Dodaj do ulubionych

sztućce z Tchibo?

03.03.10, 11:26
W wielkanocnej ofercie Tchibo znalazłam takie sztućce. Ma ktoś może doświadczenie ze sztućcami z Tchibo? Mamy w domu piękny komplet sztućców (zdaje się, że z Almi Decor, zdaje się, że seria Maroco (?) albo Marakesh (?) - nazwy nie jestem pewna, wujek Google nie pomógł), ale tylko dla 6 osób. A czasem bywa nas znacznie więcej, no i kłopot jest ze zmywarką - bo jeszcze nie jest pełna, a sztućców w szufladzie już brak.
Jak sądzicie - warto spróbować tych z Tchibo? Nie chodzi mi o nic wypasionego czy mega-stylowego - mają być przyzwoitej jakości i nadawać się do zmywarki.
Obserwuj wątek
    • johana75 Re: sztućce z Tchibo? 03.03.10, 12:19
      Hej! Sztućce z Tchibo mogę ci jak najbardziej polecić. Półtora roku kupilam
      podobne dla koleżanki (taki sam wzór tylko raczki matowane)jest niemi
      zachwycona, myje w zmywarce i nic nie rdzewieje.
      Ja mam z tchibo same łyżeczki i też jest ok.

ps. pamiętam ze byłas chyba na forum Montagniac, chciałam tam zajrzeć i może
      wrócić, ale to forum jest zamknięte teraz. Pisałam ale dostałam jakiś dziwny
      mail gdzie nic nie było ze mnie wpuszczją czy nie wpuszczają i nie wiem co
      dalej. Jesli jestes tam jeszcze to szepnij słówko na mój temat.Wielkie dzięki smile
        • johana75 Re: MM 03.03.10, 12:36
          dzięki, na razie poczytam i przypomne sobie zasady...mam nadzieje ze będe miała
          dość siły aby wrócić, przydałoby się na wiosne wink
    • geesje Re: sztućce z Tchibo? 03.03.10, 12:43
      Super są. Sprawdzają się od lat, mogę spokojnie polecić.
      Ale ja fanką tchibo jestem, właściwy stosunek jakości do ceny mają i
      rzeczy są takie normalne, praktyczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka