Dodaj do ulubionych

Serwis porcelanowy - porządny

22.01.23, 15:36
Bardzo proszę osoby , które mają doświadczenie w temacie o polecenie porządnego serwisu obiadowego.Może być drogi , marki premium mile widziane , byle jakość wykonania też była premium.
Kupiłam kilka dni temu serwis z firmy Villa Italia Bari White, bez żadnych złoceń ani zdobień abym mogła myć go w zmywarce.Zjedliśmy z rodziną dwudaniowy obiad i na talerzach zostały ciemne ślady po krojeniu nożami....Dodam ,że na moim starym 20 - letnim serwisie nic takiego nigdy się nie pojawiło.Sztućce mam też te same co wcześniej.
Ten badziewny serwis oczywiście będziemy reklamować , już kontaktowałam się w tej sprawie ze sklepem gdzie kupiliśmy ten bubel. Ale jeżeli zwrócą nam pieniądze , a serwis odeślę ,to chciałabym kupić już coś naprawdę porządnego....Ale boję się ,że kupię jakiegoś Vileroy czy Rosenthala , wydam pieniądze i znowu zonk.
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Serwis porcelanowy - porządny 22.01.23, 17:16
      A pytałaś, gdzie ta porcelana jest produkowana? Bo podobno w firmowym sklepie nie chcą o tym mówić, widocznie sprowadzają skądś najgorsze badziewie. A klientom podobają się elegancko brzmiące obcojęzyczne nazwy i nabierają się.

Wyguglaj sobie np. "polska porcelana", przejrzyj ofertę poszczególnych znanych firm i zapoznaj się z opiniami klientów. Tylko musisz się pospieszyć, bo z powodu wzrostu cen gazu i prądu firmy zaczęły upadać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka