Dodaj do ulubionych

WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ

28.05.09, 11:07
OPISUJCIE POSZCZEGÓLNE DZIAŁY ORAZ ZMIANY;)
Obserwuj wątek
  • monika4.10 Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 26.05.10, 13:31
   Działo się Takie imprezy rzeczywiście łaczą nawet bardziej niż to
   było pewnie w planie:-)
   • czkawka101 Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 28.05.10, 15:00
    No i rośnie nam nowe pokolenie pracowników techni
    A może jakieś szczególy....
   • diablica.beauty Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 07.12.10, 21:35
    No tak !!!co poniektórzy nawet bardziej się ,,łączą,,niż z własnymi żonami w domu!!!tylko pogratulować co niektórym mądrości!!!ale jak mówią kłamstwo ma krótkie nogi!!!
  • bimbolina.n Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 11.12.10, 23:13
   Na imprezie integracyjnej??.. i nie zaprosili???!!....NO ŁADNIE...;-?
   • bimbolina.n Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 12.12.10, 11:39
    Powinni się wstydzić, że łaczą się i że nie zaprosili żon.. bo to zdradza marną osobowość. Ja nigdy nie rozumiałam takich osób. Przecież jest tyle opcji: można się nie żenić; można podziękować za spędzony razem czas i odejść; można pogadać i jesli coś nie gra poszukać rozwiązania; można wybrać hulaszczy tryb życia i przystawać z podobnymi sobie. Dziwne, że ludzie tak często wybierają kłamstwo i stres...a może wiekszy prestiż wśród kolegów/koleżanek. Ludzie, którym brakuje wartości, chcą zabłysnąc inaczej. Może nowa laska? Może nawet ładna? fajna? Skoro chce to znaczy, że i on jest fajny;-/ ŻENUJĄCE, ale chyba tak to działa. Osoby inteligentne, znające swoją wartość mają swój typ. Wybierają osobę ich zdaniem najepszą a przygody przeżywają razem. Zdradzają tacy, których : albo ta najlepsza nie chciała;-); albo nie mają swojego typu(czyli jak wiatr zawieje, osoby bez charakteru); albo tacy, którzy wciąż muszą podwyższć sobie wartoś. Uważam,że ludzie którzy godzą się na bycie z osobą, która zdradza, nie mają szacunku do samego siebie.
    • piesia24 Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 12.12.10, 22:14
     No cóż jest w tym trochę racji,ale może to te panny chcą podnieść swój prestiż i same się pchają,czy one zasługują na szacunek ?Może to takie "fajne " panienki zdradzają swoich mężów lub narzeczonych,bo im się wydaje że są piękne i mogą wszystko np niszczyć komuś życie ?
     Takich też w tej firmie nie brakuje
     • bimbolina.n Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 13.12.10, 01:00
      Takie łatwe, nachalne panny są nawet potrzebne. Dzięki nim wiemy, który facet zasługuje na uwagę, a który ma skłonności do zdrady. Jeżeli mężczyzna odmawia takiej pannie przy żonie a później pożera ją wzrokiem, to wysyła tej łatwej dziewczynie sygnał typu:"..wiesz, nie teraz bo żona, ale może później". Odmowa powinna być werbalna i niewerbalna. Po co zadawać się z takimi lawirantami. Są przecież porządni na świecie. Często kryją się z tym i maskują, ale są;) Los tych panien jest zazwyczaj smutny. Facet, który zdradził żonę, zdradzi też taką pannę z inna łatwą;)
      • piesia24 Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 15.12.10, 08:34
       Ale masz przemyślenia !Jesteś tą zdradzoną żoną czy panną ,która wp... sie w romans z żonatym ?
       • bimbolina.n Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 15.12.10, 10:46
        Przemyślenia mam na każdy temat..a Ty dlaczego piszesz w formie pytań? Nie masz żadnych przemyśleń? Szpiegujesz swojego faceta, czy co..? Nie warto! Pewne rzeczy można wyczuć.
        • piesia24 Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 15.12.10, 19:42
         Jesteś bardzo zdenerwowana! czemu? Olej jeśli Ci ktoś dopiekł ale nie podejrzewaj wszystkich,nie miałam nic złego na mysli .
         • bimbolina.n Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 15.12.10, 20:43
          ...a potrafisz zacytować zdanie , w którym zawarte jest podejrzenie?;)..albo takie , które świadczy o zdenerwowaniu? Moim zdaniem Twój ostatni post jest poza tematem. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi. Ja też nie miałam nic złego na myśli. Na forum ludzie poruszają tematy i piszą o przemyśleniach. Przymyślenia spowodowane są różnymi bodźcami. Nie tylko ten kto nurkował, zastanawia się jak to jest pod wodą
          • diablica.beauty Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 28.12.10, 23:22
           ....zmiana D no może ale na zmianie A czasami zachowanie na tzw. nachala też wnerwiało poniekąd ....zresztą każdy ma grzeszki ale czym prędzej i one sie wydadzą no chyba że się świetnie będą maskować,ale kłamstwo ma krótkie nooooogiiii !!! dziewczynki ze zlecenia itp to same kusiły zakładając stringi+biodrówki=efekt połowy tyłka na wierzchu!!!ale mi podjara oglądających facetów aż sapiących na widok gołej dupy na linii!!!wstydcie się
           • falaminka Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 29.12.10, 02:24
            Najgorzej, gdy nie ma kłamstwa, a ktoś je przypisze. Zdarza się, że coś niby się wydało, ale się nie zdarzyło. Bywa tak! Efekt połowy tyłka na wierzchu jest aż tak ciekawy ?;) nie wiedziałam;) Biodrówki i stringi to przydatne odzienie, ale fajnie gdy jest odpowiednio noszone. To nawet śmieszne, że niektórzy przychodzą do pracy po to, żeby świecić tyłkiem;),;),;) Widocznie inaczej nikt by ich nie dostrzegł. Mi zdarzyło się odwrotnie. To facet( zupełnie obcy) zaprezentował to, w co był wyposażony. W takim przypadku nie wiadomo co taki zboczeniec sobie myśli i co planuje. Baby to mają słabo.. Facet wyśmieje taką nachalną i ma spokój, a kobieta musi się obawiać i oglądać za siebie.
            • brodacz.czarny Re: WRAŻENIA, PRZYGODY NA IMPREZIE INTEGRACYJNEJ 12.01.11, 18:22
             Goły tyłek powinna pokazywać tylko swojemu partnerowi a nie tak na cały swiat

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka