Dodaj do ulubionych

Russell Hobbs- liczę na Wasze opinie

03.01.12, 09:14
Czy macie może jakieś doświadczenie z tą f-mą i ich produktami. W necie mało opinii a jeśli już to mało wyczerpujące. Chcę kupić sobie czajnik elektryczny. Właśnie Russell Hobbs ma takie które bardzo podobają mi się pod względem wyglądu. Ale jeżeli mam kląć przy każdym gotowaniu wody to wolę kupić coś po czym wiem czego mogę się spodziewać.
Russel Hobbs jako pierwszy wypuścił na rynek czajnik elektryczny.
Dzięki za podpowiedzismile
Obserwuj wątek
    • joanka8338 Re: Russell Hobbs- liczę na Wasze opinie 03.01.12, 09:33
      Ja mam doswiadczeniesmile Z Russell Hobbs mam czajnik, toster, opiekacz, mikrofale i food proccessor. Jestem bardzo zadowolonasmile

> Ale jeżeli mam kląć przy każdym gotowaniu wody to wolę kupić coś po czym wiem
      > czego mogę się spodziewać.
      Mozesz napisac czym potencjalny czajnik mialby cie denerwowac? Byc moze jest cos na co ja nie zwracam uwagi a innym moze dzialac na nerwy.
      • figaroo Re: Russell Hobbs- liczę na Wasze opinie 03.01.12, 09:50
        joanka8338 napisała:

> Mozesz napisac czym potencjalny czajnik mialby cie denerwowac? Byc moze jest c
        > os na co ja nie zwracam uwagi a innym moze dzialac na nerwy.
        O mamuniu! To będzie mój pierwszy czajnik elektr. więc nie do końca wiem jakie powinnam mieć wymagania. Ale chyba tak jak w zwykłym czajniku po pierwsze żeby nie parzył. Wyczytałam w necie, że dość są dość głośne. Ok wiem, że zupełnie cicho to być nie może. I czy po jakimś czasie użytkowania nic nie odpada, odpryskuje itd.
        Bardzo bym chciała aby ten zdobił moją kuchnięwink:
        pl.russellhobbs.com/russell-hobbs-products/kettles/jungle-green-kettle-18337-56.html
        • joanka8338 Re: Russell Hobbs- liczę na Wasze opinie 03.01.12, 12:31
          Ja mam taki pl.russellhobbs.com/russell-hobbs-products/kettles/deluxe-kettle-18495-56.html ale z plastiowa obudowa wiec nie parzy. Wczesniej mialam metalowy i nagrzewal sie dosyc mocno ale przeciez trzymasz go za uchwyt a nie za obudowe a uchwyt sie nie nagrzewa. Niestety calkiem cichy nie jest ale chyba nie ma czjnikow elektr. ktore by nie halasowaly. Wedlug mnie czajniki Russell Hobbs sa ciche w porownaniu do innych a troche juz tych czajnikow przetestowalam. Ten, ktory mam teraz kupilam rok temu i jak na razie jest w idealnym stanie, nic sie dzieje. To chyba najlepszy ze wszystkich, ktorych do tej pory uzywalamsmile
        • jestemeco Re: Russell Hobbs- liczę na Wasze opinie 03.01.12, 13:19
          pół roku temu kupiłam właśnie taki w kolorze pomarańczowym.
          Zaznaczę, że kupiłam go dla koloru.
          I moja opinia jest na nie.
          Nie tylko jest głośny, ale przy dużej ilości gotowanej wody
          para skrapia się na zewn. ściankach i powstaje kałuża na blacie.
          Poprzedni zakupiony w tchibo po kilkunastu m-cach sie zepsuł,
          jednak użytkowanie było zdecydowanie lepsze od powyższego.
          • joasia33 Re: Russell Hobbs- liczę na Wasze opinie 04.01.12, 21:26
            Russell Hobbs jest super! Mamy dwa czajniki z tzw. retourów z Niemiec, powystawowe. Czyli za grosze;-P, nie wiedziałam wówczas, że są takie drogie, hehe. Jeden jest metalowy, drugi szklany. Ten metalowy troszkę już podupadł po 2 latach używania przez męża w firmie, tj. w wieczku odpadł mu ten plastikowy czubek, więc żeby nalać do środka wody, trzeba się nieco wysilić przy zdejmowaniu. Poza tym chodzi jak burza.
            Ten szklany jest, ach, boski. Wszyscy zachwycają się jego designemwink, choć nie ma niebieskiego czy jakiegoś tam światła podczas gotowania, bo to nie ten model. Też mamy go już dwa lata i nie dzieje się z nim nic złego. Wygląda i działa bez zarzutu (tfu-tfu, na psa urok!). Lubię też jego dużą pojemność.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka