Dodaj do ulubionych

Senne mazenie

12.04.23, 04:35
Licho nie śpi! A jak pefcia spi to pewnie ma sny!
Ja tyz mam sny, ze Polska pokona Rosję, stanie się supermocarstwem od Vladivostoku do Lisboa i jeszcze dalej, może nawet zagarnąć cały Bliski Wschód razem z Constantinople. Tyle że zabraknie jej ludziów do realizacji takiego plana. Polaki mogom pomóc, ale Ukraińcy będom nam patrzeć na ręce, nawet lepij niż adminstratory tego Foruma.
A jezeli Ukraińcy nie wygrajom ani nie przegrajom to stanie sie cud! Ukraina zachodnia aż do Krakowa zostanie przyłonczona do Austryji, Polska wschodnia przylonczy sie do Lituani i Belorasiji zachodniej i stworzy Polskom Republikę Ludowom z Kwachem jako Namiestnikiem, a wszystko od Krakowa i Łodzi na Zachód, stanie landem niemieckim pod nazwa Großpolen Puffreich. Nie wyobrażam sobie wielkiej radości, jaka zapanuje we Lwowie i Krakowie ! Oczywiście Czerniowce , Moldawia, Transdniestrze , Bałkany od Bułgarii po Słowenię przypadną Węgrom, które razem z Austryjom i Galiczyna stworzą Mittel Europa Gulasch Keiserdom . Uważam ze takie rozwiązanie byłoby najlepsze, zwłaszcza dla Krakowa, który od dawna sabotuje warszawskie władze jak tylko może, np. poprzez wsadzenie do Belwederu galicyjskiego Dudy, pośmiewiska Europy.
A co sio stanie z Ameryka? Nie bójcie się! Ameryka zjednoczy się z Chinami , razem podbijom Marsa i poprowadzom elektryczność drutami ze słońca wprost do Chicago, gdzie Polska emigracja będzie karmić obie Ameryki ziemniakami, porkiem, pirogami i kiszonom kapustom.
Obserwuj wątek
  • tade-k53 Re: Senne mazenie 12.06.23, 17:38
   To co się dzieje na wschód od naszej granicy, to scenariusz jaki przedstawiła Matka Boża jeśli nie zostanie spełnione Jej żądanie poświęcenia Rosji, dlatego Rosja nie jest katolicka.
   "A bez wiary nie można podobać się Bogu. Hbr 11:6
   "Jeślibym się jeszcze ludziom podobał, nie byłbym sługą Chrystusa” Ga 1.10
   tradycja2012.blogspot.com/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka