Dodaj do ulubionych

Na co komu pustynna magia miłosna

24.03.15, 21:14
To nad czym będę pracować będzie Twoja dusza, karma, wzorce emocjonalne. Twoja mentalność, wewnętrzna energia. Spojrzę tam, gdzie rodzą się przyjemności, namiętności. Tam gdzie człowiek najczęściej się gubi i traci grunt pod nogami. Twoje wnętrze jest tak samo źródłem sukcesów jak i porażek, dlatego musimy spojrzeć tam, gdzie wszystko ma swój początku. Zrozumiesz, że przyjemność jest rzeczą kruchą i nie można na niej opierać życia czy swoich przekonań. Pokażę Ci gdzie szukać stabilności i równowagi. Podniosę Twoją samoocenę bądź sprawię, że polepszy się Twoja sytuacja finansowa, jeśli takiej właśnie pomocy szukasz.

Pech może być również negatywną energią rzuconą w postaci klątwy na naszą osobę. Stawia ona blokadę energetyczną uniemożliwiającą nam określone działania. W przypadku słabych klątw wystarczą pozytywne wibracje przyciągnięte kadzidłami, piramidki z kolorowych kamieni (w przypadku miłości używamy kwarcu różowego), Feng-shui czy rozmową z Aniołami. Jeśli sytuacja jest gorsza konieczne są rytuały oczyszczania – potrzebujemy wtedy znawcy i odpowiedniego przygotowania.

Energia ma ogromny wpływ na Ciebie jako człowieka – jej stan bardzo intensywnie oddziałuje nie tylko na Twoją psychikę, ale też na całe ciało. Leczenie duszy to więc nie tylko rozwiązywanie problemów natury mentalnej i uczuciowej, ale także nierzadko uwalnianie ciała od jego fizycznego bólu. Oceniając rzeczywistość należy spojrzeć nie tylko na zdarzenia, ale również skutki. Istoty wysoko rozwinięte nie oceniają zdarzeń w kategoriach dobra i zła. Nie nazywają innych istot dobrymi lub złymi. Oceniają je na podstawie zdolności do uczenia się na błędach i wyciągania wniosków z życiowych lekcji. Pojęcie dobra i zła należy odrzucić, gdyż tak stereotypowe i ograniczone postrzeganie rzeczywistości utrudnia rozwój.

Te i inne usługi jak uroki miłosne,magia miłosna, pustynna magia miłosna znajdziesz na ezosfera.com/ Aby w pełni nauczyć się korzystania z dobrodziejstwa medytacji musimy wpierw nauczyć się wymagającej umiejętności wyciszania zmysłów naszego ciała. Dzieje się bowiem tak, że właśnie nasze zmysły przytłumiają zmysły astralne, co zaburza ich odbiór i uniemożliwia korzystanie z zalet medytacji.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka