Dodaj do ulubionych

odkurzacz piorący karcher se4001 ktoś ma?

13.10.13, 20:07
Chciałaby go kupić do użytku domowego. Proszę o poradę jak działa? Warto kupić? Jak się pierze dywany i jakie płyny kupić do prania dywanów?
Z góry dziękuję za informacje.
Obserwuj wątek
    • roneczka Re: odkurzacz piorący karcher se4001 ktoś ma? 17.10.13, 10:24
      Moi rodzice mają właśnie taki. Pierze się ok, jak nie masz doświadczenia i mocno namoczysz to długo bedzie schło. Mama ma do tego jakiś specjalny proszek karcherowski, był w zestawie z odkurzaczem.
      Pojemność zbiornika na wodę tylko 4 litry, ja na wypranie dywanu zużyłam 2 razy po 4 litry.
      I co ważne - po każdej wymianie wody do spryskiwania należy wymienić pojemnik z brudną wodą, bo będzie pryskać góra podczas pracy odkurzacza.
      Ja używałam innych płynów do prania (np. żel E do prania) ale nie wiem o co chodzi z tym proszkiem, może on jakiś specjalny jest do prania na mokro żeby zacieków nie było? ja nie widziałam różnicy, a mocniejsze plamy mocniej namaczałam i czasami odplamiaczem traktowałam. W sumie jestem zadowolona ze swojego prania- wyprałam 2 fotele, wersalki dwie i dywan, materacyk z łóżeczka synka, mocno zasikany i dużo zacieków- wygląda idealnie a ręcznie nie udało mi się sprać tych zacieków.
      Co jeszcze chcesz wiedzieć?
      Kupiłaś już?
      • mamatomka1 Re: odkurzacz piorący karcher se4001 ktoś ma? 17.10.13, 23:24
        Jeszcze nie kupiłam, ale mam zamiar kupić pod koniec września i w zasadzie to już jestem na niego zdecydowana. Nigdy nie miałam odkurzacza piorącego ani nie widziałam jak działa więc może trochę głupio pytam. Napisz jeszcze co się robi z tym proszkiem? rozpyla się go od razu na dywan czy gdzieś wsypuje się do odkurzacza?
        • roneczka Re: odkurzacz piorący karcher se4001 ktoś ma? 17.10.13, 23:44
          Odkurzacz ma 4 litrowy zbiornik na płyn piorący, do którego wsypujesz tez proszek, ten proszek najlepiej rozpuścić w małej ilości wody i dopiero wtedy dolać do pojemnika, musisz wodę nalać naczyniem z lejkiem - np wiadro od mopa, ja nalewałam z baniak 5 l po wodzie i dzięki temu wiedział ile to jest mniej więcej 4 litry.
          Kup, przeczytaj instrukcję i pogadamy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka