Dodaj do ulubionych

Najlepsze kostki/kulki toaletowe.

22.05.22, 09:28
Domestos czy Bref? A może inne?
Obserwuj wątek
    • kaga9 Re: Najlepsze kostki/kulki toaletowe. 23.05.22, 11:16
      W przypadku podanych przez Ciebie nazw różnica w cenie pomiędzy taką kostką a kostką marki własnej np. Lidl wynika z tego, że dopłacasz za produkt reklamowany. Ktoś musi firmom zwrócić koszty poniesione na zabiegi marketingowe 😉
        • kaga9 Re: Najlepsze kostki/kulki toaletowe. 25.05.22, 14:29
          Trudno mi się odnieść, bo nie wiem, które marki mydeł i szamponów podrabia Lidl (nie używam). Skład chemii gospodarczej (w tych produktach, których używam) jest generalnie podobny w produktach markowych i niemarkowych.
          • kaga9 Re: Najlepsze kostki/kulki toaletowe. 30.05.22, 13:07
            Zasadniczo składy niewiele się różnią. Tylko środkiem zapachowym i konserwantami. To, co najważniejsze, jest identyczne. Szczerze pisząc, też nie widzę różnicy podczas użytkowania.

Ajax. Skład: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, butylphenyl methylpropional, citronellol, glutaral, hexyl cinnamal, linalool.

W5. Składniki: mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.
              • kaga9 Re: Najlepsze kostki/kulki toaletowe. 13.06.22, 11:33
                Nawracające infekcje intymne wyleczyłam, zmieniając syfne płyny do higieny intymnej (czyli wszystkie popularne) na zwykłe szare mydło. Bardzo polecam. Do tego, jeśli są to infekcje obejmujące pachwiny, to na nie octenisept. Całość niby bez związku, a przeszło jak ręką odjął.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka