Dodaj do ulubionych

nianie, gosposie

02.11.10, 09:38
Skopiowałam ten wątek z Poradnika. Tam nie doczekał sie odpowiedzi, a temat wydaje się interesujący. Co zrobić, żeby legalnie skorzystać z pomocy w prowadzeniu domu i nie płacić kolejnego ZUS-u?
"Naszła mnie taka refleksja...Zatrudniłam panią do mycia okien. Wszystko OK, ale...jak zobaczyłam ja wychylająca się nad dwupietrową "przepaścią", to serce we mnie zamarło. Gdyby zdarzyło sie coś złego, to co wtedy? Można przewrócić się na schodach, itp. Odechciało mi się korzystać z pomocy osób z zewnątrz. Macie może jakieś doswiadczenia z firmami sprzątającymi mieszkania, domy prywatne? Chodzi o rachunek, o stronę formalną. Może moje stanowisko jest wynikiem nadmiernej wyobraźni, braku zaufania do statystykiwink
Jeszcze do tego dochodzi uząd skarbowy, ZUS. Lubię spać spokojnie więc pewnie będę zasuwać samasmile Czy są tu osoby, które myślą podobnie i wolą w życiu ryzyko w innych dziedzinach?smile "
Obserwuj wątek
    • izunia_milo Re: nianie, gosposie 04.11.10, 13:24
      Do mnie 2x do roku przychodzi firma sprzątająca na gruntowne mycie okien. W tak zwanym miedzy czasie ja tylko przelatuję szyby, jak już są zafajdane. Od tego miesiąca będzie przychodzić 2x w miesiącu na gruntowne sprzątanie mieszkania. 250 zł/msc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka