Dodaj do ulubionych

Tuszyn? Rzgów?

04.03.10, 13:05
Całe wieki tam na zakupach ciuchowych nie byłam i chętnie bym się przejechała, nawet jeśli nie kupię nic ciekawego.
A ponieważ mam czas tylko w niedzielę więc stąd moje pytanko czy w niedzielę jest Tuszyn "czynny" (mam na myśli ten bazar z cuichami) czy tylko Rzgów i o której tam najlepiej rano być, 6-7 wystarczy?

Wiosennie pozdrawiam, bo śpiew ptaszków za oknem mnie uskrzydla, aż chce sie żyć. smile
Obserwuj wątek
    • ag-su Re: Tuszyn? Rzgów? 04.03.10, 21:00
      Nigdy tam nie byłam na zakupach, ale widziałam "to to" przejeżdżając
      tamtędy niedawno, chętnie bym się tam wybrała. Moja koleżanka jeździ
      tam od czasu do czasu, ze swoją znajomą która robi tam zakupy do
      swojego sklepu, ale nie wiem czy jestem w stanie zmusić się do nocnej
      podróży, po to aby robić zakupy o 4-tej rano. Z tego co mówi to ceny
      są tam zabójczo konkurencyjne w porównaniu ze sklepami. Kupiła sobie
      torebkę za 24 zł, taka sama w jednej z galerii w moim mieście.... 89
      zł.
      • irenazu Re: Tuszyn? Rzgów? 04.03.10, 21:05
        Nie byłam tam już rok,ale wiosną ubiegłego roku mówiono mi,że właśnie w
        niedzielę i piątek po południu uruchomili handel dla indywidualnych klientów.Ale
        może wyszukaj w internecie świeższych wiadomości i jakby co to się podziel
        wiadomościami.
    • danuu Re: Tuszyn? Rzgów? 04.03.10, 21:09
      Ja oczywiscie nie wiem ktore jest ktore ;p. Ale bylam jakis czas temu w nowej
      hali Polros (pasaz wschodni), tuz przed lasem tuszynskim w lewo sie skreca
      (jadac od Lodzi), czyli przy Kerakollu.
      Oczywiscie jak to w takich miejscach bywa masa badziewia, ale zdarzaja sie tez
      fajne rzeczy. Znalazlam pana, co sprzedaje w atrakcyjnej cenie moje ukochane
      rajstopy Veneziana i zawsze u niego uzupelniam braki.
    • wiola_wd Re: Tuszyn? Rzgów? 05.03.10, 02:00
      Mieszkam w Tuszynie ale szczerze mówiąc na bazar tuszyński nie zaglądałam kilka
      lat - za blisko mam chyba wink tak więc nie wiem w jakich godzinach funkcjonuje. W
      niedziele jakoś od rana do wczesnego popołudnia. No i to są zakupy na dworze.

Natomiast Rzgów to wielkie centrum handlowe PTAK i Polros (Polros ma 1 halę,
      Ptak kilka wielkich i ciągle się rozbudowuje)
      Rzgów jest 7 km od Tuszyna, w stronę Łodzi. Czynne 7 dni w tygodniu mniej więcej
      od 8 do 14 (w niedziele część sklepów jest od 9, w tygodniu niektóre już od 5-6
      rano - dla hurtowników.
      PTak to chyba 7 albo 8 hal po mniej więcej 200 boksów, do tego połączone
      handlowymi pasażami - w sumie ponad 2000 sklepów i kilka ładnych kilometrów do
      przejścia smile
      Akurat te chale trochę znam, kiedyś tam pracowałam, mam nadal znajomych, wiem
      gdzie i po co iść ale i tak małe zakupy to co najmniej 3 godziny.
      Jeśli ktoś ma ochotę na pozwiedzanie to jeden dzień może nie starczyć (bo to
      jakieś 6 godzin handlowych)
    • viccy30 Re: Tuszyn? Rzgów? 05.03.10, 10:58
      Dziękuję za rozjaśnienie sytuacji.
      Czyli jeśli chcę pooglądać bazarek w Tuszynie to jest szansa że w niedzielę też coś zobaczę, ale o 4-5 rano.
      Jeszcze raz Wam wszystkim wielkie dzięki. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka