Dodaj do ulubionych

OCENY na zmianie C na liniach recznych

07.03.09, 08:55
Kilka dni temu ogłoszono ze u nas tzn na liniach ręcznych na zmianie C będą oceny za prace po każdym cyklu, takie same jak mają wszyscy raz w roku. Pomysł W F-M. każdy operator pod koniec cyklu dostaje ocenę w skali 1-6. Kilka dni wcześniej pojawiła się taka plotka.Oceny za prace wystawia Cell Leader. Wprowadzono to TYLKO u nas, nikt inny nie jest tak oceniany. Na zebraniu którym to ogłaszano głos zabrał MŚ, powiedział że 6 ma W F-M, Cell liderzy i koledzy W F-M mają 5 lub 4(oni są oceniani przez W F-M), a reszta ma skale 1-3. Pierwszą reakcją na tą sytułacę były żarty, ale kilka osób się tym przejeło. Każdy chciałby wypaśc jak najlepiej. Byłam ciekaw jak wpłynie to na atmosferę pracy? Po 2óch dniach od ogłoszenia, wiem że nie był to najlepszy pomysł.

Dzis w nocy pracowała tylko jedna linia. To co zobaczyłam na linii R5 bylo dla mnie szokiem. Wiedziałam że jest tam nie ciekawa atmosfera. To co zobaczyłam przeszło moje oczekiwania. Krzyki, agresja, wyzwiska, kłotnie, awantury tylko po to aby "wynik" był zrobiony. Z tego co wiem, uslyszałam w pracy, jest to zwyczajem na liniach R4 i R5. Cell leader A B "wychował"(nie mogę znaleśc lepszego słowa) sobie tak swoich operatorów a OPERATORKI w szczególności. Krzyki,rzucanie case'mi, wprowadzanie terroru, wyzwiska. Najgorsze jest to że,jest to pochwalane przez A B który tylko chodzi i się uśmiecha. Nie reaguje na takie zachowanie a powinien. Dla niego wynik jest najważnejszy, nie liczy sie nic innego.

Jestem ciekawa czy które dostaniemy na dzisiejszej lub jutrzejszej zmianie pogłebią ten proces?

Jeżeli nie wierzycie to zapytajcie osób które pracują na zmianie. C.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka