Dodaj do ulubionych

udane rytuały miłosne

14.08.14, 11:56
Zakładam wątek tutaj ponieważ forum gdzie są podobne tematy zostało już zbyt mocno zaśmiecone przez kłocące się osoby.

Potrzebuję wsparcia osób, którym udały się rytuały miłosne i są przekonane, że powrót partnera nastąpił pod wpływem takiego czaru. Proszę, żeby takie osoby odezwały się do mnie na maila bialaslodkaczekolda13@gazeta.pl

P.S W wątku nie można nikogo reklamować. Jeśli ktoś chce polecić konkretną osobę tylko PRIV
Obserwuj wątek
  • tylkojezusnaszympanem Tylko Jezus naszym Panem!!! 25.09.14, 07:44
   Dzień dobry

   Proszę zwrócić uwagę, że magia, jak i inne praktyki tego typu są wielkim zagrożeniem dla niczego nie świadomego człowieka. Zdolność poznania człowieka, jego zamiarów oraz jego przyszłości za pomocą magii nie pochodzi od Pana Boga. Człowiek nie ma takich zdolności. Zdolność taka może wynikać jedynie z pychy, ze stawiania siebie na równi z Panem Bogiem. Taka pycha może pochodzić tylko od szatana, który chciał dorównać Bogu swoją mądrością.
   Jeżeli osoba, o którą Pani pyta jest Pani bliska i zależy Pani na ich dobru, to musi Pani wiedzieć, że wystawia ją Pani na wielkie zagrożenie, odprawiając rytuał. Otwiera je Pani na działanie złego ducha, który już nie odstąpi tych osób na krok, chyba że zawierzą one swoje życie Chrystusowi.
   Nic się Pani w życiu nie uda, jeśli nie zawierzy Pani Chrystusowi. Proszę robić wszystko w cieniu Jego krzyża. Inaczej szatan zniszczy wszystko: związek, rodzinę, psychikę, itd. Nie odpuści. Gwarantuję to jako osoba wierząca. Będę się za Panią modlił i za wszystkie osoby na tym forum, które wpadły w sidła złego za pomocą liczb, wróżb, ezoteryki, magi i innych szatańskich podstępów.
   Proszę poczytać w Internecie na temat zagrożenia wróżbami i magią, ale na stronach, które są wiarygodnym źródłem informacji. Będę się za Panią modlił.


   Tylko Jezus naszym Panem!!!
  • burrza Re: udane rytuały miłosne 10.10.16, 21:46
   Jestem od kilku tygoniach po rytuałach. właściwie to w trakcie.Już obecnie zmieniłam sposób myślenia, podejścia. Bardzo udane i konkretne rady.W mojej sytuacji super poprawa na lepsze. Do ideału zapewnianego jednak jeszczesporo

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka