Dodaj do ulubionych

prezent dla rodziców na 35 rocznicę ślubu?

17.05.09, 13:22
Witam!
Mam do was prośbę o poradę co kupić na 35 rocznicę ślubu. Myślałam o parowarze
tefala. Taki z trzeba poziomami. Co myślicie o tym? A może macie jakieś inne
propozycje? Proszę o pomoc ... i jakieś propozycje
Obserwuj wątek
    • budzik11 Re: prezent dla rodziców na 35 rocznicę ślubu? 17.05.09, 15:27
      Zależy, ile masz kasy, co rodzice lubią, o czym marzą itp. U nas było tak:
      teściom kupiliśmy (składkowo) wiszący zegar z kukułką, z wygrawerowaną tabliczką
      z życzeniami. Moim rodzicom (też składkowo, ale to już więcej osób do składki) -
      bilety lotnicze do UK, bo mamy tam bliską rodzinę, ale rodziców nigdy nie było
      stać, żeby tam polecieć. A mama dodatkowo nigdy wcześniej nie była za granicą,
      więc byli przeszczęśliwi, bo to właściwie ich pierwsza wspólna podróż bez dzieci
      i tak daleko i samolotem i w ogóle wink
          • irenazu Re: prezent dla rodziców na 35 rocznicę ślubu? 17.05.09, 18:23
            A ja myślę,że gdybym nie miała(a właśnie mam i cenię jej gotowość do pracy i
            fachowość)to chciałabym zmywarkę,choć to rzecz do kuchni.Ale my za niecały
            miesiąc obchodzimy 25-lecie i nie spodziewamy się od syna aż takiego
            prezentu(student na dorobku),ale na 35-może,może...
            • lukrecja34 Re: prezent dla rodziców na 35 rocznicę ślubu? 17.05.09, 21:07
              moi rodzice obchodzili niedawno 40-tą rocznicę ślubu-i też tu pytałam i prosiłam
              o pomysłysmile jedna z dziewczyn zaproponowała album i tak właśnie zrobiliśmy w
              trójkę rodzeństwa.kupiliśmy piękny,klasyczny album,taki tradycyjny,bez tych
              beznadziejnych folii.przegrzebaliśmy rodzinne zbiory fotografii i wybraliśmy
              fotki dokumentujące historie naszej rodzinki-od najwcześniejszych zdjęć rodziców
              z wczesnego dzieciństwa poprzez czasy szkolne,młodzieńcze,ślub,dzieci,wspólne
              wyjazdy,śluby dzieci,narodziny wnuków..a na koniec na imprezie rocznicowej
              zrobiliśmy wspólną fotkę wszystkich-tzn. rodzice,ja,brat i siostra z rodzinami,w
              sumie 15 osób i ta fotka została wklejona na koniec albumu.do tego znaleźliśmy
              piękne zdjęcie ślubne,powiększyliśmy u fotografa i oprawiliśmy-naprawdę ślicznie
              to wyszło.do kompletu był bukiet kwiatów.rodzice byli ogromnie zaskoczeni a
              ojciec się popłakał ze wzruszenia.
      • mysunia32 Re: prezent dla rodziców na 35 rocznicę ślubu? 18.05.09, 11:15
        Wydaje mi się, że prezenty typu parowar albo inne rzeczy do kuchni
        nie za bardzo nadają się na taką okazję. Może jakieś bilety do
        teatru , a potem rezerwacja stolika i kolacja tylko dla nich? Jeśli
        można wydać więcej pieniędzy weekend w spa albo w jakimś urokliwym
        miejscu. Pomysł z albumem ze zdjęciami też jest bardzo fajny. Można
        też zamówić przerobienie zdjęcia ślubnego - ja zamówiłam
        powiększenie rysowane węglem, oprawiłam w antyramę i zdobi teraz
        ścianę w sypialni u rodziców. Do kompletu na urodziny rodzice
        dostali swoje portrety rysowane węglem i też oprawione w antyramy.
        Robi się na ścianie prawie galeriasmile zwłaszcza, że doszły do tego
        ich karykatury ( też prezent od kogoś). Można też zamowić
        grawerowaną tabliczkę z życzeniami ładnie oprawioną, ja do kompletu
        zamówiłam jeszcze grawerowane medale ( były na 60-te urodziny)ale
        mogą byc też na rocznicę, można wygrawerować imię, a z drugiej
        strony z jakiej okazji.Opcji na prezenty jest mnóstwo i myślę, że
        warto trochę pokombinować, żeby rocznica była niezapomniana i nie
        kojarzyła się tylko z przyrządami kuchennymismile))
    • kotka.szrotka Re: prezent dla rodziców na 35 rocznicę ślubu? 23.06.09, 20:02
      A jak nie podróż to jakiś dobry zegarek i drogi pierścionek z okolicznościowym
      grawerem. Moi żadne SPA, żaden Karpacz i żadne podróże. Jeszcze bym miała aferę,
      że kłopot i że oni sami jakby chcieli to sobie fundną a nie teatry i podróże na
      siłę jak dolega woreczek. Za to są materialistami i z czegoś złotego,
      symbolicznego i bez fantazji powinni się ucieszyć.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka