Dodaj do ulubionych

kolor ubrania ma wpływ

15.12.13, 21:28
Witam

Zastanawiam się czy kolor ubrania ma wpływ na człowieka , tak jak afirmowanie , nastawienie przez inną osobę jednostki na sprawę - czy w podobny sposób działa kolor .
Jak widzicie tą sprawę , czy inny wpływ ma na was ubranie np ; koloru czarnego w pracy , a np koloru ciepłego czyli różowego lub żółtego .

Może wyjaśnię do czego zbliżam , mianowicie osoba podstawiam faceta jako mysz doświadczalną , który był na długim urlopie , wypoczął ale brakuje jemu teraz porządnego wycisku w pracy i dużo gadania z ludzmi z pracy = ubiera się w kolor żółty góra bluzki - ten kolor świadczy o dużej chęci na kontakt , rozmowy z ludzmi .

Następna osoba to kobieta rozwódka , która już po wszystkim zaczyna od nowego etapu ubiera się często na kolor biały , różowy choć prędzej jej kolorami były brązowy i szary .
Miała trudną relację z mężem dlatego ubierała czerń ubrań i szarość chciała się ukryć , uspokoić w pracy być niezauważona przez innych .
Teraz jej kolorami jest biały - to przecież nowy początek , jak biała karta czysta , którą chce zapełnić bo jest na początku drogi /


magdalena smile
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka