Dodaj do ulubionych

cenzura-wroc!

06.12.10, 20:12

Gdzie są ranni z samolotu?''

Jestem pewien,ze jakas cenzura,czy inna instytucja (jak zwal tak zwal) powinni zabronic w Rosji nawet wzmianki o tym ,co wydarzylo sie dzis pod Palcem Prezydenckim ,a takze w innych miastach.W przeciwnym wypadku, wiekszosc Rosjan bedzie myslec o Polsce,jako kraju nieukow,a co tam owijac w bawelne,zwyklych debili. I o zadnym resecie polsko-rosyjskim nie ma mowy.
Obserwuj wątek
    • polski_francuz W kazdym spoleczenstwie 06.12.10, 20:17
      masz jakis procent niezadowolonych, nieszczesliwoych, szukajacych wytlumaczenia ich wlasnych niepowodzen u innych.

I w Rosji i w Polsce.

W Polsce pokrzycza se troche i poprotestuja a w wyborach i tak przejda inni. Bardziej konstruktywni, rozsadniejsi.

A niezadowoleni pokrzycza, pokrzycza i na tym sie konczy.

Demokracja, mate. Rosji tez jej zycze.

PF
      • igor_uk Re: W kazdym spoleczenstwie 06.12.10, 20:24
        P_F,nie potrzebuje twojego wykladu o spolecznstwie.Ty lepiej powiedz mnie,co ma paranoja ,szowinizm,jak rowniez fobija ,do niezadowolenia?
        Bardzo lekko przechodzisz nad wyglupami swoich rodakow.
          • igor_uk Re: Perfekcja 06.12.10, 21:00
            P_F,czy ty nie rozumiesz o co chodzi.te ludzi pokazuja inna Polske-zacofana,niewyksztalcona,pewna fobij i mnie chodzi o to,ze lepiej bylo by,zeby tej Polski w Rosji nie pokazali.a ty tu z takimi tekstami wyjezdzasz-Dlaczego mam sie durnotami przejmowac?
              • igor_uk Re: Kto pokazuje? 06.12.10, 21:10
                Ja poddaje sie.Nie potrafisz myslec.Czy ty uwarzasz,ze mnie naprawda chodzilo o Cenzure? Ja tylko chcialem w nienachalny sposob zwrocic uwage na to,co wydarzylo sie dzis w Polsce.

p.s. w Rosji a nie jednym slowem w TV nie byli wspomniane te oszolomy i uwazam ze prawidlowo.Poniewaz to margines i nie mozno na podstawie tego pokazywac, co w Polsce dzieje sie.
          • igor_uk Re: sadzac po wieku demonstrujacych to Alzheimer 06.12.10, 21:05
            Mara,to sa POLACE. Jak by cos podobnego wydarzylo sie w Rosji (w trakcie wizyty polskiego Prezydenta), to bylo by tematem numer 1 w mediach polskich.A ty z przyjacielem i P_F wypisywali by tu madrosci o tym,jakie te rusci sa polakozercami,zacofanymi i do tego wszystkiego sterowani ,wiadomo przez kogo.I a nie slowa by nie padlo o demokracji,a tylko o jej brak.
            • joanna_on-line Re: sadzac po wieku demonstrujacych to Alzheimer 06.12.10, 21:16
              igor_uk napisał:

> Mara,to sa POLACE. Jak by cos podobnego wydarzylo sie w Rosji (w trakcie wizy
              > ty polskiego Prezydenta), to bylo by tematem numer 1 w mediach polskich.A ty z
              > przyjacielem i P_F wypisywali by tu madrosci o tym,jakie te rusci sa polakoze
              > rcami,zacofanymi i do tego wszystkiego sterowani ,wiadomo przez kogo.I a nie sl
              > owa by nie padlo o demokracji,a tylko o jej brak.

Igor po prostu przesadzasz - chyba, że zaczałeś ogladać tylko TVTrwam, czytać tylko ND, Fakt itp. swiatłe periodyki :P
              przydaloby sie więcej elastyczności w obie strony Igorku!
              • igor_uk Re: sadzac po wieku demonstrujacych to Alzheimer 06.12.10, 21:27
                joanna, to zaden Trwam,czy ND,a tylko TVN24.A chodzilo mnie oto,ze cos takiego nie powinno wogule naglasniac,poniewaz to wszystko robi sie pod publice i bez prasy i TV to by nie zaistnialo.
                Do tego patrze na to troche szerzej,niz tylko jak na wyglup kilka babek z kolka rozancowego.
                W Rosji jest bardzo duzo osob ,ktorym nie pasuje nowe otwarcie w stosunkach polsko-rosyjskich,zwlaszcza w kontekscie Katynia,zdecydowanej wiekszosci Rosjan,to oczewiscie wisi,ale ,jak w rosyjskiej telewizji,na kilku kanalach pokazali by reportazy ,z duzym zblizeniem na transporenty o tak wyraznej tresci,to wiekszosc Rosjan,ktorym te problemy wisieli,zaczna patrzec na to po innemu.Uwierza,ze Polace to tylko paranoiki,ktorym ciagle malo.
                Jak widzisz dla mnie to nie tylko wyglup.a sadzac po temu,ze w Rosji a nie slowem nie wspomnieli o tych demonstracjach w Polsce,tam rowniez uznali to za wazne,bo w przeciwnym wypadku pokazali by to,jako taka ciekawostke psychologiczna.
                • walter622 Re: sadzac po wieku demonstrujacych to Alzheimer 06.12.10, 21:37
                  igor_uk napisał:
                  > bo w przeciwnym wypadku pokazali by to,jako taka ciekawostke psychologiczna

Igor odpuść sobie, plis. Te alzheimery doczłapały pod budynek ambasady, ale ich coś po drodze
                  solidnie ubyło. Nie wiem czy z powodu zimna, padli po drodze z wycieńczenia czy po prostu w Warszawie pobłądzili. Wyjątkowo żałosne widowisko. Dziwna sprawa - gdzieś się zapodział
                  Wielki Strateg.
                    • joanna_on-line Re: Walter 06.12.10, 22:02
                      igor_uk napisał:

>
                      > odpuszczam,ale tylko dla tego ze media rosyjskie to rowniez odpuscili.

ło matko

a poza tym bez komentarza

Igor - Ty naprawdę tak to widzisz? czy robisz sobie jaja?
                      • igor_uk Re: Walter 06.12.10, 22:16
                        joanna,mialo byc tylko szyderstwo z grupy oszolomow-glupkow. A zaczeli odpowiadac mnie na powaznie,czemu ja tylko dotrzymal krok.
                        To byla prowokacja,ale nie udana-pomylil forum.
                        • walter622 Domyślam się 06.12.10, 22:29
                          igor_uk napisał:
                          > To byla prowokacja,ale nie udana-pomylil forum.

Domyślam się, że zbyt długo siedziałeś na forum "smoleńska katastrofa" - tam faktycznie
                          zebrało się towarzystwo, które w dniu dzisiejszym wybrało się pod Pałac.

• igor_uk Re: Walter 06.12.10, 22:35
                          przeczytalem ten post i zauwazylem,ze moze byc zrozumiany nie w ten sposob,co ja zakladalem.
                          joanna,mialo byc tylko szyderstwo z grupy oszolomow-glupkow.
                          Pod tymi oszolomami mialem na uwadze tych z pod palaca,a nie na forum,jak by mozno bylo domyslic sie z mojego postu.
                    • walter622 Zmartwię 06.12.10, 22:16
                      igor_uk napisał:

> odpuszczam,ale tylko dla tego ze media rosyjskie to rowniez odpuscili.

No to Ciebie zmartwię - ich dziennikarze zauważyli ten tłumek dewiatów i odpowiednio skomentowali. Stosownie do ilości. Dewiaci w każdym społeczeństwie istnieją - jest to
                      swoista norma. Trudno się dziwić - ostatecznie nasze media solidnie tym biedakom
                      wieszały makarony na uszy informując o Rosji przez ostatnie lata - daleko nie szukając, wystarczy sobie poczytać głupiutkiego wacka z Moskwy.
                        • walter622 Re: Zmartwię 06.12.10, 22:20
                          igor_uk napisał:
                          > walter ,mam "Rossija24", "1","RTR Planeta",oprocz tego internet-nigdzie o tym n
                          > ie zauwazyl nawet wzmianki.

W TV owszem nic, natomiast w depeszach kilka złośliwych zdań się na ich temat pojawiło.
                            • walter622 Re: Zmartwię 06.12.10, 22:42
                              igor_uk napisał:

> walter,a PieS z nimi.

I niech ich wyliże. Masz tu wzmiankę:
                              wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Miedwiediew-w-Polsce-co-zauwazyly-rosyjskie-media,wid,12921124,wiadomosc.html?ticaid=1b5f7
                              Ale się nie przejmuj.

www.youtube.com/watch?v=5d1HWklOlN8
                              LUBO !!!
                              • igor_uk Walter. 06.12.10, 22:50

Ale komentarz byl OK:
                                Takie nastroje nie są obecnie dominujące lub ważne w Polsce, zwłaszcza na tle obecnego ocieplenia w relacjach - poinformowała stacja.

Ciekawo,czy w polskiej TV tak skomentowali by wybryki rosyjskich oszolomow?
                                • joanna_on-line Re: Walter. 06.12.10, 22:59
                                  igor_uk napisał:

>
                                  > Ale komentarz byl OK:
                                  > Takie nastroje nie są obecnie dominujące lub ważne w Polsce, zwłaszcza na
                                  > tle obecnego ocieplenia w relacjach - poinformowała stacja.

>
                                  > Ciekawo,czy w polskiej TV tak skomentowali by wybryki rosyjskich oszolomow?

to zależy... w której TV i kiedy... za pisu w TVP - wszystko mozliwe, że nie ;-)
    • przyjacielameryki Re: cenzura-wroc! 06.12.10, 20:42
      igor_uk napisał:

>
      > Gdzie są ranni z samolotu?''
      >
      > Jestem pewien,ze jakas cenzura,czy inna instytucja (jak zwal tak zwal) powin
      > ni zabronic w Rosji nawet wzmianki o tym ,co wydarzylo sie dzis pod Palcem Prez
      > ydenckim ,a takze w innych miastach.W przeciwnym wypadku, wiekszosc Rosjan bedz
      > ie myslec o Polsce,jako kraju nieukow,a co tam owijac w bawelne,zwyklych debili
      > . I o zadnym resecie polsko-rosyjskim nie ma mowy.

Igor Ty kompletnie nie rozumiesz demokracji!!!! Oj wstyd! A podobno pracujesz i mieszkasz w Anglii a tam mnóstwo różnych demonstracji????? Ci demonstrujący przed Pałacem Igor to nie żadne np. bojówki czy też jacyś nasłani udający opinię społeczną, tylko faktycznie niezależni, niezgadzający się i protestujący z własnej woli ludzie. Maja do tego prawo, chociaż mnie to się nie podoba ale taka jest demokracja. Oj długa przed Wami Rosjanami Igor droga do normalnego społeczeństwa, ale może nauczycie się. Prezydent Miedwiediew w to wierzy, tak jak i w demokrację!!!!!!!!
    • melord cenzura-wroc!..tesknisz za nia co?? 06.12.10, 21:22
      igor_uk napisał:

>
      > Gdzie są ranni z samolotu?''

pewnie i palowanie bys do kompletu sankcji dolozyl...
      nie chcesz by cie pouczac,lecz pouczenia potrzebujesz
      Demokracja ma swoje "przywileje" w ktorych miejsce jest rowniez dla wszelkiej masci oszolomow
      wiec rowniez i naszych polskich,ktorych moherowy prezes wciaz podpuszcza(ranni z samolotu)

Z Miedwiejewem do Polski przyjechala duza grupa rosyjskich dzienikarzy ,przedstawicieli prasy i TV
      Mysle,ze ta wizyte przedstawia w pozytywnym swietle bo nie widze powodow by bylo inaczej.
      To,ze jakis rosyjski szmatlawiec(w polsce ich rowniez nie brak) skoncentruje sie na haslach kilkudziesieciu oszolomow.....powrot do cenzury z czasow ZSRR jest zbyteczny,sami sie osmiesza.

Na koniec..powiedz mi igor skad te ciagoty u ciebie do cenzury?
      filtrowane,"przecedzane" poprawne-politycznie wiadomosci codzienne w prasie i Tv jakos Ci nie przeszkadzaja
    • eva15 Czemu demonstrantów wpuszczono pod Pałac? 07.12.10, 01:25
      Jest tylko jedno ważne pytanie - czemu demonstrantów wpuszczono pod Pałac Prezydencki?

Zachodnie demokracje (a PL się wszak na nich wzoruje) mają to do siebie, że demonstrantom wyznacza się urzędowo prawo do demonstrowania daleko od zaproszonego gościa, np. na innym końcu miasta. Im gość bardziej demokratyczny, tym bardziej tego się przestrzega. Tak więc zawsze na Zachodzie robi się tak z demonstrantami , gdy przyjeżdza np. prezydent USA , Afganistanu, lub innej szanowanej powszechnie demokracji.

Jeśli przyjeżdzają mniej demokratyczni przywódcy (w ocenie jedynych prawidłowych demokratów), to jest trochę inaczej. I tak np. w USA dopuszczono ( w ramach nagle głęboko odczuwanej potrzeby ochrony praw człowieka) do tego, by tybetańscy demonstranci podeszli pod Biały Dom podczas pobytu tam chińskiego przywódcy i by tam mogli tam zupełnie swobodnie wykrzykiwać swoje wobec gościa obraźliwe hasła.
      Wówczas Bush, podobnie jak dzisiaj władze polskie, pouczył Chińczyków, że na tym polega demokracja.
      Czy polskie władze kierowały się podobnym imperatywem wobec Miedwiediewa?
      • walter622 Witaj Evo15 07.12.10, 10:07
        eva15 napisała:

> Jest tylko jedno ważne pytanie - czemu demonstrantów wpuszczono pod Pałac
        > Prezydencki?

Nikt z organizatorów tej zadymy nie zawracał sobie głowy jakimikolwiek uzgodnieniami co
        do miejsca przeprowadzenia demonstracji, a z chodnika jak wiadomo, mogą korzystać wszyscy więc ci z tego "demokratycznego" prawa skorzystali.
        Jak wiadomo, że "czas to pieniądz" więc "patriotyczne" poświęcenie zostało wycenione na
        5 PLN za godzinę co przy jakiś 100 "demonstrantach" i ca. 3 godzinach dręczenia Komorowskiego daje raptem jakieś 1 500 PLN? Przyznasz, że śmieszna cena za
        "polityczny" byt.
        W całej tej farsie jedyne czego nie mogę do tej pory zrozumieć - dlaczego hasła na transparentach były w języku hiszpańskim ? Czyżby organizatorzy tej zadymy kompletnie pomylili kraje ?
        • eva15 Re: Witaj Evo15 07.12.10, 11:43
          Taką małą grupę demonstrantów łatwo przesunąć gdzie indziej lub w ogóle usunąć, zwłaszcza, że pewnie faktycznie nie miała ona oficjalnej zgody władz. Jednak tego nie zrobiono, pozwolono jej nieprawnie demonstrować pod nosem Miedwiediewa.
          • walter622 Świadectwo normalności 07.12.10, 11:53
            eva15 napisała:

> Taką małą grupę demonstrantów łatwo przesunąć gdzie indziej
            Właśnie o to chodziło organizatorom tej zadymy - za śmieszne pieniądze ( bo jakieś 1 500 PLN) wszystkie media byłyby nawodnione kolejnymi bredniami Wielkiego Stratega o tym jak "reżym" pastwi się nad patriotycznymi niedobitkami.
            A tak nasuwa się jeden wniosek - społeczeństwo normalnieje, bowiem ten tłumek okazał się
            żałośnie nieliczny - dziennikarzy, którzy ich popisy doceniali było więcej niż tych, zarabiających 5 PLN na godzinę.
            No i te hasła w j. hiszpańskim były naprawdę rozbrajające - staruszki ich niosące były przekonane, że witają Fidela C.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka