Dodaj do ulubionych

разведка

30.01.09, 20:40
oto na jednym z forum przeczytałem niezwykłe wyznanie - cytuję

Każdy Wołyniak jest ruskim agentem
Autor: mat120 25.01.09, 23:16
Ruskim agentem jest też ks. Isakowicz-Zaleski. Ruskimi agentami są ci wszyscy żołnierze AK, którzy wyrazili rozczarowanie postawą prezydenta i treścią wysłanego przez niego listu. Ruską agentką jest też E. Siemaszko, która nie kryła słów krytyki pod adresem prezydenta. Listę pewnie będzie można jeszcze wydłużyć.

Kto nie jest ruskim agentem? O to chyba trzeba pytać naszych braci na prawicy, którzy rozdzielają certyfikaty na patriotyzm. Okazuje się bowiem, że głosy krytyki pod adresem prezydenta oznaczają automatycznie agenturalność krytykujących i ich ewidentne zaprzaństwo. Każdy, kto ośmielił się skrytykować prezydenta popiera D. Tuska, a tak naprawdę, to W. Putina (obecnie prezydentów
in spe). Gdzie takie absurdy są możliwe? Tylko na prawicy. I tylko w Polsce. Niewykluczone, że i ja, przyznający się otwarcie do tego, że moich przodków wyrżnęli rezuni ukraińscy na Wołyniu w jednym z kościołów, też jestem ruskim agentem.

koniec cytatu. A co ja na to - ?? jestem pełen uznania (pomiszanego z
obrzydzeniem) dla szczerości i brutalnej prawdy powyższych słów smile

=======================================================================

Ponieważ "slyzba bezpeky oun" rozpracowała to forum, oddzielam to co było grubą kreską i pytam czy w Polsce istnieją partie polityczne, czy też grupy, które mogłyby powiedzieć szczerze tak "nie jestem ruskim agentem".
Obserwuj wątek
    • liberum_veto Re: развед 30.01.09, 22:20
      Jakoś nie bardzo mam ochotę wpisywać się na wątkach
      zatytułowanych "Każdy Wołyniak jest ruskim agentem", i to bez
      cudzysłowu, czy nawet "Skurwiele z UPA"...
      Mat, zalecam większą dbałość o dobór tytułów wątków!!!
      • mat120 Re: развед 30.01.09, 23:18
        liberum_veto napisał:
        Mat, zalecam większą dbałość o dobór tytułów wątków!!!

Tytuł wątku jest wielce prowokujący, to prawda. Ale chyba dla nikogo nie ulega
        wątpliwości, że zamysłem było pokazanie do czego prowadzi bezkrytyczne
        przyjmowanie przez polskiego prezydenta banderowskiej filozofii. Nie od dziś
        wiadomo, że naszym "pupilom" wszystko co nie po ich myśli kojarzy się z Moskwą.
        Zdaje się, że L. Kaczyński wkroczył na tę samą drogę.
        • preminger Re: развед 31.01.09, 09:57
          mat120 napisał:
          > wiadomo, że naszym "pupilom" wszystko co nie po ich myśli kojarzy się z Moskwą.

Mat, jeśli mogę pozwolić sobie na skojarzenia, to Liberum miał chyba na myśli fakt, że dzięki swojej argumentacji, na "własnej krwi wyhodowałeś sobie potwora"
          • mat120 Re: развед 31.01.09, 18:14
            preminger napisał:
            "...że dzięki swojej argumentacji, na "własnej krwi wyhodowałeś sobie potwora",

Sądzę Preminger, że potwora to hodują na naszej krwi inni. Potwór ma to do
            siebie, że żre wszystko co mu w paszczę wpadnie, więc musi kiedyś zeżreć worek
            siarki...smile
            • preminger Re: развед 31.01.09, 18:58
              mat120 napisał:

> preminger napisał:
              > "...że dzięki swojej argumentacji, na "własnej krwi wyhodowałeś sobie potwora",
              >
              > Sądzę Preminger, że potwora to hodują na naszej krwi inni. Potwór ma to do
              > siebie, że żre wszystko co mu w paszczę wpadnie, więc musi kiedyś zeżreć worek
              > siarki...smile

też się lubię z bajek pośmiać smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka