Dodaj do ulubionych

Pies w aucie.

11.07.21, 11:05
Mamy dużego psa - 30 kg goldena. Sama słodycz i fabryka kłaków w domu wink
Czy można gdzieś zamówić bezpieczną klatkę do wożenia takiego psa?
Myślę o zamówieniu - bo klatka, którą mamy nie wchodzi do aut, na które nas stać sad
A pomyślałam, że może zamiast kupować wieeeelkie auto może da się gdzieś zamówić klatkę "na rozmiar".
Ktoś ma jakieś podobne doświadczenia?
Obserwuj wątek
      • dar61 Auto na psie. 14.07.21, 23:18
        Ten problem dawno rozwiązano, przypinając albo tę słynną stałą, sztywną kratkę za ostatnimi/ przednimi siedzeniami - albo przypinając z boków i pod sufitem masywną, napiętą siatkę, separującą kudłacze.
    • chynia Re: Pies w aucie. 14.07.21, 15:39
      Na klatkach się nie znam, bo mój duży jeździ w bagażniku (Berlingo) bez klatki.Ma dużo miejsca i uwielbia jeździć. Patrzyłaś na allegro/np tu /allegro.pl/oferta/klatka-kojec-transporter-dla-psa-psow-76x54x62cm-l-9974287301?fromVariant=10084013196.Mają różne klatki dla większych i mniejszych psów.
    • joanna_poz Re: Pies w aucie. 15.07.21, 12:02
      labradora o wadze ok. 40 kg, z racji sporych gabarytów, wozilismy bez klatki w bagazniku.
      aktualnego psa o wadze 20 kg wozimy bez klatki, na tylnim siedzeniu - wpiętego specjalną samochodową smyczą.
    • anu_anu Re: Pies w aucie. 18.07.21, 09:05
      Chyba niejasno się wyraziłam - my chcemy wozić psa w klatce. Bo i on to lubi i jest to bezpieczniejsze.
      Wiem, że można kupić gotowe klatki i nie o to pytałam. Gotowe klatki przeznaczone do psów tej wagi są o kilka cm za duże nawet do kombi (jeżeli się wstawia klatkę wzdłuż auta). Wstawienie klatki w poprzek powoduje, że w bagażniku nie mieści się już prawie nic innego, więc tego nie chcemy.
      Pytałam o zrobienie i zamocowanie klatki w samochodzie.
      Chciałabym aby klatka była bezpieczna zarówno dla psa jak i dla nas.
      Widział ktoś podobną ofertę?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka