Dodaj do ulubionych

Półkolonie jeździeckie

29.06.14, 00:33
PÓŁKOLONIE JEŹDZIECKIE

Jesteś miłośnikiem koni lub chcesz się z nimi zaprzyjaźnić? Nie chcesz spędzać wakacji w domu, wolisz przeżyć fascynującą przygodę? Jeśli tak, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Półkolonie jeździeckie to wspaniały pomysł na ciekawe spędzenie czasu. Twoje dziecko pod należytą opieką będzie poszerzać swoją wiedzę na temat koni oraz jeździectwa. Nauczy się podstawowej opieki nad końmi oraz podstaw jeździectwa. Będzie mieć szansę obcować z przyrodą i innymi zwierzętami. Gwarantujemy solidną naukę początków woltyżerki oraz jeździectwa pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów. Program szkolenia dostosowany jest do umiejętności uczestników oraz ich indywidualnych potrzeb.
Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 lat zainteresowanych jazdą konną. Grupy składają się z 6-12 uczestników. Turnusy trwają 6 dni od poniedziałku do soboty przez całe wakacje. Godziny zajęć: 9:00-16.00. Zapewniamy:
- 2 jazdy konne dziennie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (w przypadku niepogody na miejscu dostępna jest kryta ujeżdżalnia) - jazdy w terenie - Zajęcia teoretyczne z jeździectwa - Podstawy woltyżerki, pony games - Obcowanie z innymi zwierzętami mieszkającymi na terenie Rancho (np. lamy, osły, wielbłądy, żółwie, kozy, małpy, zebry, alpaki, strusie, surykatki i wiele innych) - Gry i zabawy sportowe - Indywidualne podejście do każdego uczestnika (nauka dla początkujących i zaawansowanych) - Zakończenie turnusu w formie zawodów jeździeckich o dopasowanym poziomie trudności do uczestników lub pokazów dla rodziny - 2 posiłki (śniadanie i obiad) w restauracji lub w formie ogniska
Co ze sobą zabrać? - dobry humor - wygodne obuwie sportowe na płaskiej podeszwie, ewentualnie buty do jazdy konnej: sztyblety/oficerki - bryczesy lub spodnie dresowe - kask lub toczek - rękawiczki, sztylpy, palcat - kurtka przeciwdeszczowa, ciepły sweter. W swojej stajni posiadamy kaski, palcaty i toczki dla uczestników, którzy nie mają własnych.
Cena 650 zł (wystawiamy faktury VAT).
Nasza stajnia rekreacyjno-sportowo-hodowlana jest jedną z atrakcji Rancho Ponderosa. Znajduje się 7 km od centrum Szczecina oraz 5 km od Polic w urokliwym miejscu otoczonym lasami i łąkami. W swojej stajni posiadamy konie rekreacyjne, sportowe oraz źrebaki po najlepszych ogierach skokowych w europie i na świecie. Do dyspozycji jeźdźców jest kryta ujeżdżalnia wyposażona w lustra ścienne. Jednym ze składników podłoża ujeżdżalni jest piasek kwarcowy, co zapewnia elastyczność podłoża oraz jego jednolitość. Na terenie Rancho znajduje się pełno wymiarowa ujeżdżalnia trawiasta przystosowana do rozgrywania zawodów.
Oprócz koni oferujemy dużo innych atrakcji takich jak: zwiedzanie ZOO, wypoczynek nad zarybionymi stawami lub na placu zabaw. Z przyjemnością ugościmy Cię w naszej restauracji, a wieczorem zaproponujemy ognisko lub grilla. Na gości przyjezdnych czekają komfortowo wyposażone pokoje hotelowe.
ZAPISY: - zgłoszenia osobiście w Rancho Ponderosa, telefonicznie tel. 668-869-291 lub mailem marketing@ponderosa.pl - wymagana wpłata zadatku 150 zł
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnusu przy niewystarczającej minimalnej ilości uczestników.
Ośrodek Sportowo- Rekreacyjno- Hodowlany Ponderosa - restauracja – usługi hotelarskie - ZOO
Wjazd: ul. Szosa Polska (pogranicze Szczecina i Przęsocina)
ul. Wierzbowa 37-39 72-010 Police-Przęsocin
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka