mylutka77 napisała:

> a masz odwagę troszkę się przyznać ? smile

wkurzam sie ze mam tendencje do tycia(ale teraz odjakiegos czasu
          utrzymuje wage ) raz idzie 1kg.w gore a raz w dol od lata
          a waze teraz chyb z 60kg. a czasem 61kg. a chce wazyc znowu 55kg.
          przy wzroscie 163cm. (ale bede sie starac aby znowu nie przytyc o
          jednak wole wazyc te 60kg niz jak z rok temu pare kg.wiecej tongue_out
          a wkurzam sie z mam nadal problemy z cera raz mam wiecej
          niedoskonołasci twarzy a raz gładka ,chcialabym w koncu nie tych
          problemów jak by nie bylo juz "Duza" jestem kobitka smile
          i to tyle tongue_out
    • teletoobis Re: Czy macie kompleksy ? 27.10.08, 11:14
      Oj mamy, mamy... Niestety, a moze na szczescie. Zazwyczaj ludzie
      pozbawieni kompleksow wykazuja raczej przerost formy nad trescia, sa
      egocentryczni, apodyktyczni. Czy to cena za brak kompleksow? Albo
      tez staranne ich maskowanie?
    • khinga Tak:) 27.10.08, 12:06

jeden na pewno tongue_outP
      • teletoobis Re: Tak:) 27.10.08, 12:15
        I pewnie nie pochwalisz sie jaki? smile
        • khinga Re: Tak:) 27.10.08, 12:53
          nie pochwalęsmile
          • teletoobis Re: Tak:) 27.10.08, 13:06
            Wiedzialem! Ale gdybys sie miala pochwalic uroda, bylabys pierwsza,
            nie? smile
            • khinga Re: Tak:) 27.10.08, 13:13
              nie smile skromna ze mnie Kobietasmile

ale cicho bym nie siedziała tongue_out tongue_out tongue_out
              • teletoobis Re: Tak:) 27.10.08, 13:22
                Twoja skromnosc rzeczywiscie powala mnie na nogi smile

Na rowni z uroda smile
                • khinga Re: Tak:) 27.10.08, 13:26

A dziękuję smile

tongue_out
                  • teletoobis Re: Tak:) 27.10.08, 13:29
                    Rodzcom podziekuj. Ja w tym palcow nie maczalem smile
                    • khinga Re: Tak:) 27.10.08, 13:34
                      Rodzicom na pierwszym miejscusmile
                      Choć prawda jest taka, że jak kobieta nie dba o siebie to nic nie pomożesmile
                      • teletoobis Re: Tak:) 27.10.08, 13:43
                        No to niech potwory zadbaja o siebie. Wtedy otwieram klinike
                        operacji plastycznych i bede bogaty smile
                        • mylutka77 Re: Tak:) 27.10.08, 15:40
                          To ja nie byłabym Twoją pacjentką, nie muszę nic poprawiać tongue_out
                          A poza tym wolę naturę, niż te wszystkie sztuczności smile
                          • khinga Re: Tak:) 27.10.08, 15:42
                            mylutka77 napisała:

> A poza tym wolę naturę, niż te wszystkie sztuczności smile

Tak, jak jasmile
                            Cóż za przyjemność bycia pieszczoną po sztucznościachtongue_outtongue_out
                            • mylutka77 Re: Tak:) 27.10.08, 19:06
                              No właśnie, a co my to jakieś lale czy inne manekiny tongue_out
                              A takiego faceta co każe Onej sobie coś poprawić to bym od razu wykopała z hukiem.
                              • teletoobis Re: Tak:) 28.10.08, 11:00
                                Kinge mialemokazje ogladac i wiemze poprawek nie wymaga. A wracajac do sedna-
                                czy nie dziennie poprawiacie Panie swoja urode malujac sie, szmimkujac, pudrujac...?
                                • khinga Re: Tak:) 28.10.08, 12:39
                                  Twoje słowa są pieszczotą dla mej duszysmile
                                  A wracając do sedna...to nie poprawianie urody, a małe udoskonaleniesmile
                                  Choć czasami trzeba cos zakryć po nieprzespanej nocywink))
                                  • teletoobis Re: Tak:) 29.10.08, 15:15
                                    Ta.... i dziennie masz nieprzespana noc....
                                    Bo nawet w gory idac malowalas sie piekenie smile
                                    • mylutka77 Re: Tak:) 29.10.08, 15:48
                                      A te wszystkie malunki, diety, solaria, gimnastyki i inne to po co są ? No po to się tak męczymy, żeby się Wam lepiej podobać i ... kusić? smile
                                      • teletoobis Re: Tak:) 29.10.08, 15:58
                                        Nie lepiej pozostac naturalna, piekna jak bozia stworzyla?
                                        Potem przy calowaniu czlek sie szminki nazre, zakasi pudrem, ogryzie
                                        tipsa, koszule tuszem do oczu zabrudzi. Oj to wcale nie jest
                                        przyjemne smile
                                        • mylutka77 Re: Tak:) 29.10.08, 16:06
                                          Lepiej, ale nie wszyscy sa tego zdania, ja je podzielam ale z małymi wyjątkami smile
                                          A poza tym: szminki nie musisz jeść chyba żeś głodny, puder nie szkodzi, tipsa się doklei a Ty wypluć możesz, koszule wypierze smile
                                          I o co chodzi ? big_grin
                                          • teletoobis Re: Tak:) 29.10.08, 16:07
                                            mam alergie na chemie
                                            A koszule piore i prasuje sam.
                                            Taki juz moj los okrutny... smile
                                            • mylutka77 Re: Tak:) 29.10.08, 16:17
                                              To współczuję okrutnego losu, a proszek to nie chemia ? big_grin
                                              • teletoobis Re: Tak:) 29.10.08, 16:29
                                                Proszkiem zajmuje sie pralka.
                                                A los moze sie kiedys odmieni, chociaz.... w moim wieku.... sad
                                                • mylutka77 Re: Tak:) 29.10.08, 16:42
                                                  No to szukajcie, aż znajdziecie, a wiek cóż wiek on tu nie gra żadnej roli ?
                                                  A jaki to wiek? tongue_out
                                                  • teletoobis Re: Tak:) 31.10.08, 11:22
                                                    po co pytasz, skoro wiek nie ma znaczenia...?
                                                    Szukac przestalem. Przestalem wierzyc w szczere intencje kobiet...
                                                  • mylutka77 Re: Tak:) 31.10.08, 18:06
                                                    Miałam na myśli, że wiek nie ma znaczenia jeśli chodzi o to ile ma się lat jak się człowiek zakocha, a nie o różnicę między "onemi".
                                                    A o Twój wiek nie pytałam konkretnie, ja tylko tak .. jakoś big_grin
                                                  • teletoobis Re: Tak:) 02.11.08, 11:12
                                                    Wiec tak jakos odpowiadam- 44
                                                  • mylutka77 Re: Tak:) 02.11.08, 11:34
                                                    Dzięki za szczerość, fajnie wyglądają te dwie czwórki smile
                                                  • teletoobis Re: Tak:) 02.11.08, 12:05
                                                    Bo jeszcze nie widzialas tej siwizny na glowie smile
                                                  • mylutka7 Re: Tak:) 03.11.08, 16:34
                                                    Przypruszona skroń na czarnych włosach, to tak dostojne wygląda smile
                                                    A jak komu bardzo przeszkadza, to można zafarbować smile
                                                  • teletoobis Re: Tak:) 03.11.08, 17:30
                                                    To juz wole ogolic sie na lyso. Skron nie jest przypruszona. jest po
                                                    prostu siwa smile
                                                  • mylutka7 Re: Tak:) 03.11.08, 17:48
                                                    A to chyba też nieżle wygląda, jak kto ładny to mu we wszystkim ładnie big_grin
                                                  • teletoobis Re: Tak:) 03.11.08, 17:49
                                                    Nie jestem ladny, tylko inteligentny smile
                                                  • mylutka7 Re: Tak:) 03.11.08, 17:55
                                                    Skąd taka pewność, sam się tak oceniasz czy to opinie znajomych ?
                                                  • teletoobis Re: Tak:) 03.11.08, 17:58
                                                    To opinia specjalistow z MENSY, ale ja bym im nie ufal smile
                                                  • mylutka7 Re: Tak:) 03.11.08, 18:16
                                                    Ale chyba jednak ufasz ?
                                                  • teletoobis Re: Tak:) 03.11.08, 18:17
                                                    Ku pokrzepieniu mego ego- ufam. Ale sadze ze to i tak przerost formy
                                                    nad trescia smile
                                                  • mylutka77 Re: Tak:) 03.11.08, 18:39
                                                    To ważne, trzeba znać swoją wartość smile
                                                  • teletoobis Re: Tak:) 03.11.08, 18:42
                                                    Wyceniam ja na jakies 11,53 €
                                                  • mylutka77 Re: Tak:) 03.11.08, 18:52
                                                    A jaka jest górna granica ?
                                                  • teletoobis Re: Tak:) 03.11.08, 18:58
                                                    11.52€
                                                  • mylutka7 Re: Tak:) 03.11.08, 19:15
                                                    Ha ha to gratuluję, 100 % facet, takiego mi trzeba tongue_out
                                                  • teletoobis Re: Tak:) 03.11.08, 19:24
                                                    Prosze przeczytaj @
                                                    Nie chce tu na forum Cie podrywac. Wiesz ile tu zazdrosnikow? smile
                                    • khinga Re: Tak:) 29.10.08, 16:39
                                      teletoobis napisał:

> Ta.... i dziennie masz nieprzespana noc....

Ostatnimi czasy i owszemtongue_out
                                      Choc w takim przypadku na kamuflaż trza więcej czasu poświęcićwink

> Bo nawet w gory idac malowalas sie piekenie smile

No widzisz! więc, co marudziszwink
                                      • teletoobis Re: Tak:) 31.10.08, 11:21
                                        Nie marudze dziecko, tylko jestem zazdrosny smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka