Dodaj do ulubionych

Automat z kawa.

11.02.10, 20:22
Witam mam pytanie-czy posiadacie na terenie zakladu pracy (na
stolowce badz w innym miejscu) automat z cieplymi napojami takimi
jak kawa,herbata,czekolada?pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • end_of_job Re: Automat z kawa. 11.02.10, 22:23
      Jak najbardziej.NESCAFE. Cena niezbyt atrakcyjna: kawa, herbata,- 1,3PLN,
      czekolada, cappuccino,barszcz,rosół drożej. Jest automat z pepsi za 3PLN ZA
      0,5L. I automat ze słodyczami i napojami różnego gatunku od 1,3 PLN za sztukę.
      Czasem można trafić na kanapkę z wędliną lub żółtym serem za 1PLN. Jest też woda
      mineralna, darmowa i bez ograniczeń gdyż ta z kranu "nie nadaje się do spożycia"
      :>. Jest też czajnik do dyspozycji. Można więc sobie zagotować kawę i herbatę
      przyniesioną z domu. Pozdrawiam
      • mateusz.00 Re: Automat z kawa. 10.06.10, 17:47
        automat z kawą
        ach
        wiele miłych wspomnień nasuwa się mysląc o tym urządzeniu
        jakies 2,5 roku temu poznałem fajną dziewczynę która oblała mnie
        herbatą z automatu
        powiedziała wtedy: oj sory nie chciałam chcesz husteczkę
        chciałem a ona dała mi całą paczkę ach
        miała włosy związane w kucyk, piękny uśmiech, sexy pupę, opięte
        dżinsy w górnej partii ciała i czarny sweterek
        napewno masz już męża i dzieci
        jesli czytasz to odezwij się
            • mniszka_1 Re: Automat z kawa. 11.06.10, 00:04
              To chyba ja;) Pewnie konkretnie Cię poparzyłam skoro wciąż pamietasz
              Nie :) nie mam męża ani dzieci:) Chciałam wstąpić po studiach do
              Karmelitanek, ale odmieniło mi się;) To trudne zadanie Trudniejsze
              niż rodzina
                • mniszka_1 Re: Automat z kawa. 11.06.10, 17:55
                  Tak, miałeś plamę na lewym ramieniu, która nie pochodziła z naszej
                  kolizji:) Dlaczego, ale bym narobiła? ;) ... no tak,tam trzeba
                  zachować abstynencję seksualną ;\... ciekawe jak? ;)... trzeba chyba
                  zaopatrzyć się w dobre wibratory i zapas baterii...albo "
                  zakonnika";)
                      • pepinina Re: Automat z kawa. 12.06.10, 10:32
                        Oj to były żarty;) Tak naprawdę jestem żoną mnicha i mamy trójkę
                        wspaniałych szkrabów. Podpatrzyłam go jak buszuje na forum(a
                        właściwie córka podpatrzyła) i postanowiłam go podpuścić, ale on
                        jest bystry i się zorientował. Tak poza tym: Kochanie dzisiaj na
                        obiad będą pyzy z mięskiem i zupka pieczarkowa. Bądź punktualnie bo
                        później muszę jechać do mamy. Proszę kup dwie puszki groszku
                        konserwowego po drodze;)Piszę tak bo pewnie szybciej do niego
                        dojdzie niż sms;)
                      • mnich42 Re: Automat z kawa. 16.06.10, 00:00
                        Witaj <mniszko> fajny login;) Pisaliśmy dla rozrywki o niczym konkretnym, sporo osób się przyłączyło czasem bywało nerwowo, ale pepi... doprowadzała większość do ładu ;D To wszystko jednak było do czasu kiedy to >tomek< zaczął jawnie podrywać pepi..., a ona o mały włos mu nie uległa jednak w porę się opamiętała i dała mu kosza. Tylko z tego co widzę znów są ku sobie... CZYSTA TELENOWELA :D;D
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka