Dodaj do ulubionych

Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisujący

IP: *.acn.pl 11.03.04, 12:59
się nickiem Baruch Goldstein i kończący posty hasłem <<Kahane Chai!>>?

Kach (Hebrew for "Only Thus") was founded by radical Israeli-American rabbi Meir Kahane. The stated goal of Kach and its offshoot Kahane Chai, which means "Kahane Lives," (founded by Meir Kahane's son Binyamin following his father's assassination in the United States), is to restore the biblical state of Israel. Both organizations were declared terrorist organizations by the Israeli Cabinet in March 1994. This followed the groups' statements in support of Dr. Baruch Goldstein's attack in February 1994 on the al-Ibrahimi Mosque and their verbal attacks on the Israeli Government. Goldstein was affiliated with Kach.

www.ict.org.il/inter_ter/orgdet.cfm?orgid=19

Dlaczego nikt z kolegów z Izraela nie powiedział wyraźnie temu gnojkowi, żeby wypie**alał?

Anti-Defamation League nie ma wątpliwości:

The Kahane Movement And Its Offshoots
Extremism In The Name Of Religion

Summary of a report published by the Anti-Defamation League

The two bullets from an assassin's pistol that killed Israeli Prime Minister Yitzhak Rabin on Saturday night, November 4, 1995, shattered not only the festive post-Sabbath air of a Tel Aviv political rally, but also a cherished taboo of Israel itself - that the democratically elected leader of the modern Jewish State would never be harmed by a fellow Jew. The shocking murder horrified Israelis and millions of others, Jew and non-Jew, around the world. But it also focused a glaring spotlight on a festering problem too long left unaddressed or avoided, perhaps because of its discomfiting repulsiveness and intractability: violent Jewish extremism.

In the wake of the assassination, there has emerged a growing recognition of the need to expose and counter this pernicious phenomenon, both in Israel and in the United States. Activists and supporters of such radical Jewish groups as Kahane Chai and the Kach movement have engaged in disruptive or violent behavior and abusive and threatening rhetoric over the past ten years - as did the JDL before them. Rabin's confessed assassin, Yigal Amir, was a member of a highly secretive violence-prone group called Eyal (a Hebrew acronym which translates as "Jewish Fighting Organization"); the group's leader, Avishai Raviv, has also been charged with involvement in the assassination.

The problem posed by such violent Jewish radicalism has been exacerbated by controversial, provocative statements and religious rulings made by several Orthodox rabbis, both in Israel and the U.S. Examples include that of Rabbi Abraham Hecht of Brooklyn, who stated in June 1995 that it was permissible according to halakha (Jewish religious law) to kill Prime Minister Rabin because of the alleged danger to other Jews caused by his government's peace policies. Many observers, including some within the Orthodox community, have condemned such statements as incitements to, or approval of, violence, and even murder.

Extreme elements (both religious and nationalist) among the West Bank settler movement have echoed such sentiments or issued threats against Rabin's life. It was amid the explosively heated atmosphere in Israeli society that was building since the 1993 Israel-PLO accord and fed by hateful, inflammatory accusations, recrimination and invective, that Yigal Amir committed his horrendous, fanatical act.

www.ict.org.il/articles/articledet.cfm?articleid=18

Obserwuj wątek
    • Gość: dana33 Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.jazo.org.il 11.03.04, 14:34
      drogi cccp. nie wiem, dlaczego inni koledzy z israela nie odpowiedzieli temu
      gnojkowi, zeby wypie**lal, jak sie wyraziles, ale moge ci powiedziec, dlaczego
      ja nic nie powiedzialam: jak zwykle, widzimy wszystko z dwoch roznych punktow:
      facet odpowiada ironicznie na wszystkie ataki antysemickie na tym forum,
      dokladnie tak samo, jak ci wlasnie antysemici atakuja israel i zydow.

a o autorze tego postu to zapomniales napisac, ze gnojek?
      "Takich co Hitlera wychwalali, przynajniej posrednio, nie musisz daleko szukac.
      Wystarczy ze poczytasz sobie posty Dany, gdzie opisuje, jak to szlachetni
      Niemcy uratowli mamusie przed polskimi antysemitami." (hanes)

a tego?:
      "Mosad - grupa terrorystyczna funkcjonujaca oficjalnie jako ramie rzadu
      panstwa uznawanego na forum miedzynarodowych" (abe)

bo widzisz, to antysemityzm w rozkwicie. do tego bezczelny i klamliwy i
      manipulujacy.
      syn kahane i jego zona zostali zabici pare lat temu w zamachu terrorystycznym,
      zostawiajac 7 dzieci.
      cos ty szybko ostatnio w nazywaniu pewnej czesci tego forum "gnojkami"....
      a pewnie juz przeczytales ostatnie posty twojego przyjaciela splita, kotrego
      zawsze tak bronisz..... on nie gnojek, prawda?
      i jakos milczales ostatnie 2 dni, cepku? pewnie nie miales czasu? czy tez
      czekales, az sie forum lekko uspokoi, bo nie bardzo chciales stawac oficjalnie
      po jakijs stronie, ah?

• Gość: CCCP Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.acn.pl 11.03.04, 15:34
        Słuchaj, Dano.

Więc tak. Przez ostatnie dni harowałem. Sen po kilka godzin. Ale Ty możesz, oczywiście, zinterpretować moją nieobecność tak, jak chcesz.

Ale w jednym masz rację. Tak - zawsze szukam środka. Niechętnie identyfikuję się ze stronami sporów; moje doświadczenie mi mówi, że prawda leży na ogół gdzieś pośrodku. Odnalezienie tego środka jest konieczne, jeśli chce się myśleć o rozwiązaniu jakiegoś konfliktu, kompromisowym rozwiązaniu. Na takim podejściu chyba się opiera każda w miarę przyzwoita polityka.

Teraz, co do wielbiciela. Dzisiaj przeczytałem wątek Werwa. Drugi wpis. Uderzyło mnie, że nie wiem, co to znaczy <<Kahane Chai>>. Zajrzałem do internetu. Przeczytałem to i owo. A są tam w twórczości Mr. K. (oraz jego apostołów) interesujące idee i zachęty do działania.

I w związku z tym pytanie: dlaczego ciągła cenzura w stosunku do mnie i - zarazem - jej brak w stosunku do jawnego wielbiciela terroryzmu? Nie porównuj proszę wykrzyków jakichś facetów (którzy ewidentnie chcą Ci, tak - Tobie osobiście - dosolić, i bawi ich, kiedy się złościsz - pamiętaj: nie jesteś ani Państwem Izrael, ani tym bardziej wszystkimi Żydami) z obecnością łobuza, który tu promuje zdelegalizowaną w Izraelu organizację, wpisaną gdzie trzeba do rejestru organizacji terrorystycznych. Już nie pamiętasz, kto i za czyim poduszczeniem zabił Waszego premiera?

To czy facet odpowiada ironicznie czy nieironicznie na ataki antysemitów nic tu nie ma do rzeczy. Po prostu trzeba wyraźnie widzieć, z kim się ma a z kim się nie ma po drodze. Zwalczać ataki antysemitów (jeśli jesteś na to nastawiona) można zawsze we właściwym towarzystwie.

Pozdrawiam,

C.

PS. Tutaj coraz cieplej. W lasach ptaki zaczynają śpiewać jak zwariowane. Wiosenne krążenie soków i krwi.
        • Gość: dana33 Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.adsl.actcom.co.il 11.03.04, 17:57
          drogi cccp. ja nie widze tego, ze on jest "jawnym wielbicielem terroryzmu".
          skad to wziales? bo sie podpisuje kahane chai? nu, naprawde. mam nie porownywac
          wykrzykow osobnikow chcacych mi dosolic z obecnoscia lobuza? a moze na odwrot?
          moze nie mow gnojek i lobuz i wielbiciel terroryzmu o kims, kto po prostu chce
          dosolic wszystkim antysemitom tutaj na forum, nie wybierajacym ani slow, ani
          srodkow, gotowi na klamsta i manipulacje, tylko zeby dosolic? widzisz, ciezko w
          sytuacji polityczno-ozobist-msciwych stac po srodku. i czasem po srodku to nie
          zawsze correct... to wymaga moze odwagi, ryzyka, ale czasem trzeba stanac
          zdecydowanie po jakiejs stronie..
          • Gość: dana33 Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.adsl.actcom.co.il 11.03.04, 18:02
            i jeszcze jedno cep. co do zabojstwa rabina. nie ma absolutnie zadnych
            watpliwosci, ze nie wolno mordowac. i to nie ma znaczenia, czy to premier, czy
            to zebrak spod mostu. nie masz pojecia, jaka wtedy panowala atmosfera w
            israelu, nie masz pojecia co mowil rabin, nie masz pojecia jak oszukano narod.
            igal amir nie nalezal do kahane chai. nalezal do grupy radykalnej prawicowej.
            lewica mowisz nie morduje u nas? tez morduje, a przede wszystkim w tym okresie
            oszukiwala i lekcewazyla narod, postanawiajac za jej plecami i nie pytajac sie
            o zgode narodu. dokladnie tak samo, jak beilin and co obecnie w genewie. nam
            powiedziano jedno, a potem wyszly szczegoly, o ktorych nie mowili. nu, stara
            spiewka, znana nam. wiec lepiej jak nie wiesz, to sie zapytaj, ale w kazdym
            razie nie twierdz czegos o czym nie wiesz.
          • Gość: CCCP Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.acn.pl 11.03.04, 18:21
            Gość portalu: dana33 napisał(a):

> drogi cccp. ja nie widze tego, ze on jest "jawnym wielbicielem terroryzmu".
            > skad to wziales? bo sie podpisuje kahane chai?

Tak, droga Dano, właśnie dlatego. Organizacja, której założyciela on w każdym poście przywołuje, została w Twoim kraju uznana za terrorystyczną i zdelegalizowana.

nu, naprawde. mam nie porownywac
            >
            > wykrzykow osobnikow chcacych mi dosolic z obecnoscia lobuza?

Tak, najwyraźniej Tobie osobiście. W ciągu kilku ostatnich dni zaszło coś, czego nie rozumiem. Widzę jedynie, że wzajemnie sobie dosalacie, ile się da. I o nic już chyba więcej tu nie idzie, niż o to kto komu mocniej i więcej. Nie powiedziałbym, że jesteś w tej konkurencji słabszą stroną. (To tak na marginesie).

a moze na odwrot?
            > moze nie mow gnojek i lobuz i wielbiciel terroryzmu o kims, kto po prostu chce
            > dosolic wszystkim antysemitom tutaj na forum, nie wybierajacym ani slow, ani
            > srodkow, gotowi na klamsta i manipulacje, tylko zeby dosolic?

Rozumiem doskonale, że wielbiciel bohaterskiego zabójcy premiera Rabina, chce za wszelką cenę pokazać, że ma z normalnymi ludźmi coś wspólnego. Stroi się w piórka bojownika z antysemityzmem, a w duszy mu gra coś zupełnie innego. Ale normalni ludzie mogą mu zawsze powiedzieć, że nie życzą sobie jego towarzystwa. Ani jego pomocy.

widzisz, ciezko w
            >
            > sytuacji polityczno-ozobist-msciwych stac po srodku.

Są sytuacje, w których nie tylko ciężko, ale wręcz nie można stać pośrodku. Nie lękaj się o mnie. Potrafię takie sytuacje rozpoznać.

i czasem po srodku to nie
            > zawsze correct... to wymaga moze odwagi, ryzyka, ale czasem trzeba stanac
            > zdecydowanie po jakiejs stronie..

Wzywam Ciebie, Dano, do zastosowania tej zasady. Zaprotestuj choć raz przeciwko łobuzom - używającym najwyraźniej "walki z antysemityzmem" jako ideologicznego pretekstu do realizacji różnych, niezawsze oczywistych celów.

C.

• Gość: dana33 Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.adsl.actcom.co.il 11.03.04, 18:49
              nu, co ma piernik do wiatraka? zostala zdelegalizowana, co nie znaczy, ze nie
              ma ludzi, ktorzy ja popieraja mimo to. a co, jeszcze tego nie bylo na swiecie?
              znow jakis nasz wynalazek? nie za wiecej zorganizowani, nie maja pozwolenia na
              bron, ale sa, zyja, mieszkaja.

oczywiscie, ze chce mi dosolic osobiscie, przeciez nie jestem idiotka. zabawa
              polega na stylu. jak widac, nie widzisz roznicy. ze nie jestem slabsza, to ja
              wiem, jestem zilniejsza. i to on wie.dlatego tak sie ciska. trzeba umiec to co
              umie rozlupany. trzeba tez umiec milczec i nie reagowac, tak jak robi to forum
              tutaj, czytajac jego posty pod moim adresem. ci slynni polscy gentlemeni to
              gdzie indziej. jak widac, wart pac palaca. on mi nie tylko nie moze dosolic w
              taki sposob, on tylko z siebie robi szmate. ale na eleganckie dosalanie trzeba
              miec choc troche klasy, ktorej on nie ma. nie dano mu.
              z tego, ze boruch mowi kahane chai jeszcze nie widze, ze jest wielbicielem
              zabojcy rabina. bo jesli sie z toba zgodze, to ty zgodzisz sie ze mna, ze twoj
              przyjaciel, ktorego tak lubisz, zafajdaniec australijski, jak nam tu podrzucil
              wierszyk hitlera do matki, to jest wielbicielem hitlera?
              ja absolutnie jestem po jednej stronie, cepie. jestem po stronie przezycia
              israela i zydow za wszelka cene. za cene terrorysty, nawet jak ma mniej niz 18
              lat, za cene wojny, za kazda cene. tak samo, jak ty jestes po stronie przezycia
              polski, za kazda cene. jestem przeciw kazdej formie ponizania kazdego
              czlowieka, bez wzgledu na jego raze, kolor skory i religii. jestem absolutnie
              za tepieniem terroru, wszystko jedno gdzie on uderza, i wszystko jedno, czy to
              terror arabski, islamski, zydowski, chrzescijanski. tylko ze ja nie porownuje
              wojsk regularnych jakiegos kraju, i wszystko jedno czy to israel, czy to usa,
              czy to francja (moze sobie tak przypomnimy wszyscy wojne francuska z
              terrorystami algierskimi) z bojowkami grup terrorystycznych. a nawet wsrod tych
              mozna widziec roznice: 4 israelczykow bylo porwanych przez grupe terrorystyczna
              w poludniowej ameryce, teraz, niedawno. byl kontakt z nimi, byly zdjecia, byly
              filmy. w koncu zostali zwroceni cali i zdrowi. od 19 lat nie mamy absoslutnie
              zadnych wiadomosci o ronie aradzie. hizballah klamie, oszukuje, nie daje znaku
              zycia od niego, jego matka umarla ponad rok temu nie doczekawszy sie nawet
              zdjecia syna. nawet wsrod terrorystow sa roznice.
              chetnie zaprotestuje przeciwko lobuzom, jak dojdziemy do wspolnego mianownika,
              kto jest lobuzem. moze zaczniemy od splita?
              • Gość: CCCP Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.acn.pl 11.03.04, 19:08

> nu, co ma piernik do wiatraka? zostala zdelegalizowana, co nie znaczy, ze nie
                > ma ludzi, ktorzy ja popieraja mimo to. a co, jeszcze tego nie bylo na swiecie?
                > znow jakis nasz wynalazek? nie za wiecej zorganizowani, nie maja pozwolenia na
                > bron, ale sa, zyja, mieszkaja.

Co ma piernik do wiatraka? A to. Organizacja została uznana za terrorystyczną, oficjalnie, przez Wasz rząd. Wtranżalanie się tutaj typa, który ją popiera, mnie oburza.

A paszoł on wont. Wont stąd.
                    • Gość: dana33 Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.adsl.actcom.co.il 11.03.04, 19:38
                      ok, wiec nie tolerujemy, ty swoich gnojkow a ja swoich.

a zeby cie pocieszyc, to mysmy w zeszlym roku mieli podobne obliczenie, ale nie
                      co do bezrobocia, tylko co do seksu. po odliczeniu starcow, ktorzy juz nie,
                      niemowlat, ktorzy jeszcze nie, tych w wiezieniach, tych chorych itd itd,
                      zostalo nam 100 seks-zdolnych mezczyzn na caly israel. teraz pomysl sobie o
                      frustracji nas kobiet i przepracowaniu tej setki.... :)

ide do restauracji i do kina i jeszce nie wiem dokad, zeby zabic czas, bo
                      corcia, ta starsza z perkusja, robi pozegnalan bibke (idzie do wojska w
                      przyszlym tygodniu na 2 lata) i "wyrzucila" starych z domu.... :)
                      jak nalezysz do tej setki, to wiesz, co mozesz lepszego zrobic, zamiast
                      rozpaczac, ze utrzymujesz cala polske....
                • Gość: sp;lit Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.nas28.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 11.03.04, 20:56
                  Przy ich calym potencjale policji , bezpieki mimo ze sa zdelegalizowani , maja
                  bron i strzelaja do Palestynczykow jak do kaczek , bezkarnie ,...

Odwroc sytuacje , to samo robia Palestynczycy w odwecie , a dana zaraz
                  wrzeszczy ze generasimo winny wszystkiego , bo im pozwala ,...

Kupujesz cos ? Hipokryzja syjonu - Tracisz czas stary , dane obuchem nawracaj !

uklony

===============================================================================

nu, co ma piernik do wiatraka? zostala zdelegalizowana, co nie znaczy, ze nie
                  ma ludzi, ktorzy ja popieraja mimo to. a co, jeszcze tego nie bylo na swiecie?
                  znow jakis nasz wynalazek? nie za wiecej zorganizowani, nie maja pozwolenia na
                  bron, ale sa, zyja, mieszkaja.

• Gość: Wqrwiony2 Danuś, twoja prostytucja mentalna (fizyczna to IP: *.crowley.pl 11.03.04, 21:10
        twój Gescheft) sięga szcytu. Urodziłaś się w rodzinie uciskanej ze względu na
        pochodzenie, kolor skóry i wyznawany system wartości. Twojej mame pomogli Niemcy
        (daj Jej zdrowie bądź wieczne spoczywanie; pobłogosław też tych dobrych ludzi,
        którzy wznieśli się ponad barierę nazistowskiego skundlenia!). Teraz ty
        szczekasz jak najgorszy goebbelsowski kundle.
        Żal mi ciebie, ale już nawet tobą nie gardzę, biedna, stara kobieto.
    • boruch_goldstein Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują 11.03.04, 19:37
      Nie czytalem jeszcze wszystkich wypowiedzi na tym watku.
      Ale, kacapie, po pierwsze Kahane nikogo nie zamordowal i nie nawolywal do
      zabijania Arabow. To ze antysemici mu to przypisywali nie zmienia faktow.
      Nawolywal do wysiedlenia ich na ojczyzne do Jordanii. Za jego zycia to bylo
      okreslone rasizmem w Izraelu. A teraz sporo ludzi ma takie same poglady na ta
      sprawe.
      Po drugie, ostatnio ukazaly sie artykuly o tym co sie zdarzylo w Purim 10 lat
      temu. Z nich wynika ze Baruch Goldstein zabil nie niewinnych modlacych sie
      Arabow a bande terrorystow przygotowujacych zamach na zydowskich mieszkancow
      Hebronu. Nizaleznie od tego wybralem ten nick wlasnie zeby takich cepow cepem
      cepow poganiajacych jak ty podjudzic.
      Po trzecie JDL dawno zmienila piosenke o zabojstwie Rabina. Bo juz dawno sie
      okazalo ze np podobizny Rabina w stroju hitlerowca byly produkcja jego wlasnej
      partii w ramach prowokacji przeciwko Likudu. Nizaleznie od tego mam Rabina w
      znacznie wiekszej pogardzie niz Szarona. A o jego Lei, to juz wogole nie moge
      myslec bez wymiotow.
      Po czwarte, syn i synowa Kahane byli zamodowani przez arabskich terrorystow,
      ktorzy nawet nie zdawali sobie sprawe kogo zabili. Ot tak obstrzelali samochod
      na autostradzie w Izraelu. A tak przy okazji, zanim jakis mirmilek nazwie to
      okupowanymi terytoriami, Jordania sie wyrzekla tego terytorium. Wiec jest
      teraz prawnie czescia Izraela. Bo zadnego panstwa Palestynskiego nigdy nie
      bylo i, im rece haszem, nigdy nie bedzie
      Po piate ciesze sie z wynikow mojego podjuddzania lekko zamaskowanych i
      otwarcie wystepujacych antysemitow na tym forum.
      Calujcie mnie wszyscy w dupe! Mozecie sie ustawiac w kolejce. Juz wam o tym
      wczoraj napisalem.

Kahane Chai!
      Zachor! (oryginalne haslo JDL)
      Never Again! (this time Jews fight back)
          • Gość: CCCP Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.acn.pl 12.03.04, 08:12

> drogi cccp. widze, ze sie nie ustosunkowales ani do splita ani do zafajdanca.
            > nie musisz, bo rozumiem dlaczego. wiec poniewaz ty tez wiesz i rozumiesz
            > dlaczego, to moze w koncu zaprzestaniesz zadac ode mnie rownej miary dla
            > wszystkich, bo jak widzisz, ty sam tez nie bardzo na to gotow.

Ależ Dano - to Ty nie ustosunkowałaś się do wielbiciela terroryzmu. Reszta będzie cytatem (tylko zmienię rodzaj na żeński):

<<nie musisz, bo rozumiem dlaczego. wiec poniewaz ty tez wiesz i rozumiesz
            > dlaczego, to moze w koncu zaprzestaniesz zadac ode mnie rownej miary dla
            > wszystkich, bo jak widzisz, ty sama tez nie bardzo na to gotowa.>>

Co Ty na to?
            • Gość: dana33 Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują IP: *.jazo.org.il 12.03.04, 10:50
              cep, znow udajesz. wiesz dobrze, ze jak pisalam ze nie ustosunkowales sie ani
              do splita ani do zafajdanca, to chodzilo o ten cytat:

"z tego, ze boruch mowi kahane chai jeszcze nie widze, ze jest wielbicielem
              zabojcy rabina. bo jesli sie z toba zgodze, to ty zgodzisz sie ze mna, ze twoj
              przyjaciel, ktorego tak lubisz, zafajdaniec australijski, jak nam tu podrzucil
              wierszyk hitlera do matki, to jest wielbicielem hitlera?"

co ty na to?
            • Gość: ANka Czy moge o cos spytac? IP: *.ifn-magdeburg.de 19.03.04, 12:19
              Skad ma Pan tyle sympatii i plynacej z niej cierpliwosci dla niejakiej Dany?
              Czy sa jakies szczegolne powody? Bo gdy sie poczyta te dyskusje to nic w jej
              postac nie swiadczy o tym ze lubi Pana czy broni w jakikolwiek sposob?
              Czy to warto tak bez wzajemnosci? Czy to jakas szczegolna osoba? Bo jak dotad
              mimo wszelkich staran tego nie dostrzeglam. Procz stalego grona, ktorym sie
              otacza to naprawde nie jestem w stanie zauwazyc niczego (poza zgryzliwoscia,
              zlosliwoscia, rozbudowanym poczuciem wlasnej wartosci) czym moglaby wzbudzac
              szacunek lub sympatie. Jedyna pozytywna rzecz, ktora moge powiedziec to to ze
              nie obrazila sie za rysuneczki. Choc to sadze- nic wielkiego bo chyba nikt sie
              nie obrazil dotad.
              Jezeli to nie sekret to prosze powiedziec bo naprawde to szalenie interesujace :)
              • Gość: CCCP Re: Czy moge o cos spytac? IP: *.acn.pl 19.03.04, 13:08
                Gość portalu: ANka napisał(a):

> Skad ma Pan tyle sympatii i plynacej z niej cierpliwosci dla niejakiej Dany?
                > Czy sa jakies szczegolne powody? Bo gdy sie poczyta te dyskusje to nic w jej
                > postac nie swiadczy o tym ze lubi Pana czy broni w jakikolwiek sposob?
                > Czy to warto tak bez wzajemnosci? Czy to jakas szczegolna osoba? Bo jak dotad
                > mimo wszelkich staran tego nie dostrzeglam. Procz stalego grona, ktorym sie
                > otacza to naprawde nie jestem w stanie zauwazyc niczego (poza zgryzliwoscia,
                > zlosliwoscia, rozbudowanym poczuciem wlasnej wartosci) czym moglaby wzbudzac
                > szacunek lub sympatie. Jedyna pozytywna rzecz, ktora moge powiedziec to to ze
                > nie obrazila sie za rysuneczki. Choc to sadze- nic wielkiego bo chyba nikt sie > nie obrazil dotad. > Jezeli to nie sekret to prosze powiedziec bo naprawde to szalenie interesujace

Ja Danę lubię. Wredna sekutnica, fakt. Ale w dobrych mommentach ma w sobie mnóstwo życia, ciepła, poczucia humoru - a to u kobiet bardzo cenię. (To jest taka babka, z którą mógłbym pójść w góry i mieć pewność, że nie zacznie beczeć po pięciu minutach, że deszcz pada. Przeciwnie, ona by jeszcze rozpaliła ogień z mokrych gałązek.) Tych dobrych momentów było w zeszłym roku o wiele, wiele więcej. Dana wie, że ja jestem pamiętliwy. Ale to nie znaczy, że pamiętam tylko rzeczy przykre. Pamiętam też miłe, dla których bywać na tym Forum bywało prawdziwą przyjemnością. Niekiedy nadal bywa.

Dziwne, co?

Na początku roku zaproponowałem opcję zerową. Jestem konsekwentny i trzymam się tego. Większość zeszła szybko do normy - do szarpania się po kostkach i warczenia na siebie: mam przed oczyma obraz podchodzącego bokiem pieska, ze zjeżonymi na grzbiecie kudełkami i wyszczerzonymi na wszelki wypadek ząbkami.

Ja chcę rozmawiać - nie warczeć.

Pozdrawiam,

C.
        • werw Re: Co robi tutaj wielbiciel terroryzmu podpisują 12.03.04, 08:16
          W dosłownym kontekście: tj. napisałeś, ze takie są jego poglądy również
          prywatnie. Niestety nie dysponuję linkiem do każdej wypowiedzi sprzed jakiś 2
          miesięcy, tym niemniej pamiętam to dokładnie, podobnie jak to, że juz
          dwukrotnie tą sprawę podnosiłem, nawet dyskutując o tym z toba.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka