Dodaj do ulubionych

Chcę kupić grill elektryczny,

05.03.12, 08:22
ma ktoś może takie cudo? Polećcie coś sensownego, żebym nie sprawiła sobie na imieniny jakiegoś chłamu smile Nie wiem nawet, na co zwrócić uwagę w takiej maszynie... Będę wdzięczna za pomoc.
Obserwuj wątek
    • ahtziri Re: Chcę kupić grill elektryczny, 05.03.12, 10:19
      Jestem szczęśliwą posiadaczą tego urządzenia od mniej więcej 6 msc. Bardzo fajna sprawa, szybko, zdrowo, dietetycznie i smacznie. Na co zwracałam uwagę przy zakupie:
      - pojemniczki, gdzie skapywałby tłuszcz, wbrew pozorom nie wszystkie grille je mają i użytkownicy muszą podstawiać miseczki czy inne cuda
      -firma, philips podobno "dał ciała", tłuszcz skapuje w dziwny sposób do wnętrza (?) urządzenia, tak przynajmniej wynika z opinii znalezionych na internecie
      -powierzchnie do grillowania i możliwość zamknięcia - mój ma jedno i drugie, kiedy muszę zrobić obiad dla większej ilości osób rozkładam grilla i piekę na jednej stronie, kiedy mam mniejsze porcje zamykam klapę i mięso (czy warzywa) jest równo i szybko upieczone z dwóch stron, bez konieczności przerwacania.

Zdecydowałam się na model TEFAL GC 600010 Classic, nie mam żadnych zastrzeżeń, sprawuje się bardzo dobrze, nic nie przywiera, tłuszcz pięknie spływa do pojemniczków, łatwe i szybkie czyszczenie, grilluje równomiernie. Jedynym minusem jest pryskanie tłuszczu podczas pieczenia mięsa, ale może jest to wina mojej ulubionej marynaty do kurczaka - oliwa, czosnek, sól, pieprz i cytryna w ogromnych ilościach, może to ta cytryna tak pryska. Tak czy inaczej grillowanie na białym obrusiku raczej odpada wink
    • kanzashi Re: Chcę kupić grill elektryczny, 05.03.12, 18:45
      Mamy grill Tefal Ultracompact GC3001, kupiony na electro.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zwracaliśmy uwagę na to, by dało się go rozmontować i pozmywarować. Dotyczy to zarówno tych zbiorniczków na tłuszcz, jak i płyt. Mamy go półtora roku, używamy często, nic się z nim nie dzieje niedobrego, nic nie odpryskuje itd. Nawet nie wiem co mogłoby się w nim zepsuć. Pryskania nadmiernego nie odnotowałam, więc może to rzeczywiście kwestia marynat. Chociaż nie wiem, nie grillujemy na białym obrusie smile
    • mancipi Re: Chcę kupić grill elektryczny, 05.03.12, 19:41
      ja mam dokładnie takiego allegro.pl/grill-elektryczny-george-foreman-18471-4-porcje-i2162631867.html
      jest super, idealny na przygotowanie porcji dla 2 osób, dla 3 też by dał rady, ale już trzeba bardziej upchnąć.polecam grille foremana, swój kupowałam w lipcu w uk i ta marka jest tam bardzo polecana, dokładnie sprawdzałam recenzje-jak jesteś angielskojęzyczna to przejrzyj na amazon.co.uk, foreman ma wiele modeli, mi najlepiej podszedł ten który wkleiłam i sie sprawdza
      grill myje się dobrze, jedynie co my zawsze po ściągnięciu jedzenia wkładamy zwilżony papierowy ręcznik kuchenny i zamykam, potem wszystko ładnie odchodzi, ogólnie myję go właśnie ręcznikami,jak coś bardziej jest przywarte to używam gąbeczki.
      można kupić grill ze zdejmowanymi powierzchniami, ale jak czytałam ludzie narzekają, że wówczas słabo nagrzewa.
      ogólnie bardzo polecam, wcześniej miałam patelnię grilową, ale grill wydaje mi się lepszy, tylko mycie gorsze smile
      • mancipi Re: Chcę kupić grill elektryczny, 05.03.12, 19:46
        jeszcze w uzupełnieniu-jakbyś zdecydowała się na ten, który podlinkowałam to dopytaj sprzedawcy czy w zestawie jest podstawka na tłuszcz oraz skrobaczka-są w oryginalnym zestawie, razem z broszurą, w której są przepisy. widzę, że oni to sciągają z anglii więc powinni dołączyć. tacka na tłuszcz jest niezbedna
        • marusia.2 Re: Chcę kupić grill elektryczny, 07.03.12, 12:08
          Jakiś czas temu kupiłam grill elektryczny firmy Ariete ze sklepu internetowego Stylowa Zastawa, używam go dość często i powiem Wam, że jest to jeden z lepszych sprzętów jakie w domu posiadam. Jako, że jestem kompletną maniaczką grillowania (już nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu), więc taki grill to dla mnie cudo. Nie pamiętam ile za niego zapłaciłam, ale pewnie coś ponad 200 zł? Grill posiada tacę do odprowadzania tłuszczu, poza tym fajnie się go rozkłada na części pierwsze, przez co łatwiej mi się go myje. Uwielbiam w nim przezroczystą pokrywę, lubię sobie zerkać, jak mi się jedzonko grilluje. mniam, przez ten opis, aż mnie naszło na szaszłyczki z kurczakiem, papryką i cukinią! big_grin
          • kr_ka_11 Re: Chcę kupić grill elektryczny, 07.03.12, 13:26
            ja mogę polecić grill elektryczny ARIETE 760, cena przystępna i świetnie się sprawdza.
            zastanów się jednak czy nie wolisz czegoś 2 w 1, jak raclette smile masz grilla a do tego pod spodem zapiekać można. fajna zabawa, i dobre rozwiązanie jak nie ma się pomysłu czym podjąć gości. od kiedy mam raclette grill elektryczny poszedł praktycznie w odstawkę.
          • reece32 Re: Chcę kupić grill elektryczny, 01.04.12, 20:20
            Skoro uwielbiasz urządzać przyjęcia w ogrodzie to myślę, że przyda Ci się również któryś z tych stołów cateringowych:
            allegro.pl/listing/user.php?us_id=23191981
            Są duże, więc możesz zaprosić wiele osób, a po przyjęciu możesz złożyć taki stół i schować.
            Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka