Dodaj do ulubionych

Boisko do gry na terenie firmy!

15.05.08, 21:35
Panie Filipiuk,ostatnio przeczytalem maila na temat boiska do gry w pilke nozna-popieram,bardzo fajny pomysl i super sprawa bo jest w naszej firmie sporo osob,ktore interesuja sie i uprawiaja jakies sporty(za ten pomysl wielki szacuneczek).Tylko martwi mnie jedno, mianowicie to,ze pomysl rozgrywania tych ewentualnych meczy po swoih skonczonych zmianach jest bezsensowne,poniewaz ludzie mieszkajacy w Warce,Garwolinie lub Warszawie napewno nie zostana zeby taki mecz zagrac, bo puzniej ciezko im bedzie czymkolwiek wrocic albo wroca do swoich domow w nocy! Proponuje wiec tak: w trakcie 1(np11:00) lub 2(16:00) zmiany rozgrywac te mecze,bo jezeli 4 lub 5 osob z obszaru wyjdzie na godzinke i rozegra taki mecz to nikomu nic sie nie stanie(wtedy napewno bedzie wiecej chetnych),przeciez sa jeszcze inni operatorzy,ktorzy moga przypilnowac ich lini(wtedy produkcja nadal bedzie szla). Prosze o rozpatrzenie tej sprawy i odpowiedz na forum.
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • lost_name Re: Boisko do gry na terenie firmy! 16.05.08, 00:57
      Pomimo iż temat nie jest skierowany do mnie bardzo chciałbym dodać swoje przysłowiowe "5 groszy". (mam nadzieję,że autor tematu się nie pogniewa) Ogólnie za pomysł i organizacje czegoś nowego wielki pozytyw. Cieszący jest fakt,że firma myśli o pracownikach i w jakiś sposób stara się zorganizować nam jakiś czas byśmy mogli się jakoś między sobą zintegrować. Jednakże jest to nasz wolny czas a nie firmy i oczywistą oczywistością (ostatnio modne słowa) jest,ze szanse na propozycję kolegi są bardzo nikłe. Czytając dalej niniejszego "maila" można wyczytać,że również jest szansa na boisko do siatkówki. Można by policzyć,że 5 zawodników na drużynę co daje nam 10 osób a jeszcze przy dwóch dyscyplinach wyjdzie nam 20. Pomysł oczywiście ciekawy z perspektywy pracownika ale czy opłacalny dla zakładu ? Ma kolega moje poparcie ale niestety to nie wiele. Zawsze jest to jakaś propozycja, ważne by o tym rozmawiać i utrzymywać odpowiedni poziom ;)
      • jan832 Re: Boisko do gry na terenie firmy! 16.05.08, 08:35
        Proszę mnie źle nie zrozumieć, nie to abym nie popierał aktywności fizycznej i
        roli sportu w życiu, ale na litość niech Technicolor skupi się na produkcji
        płyt, pozyskiwaniu nowych klientów i wzroście wynagrodzeń pracowników.

Jeśli szanowny kolega lub koleżanka będą mieli luz finansowy to sami sobie
        wykupią basen, wynajmą boisko do piłki, zrobią wypad w góry etc i nie będą
        zmuszani do wyjazdu 10 - 20 km od domu aby kopnąć dwa razy piłkę.

Kto takie pomysły generuje.

A może basen pływacki postawić i woda która chłodzi formy na liniach DVD mogłaby
        być w obiegu zamkniętym z wodą basenową co czyniło by kąpiel miła i relaksującą.
        Pobyt półgodzinny dałby duży zastrzyk sił witalnych operatorowi do pracy
        wydajniejszej i jeszcze szybszej.

Pływanie to dobry sport - rozwija równomiernie wszystkie mięśnie, pobudza do
        wzrostu organy wewnętrzne, nie mamy przepoconych koszulek, spodenek, skarpet a i
        umyć się można - co też jest ważne.

Proponuję budowę basenu pływackiego, choćby takiego 10m*15m*
        ( 1m - 2m głębokości )

Kto popływać w pracy chce niech pod postem tym podpisze się.
    • sap_er Re: Boisko do gry na terenie firmy! 17.05.08, 18:22
      Bardzo dobry pomysł z tym boiskiem i jeszcze lepszy ze
      zorganizowaniem ligi zakładowej. Co do czasu rozgrywania meczy to
      osobiście wolałbym grać właśnie po pracy. Dlaczego? Bo to ma być
      rekreacja, relaks, a nie odwalenie czegoś w godzinach pracy. Po
      meczu trzeba też odpocząć, wykąpać się i złapać oddech. Pyzatym źle
      bym się czuł grając sobie i myśląc, że w tym czasie inni muszą za
      mnie pracować - nie na każdym dziale jest takie bezrobocie jak u
      kolegi, że brak 7 operatorów nie robi nikomu różnicy.
    • pracownikthc3 Re: Boisko do gry na terenie firmy! 30.08.08, 11:29
      Znam wiele firm i widze ze w thc nie dba sie o pracowników...
      Idzczie zobaczcie do P&G na Zabraniecka w Warszawie silownia basen
      itd... i wszystko po to aby pracowac lepiej... a wszystko dlatego ze
      nie dbacie o sprzet wam powierzony... wiekszosc waszej kasy idzie na
      naprawy sprzetu ktory bezustannie niszczycie wystarczy zobaczyc np..
      wozki w jakim macie stanie wstyd .... a pozniej chcecie podwyzek
      itd... a czy na nie zaslugujecie?? to pytanie pozostawiam do
      wlasnych przemyslen....
    • patch1111 Re: Boisko do gry na terenie firmy! 10.09.08, 23:45
      Ja, pracując na replikacji za cholerę nie mam siły na korzystanie z
      boiska po lub przed pracą. A tym bardziej w dniach wolnych. Nie wiem
      na jakim dziale pracuje inicjator tego wątku, ale chyba ma za dużo
      niezużytych sił po pracy.
      Ja jestem średnio wypompowany po pracy, ale na tyle mocno, żeby
      ostatki sił poświecić rodzinie.
      Jeśli biuro chce mieć boisko na terenie firmy to może użyć do jego
      budowy rąk pracowników produkcji. Wszak czyż to nie rozkosz czuć