Dodaj do ulubionych

Krzesło do biurka

27.03.12, 13:14
Czy możecie mi polecić WYGODNE krzesło do biurka? Mój obecny fotel nadaje się do tego, żeby się w nim wygodnie rozłożyć, ale nie pracować. Nie trzyma mi pleców i po kilku godzinach boli mnie w krzyżu. Opieram się na łokciach i napinam mięśnie grzbietu, garbię się, po prostu nie da się wygodnie pracować. Może polecicie mi sprawdzoną markę? Dizajn nie jest dla mnie bardzo ważny, ale dobrze by było, żeby mebel był przyjemny dla oka.
Obserwuj wątek
    • kamunyak Re: Krzesło do biurka 27.03.12, 13:46
      Ja mam z Ikei, takie ( tylko białe) i dla mnie jest wygodne. Ma wszystkie potrzebne regulacje, wyprofilowane "plecy", zdejmowane pokrycie.
      https://www.ikea.com/pl/pl/images/products/gregor-krzeso-obrotowe__0113408_PE265583_S4.JPG

Ale mój mąż w życiu takiego by nie chciał bo on musi mieć podparcie dla głowy, więc co kto lubi.
    • mancipi Re: Krzesło do biurka 27.03.12, 17:11
      my mamy z ikei model Markus, jest naprawdę dobre, a M spędza przy komuterze całe dnie. może przed wymianą pomyśl o dokupieniu do obecnego krzesła poduszki na część lędźwiową.
      inną kwestią jest optymalizacja biurka-wszystko powinno być dostosowane do wzrostu-tzn wysokość biurka i ekranu monitora-M nawet z dobrym krzesłem męczył sie dopóki nie powyższył biurka, jeszcze lepiej zrobiło się jak sobie postawił monitor 20 cm wyżej. w necie można znaleźć filmiki jak zoptymalizować przestrzeń biurową
    • sasilla Re: Krzesło do biurka 02.04.12, 00:48
      MARKUS jest rewelacyjny. Na najwyzszym ustawieniu wygodnie siedzi sie prosto, odchylenie sprawdza sie swietnie kiedy chce sie odpoczac, obejrzec film itp.
      Pol zycia spedzam przy biurku - pracuje, zajmuje sie hobby, ogladam filmy - krzeslo sprawdza sie swietnie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka