Dodaj do ulubionych

Czy Facebook zniknie?

13.04.12, 18:57
Okazuje się, że niewiele trzeba aby stracić pozytywny wizerunek wśród internautów.

"CEO Zuckerberg started to seem less like that geeky, counterculture college kid and more like a run-of-the-mill billionaire."

www.cnn.com/2012/04/10/tech/social-media/facebook-uncool-instagram/index.html?hpt=hp_bn11
Obserwuj wątek
    • mara571 oby 13.04.12, 19:03
      zwiedly takze inne portale zwane nie wiadomo czego "spolecznosciowymi".

Ale kasa juz zrobiona i zgromadzone dane o uzytkownikach mozna jeszcze dlugo sprzedawac...
      • malkontent6 Re: oby 13.04.12, 19:11
        O mnie akurat Facebook dużo nie wie. Zapisałem się tam nie dlatego, że chciałem ale dlatego, że właściwie musiałem.
        • mara571 Re: oby 13.04.12, 19:24
          student prawa z Wiednia zazadal of Facebooka wszystkich swoich danych: dostal plik z Irlandii i wydrukowal. Na 1600 stronach.
          Podobno byl niedlugo czlonkiem "spolecznosci" i niewiele korzystal.

PS. W mnie w firmie nie wolno posiadac konta, ale wielu ma konta fejkowe lub na nazwiska zmarlych czlonkow rodziny.
          • malkontent6 Re: oby 13.04.12, 19:40
            Widocznie ten student pisał głupoty. :)

Zwróciłe kiedyś uwagę koledze, że chyba błędem było ogłaszenie na Facebooku, że wyjeżdża z rodziną na tydzień do Arizony. Albo, że planują całodzienną wycieczkę w góry (więc nikogo nie będzie w domu).
        • melord Re: oby 14.04.12, 01:15
          malkontent6 napisał:

> Zapisałem się tam nie dlatego, że chciałem ale dlatego, że właściwie musiałem.

to juz zmuszaja??
          wciaz zmienia sie i ewolucje przechodzi ta ameryka....na lepsze?

• mongol0kacap Re: oby 14.04.12, 01:21
            Kazdy kraj po kryzisie zmienia sie i ewolucjiuje w cos inne - nie fakt, ze w cos lepsze, tym bardziej ze lepszy, gorzy - to pojecia subiektywne. Zmienia sie - jezeli potrafi przezyc kryzys.
        • romrus Mozna o szczegoly? 14.04.12, 01:28
          malkontent6 napisał:
          > Zapisałem się tam nie dlatego, że chciałem ale dlatego, że właściwie musiałem.

Z jakiej racji?
          Co to znaczy "musialem"?
          • malkontent6 Re: Mozna o szczegoly? 14.04.12, 02:56
            romrus napisał:

> Z jakiej racji?
            > Co to znaczy "musialem"?

Robiłem coś klientowi, który chciał dać swoim klientom możliwość dotarcia do niego między innymi przez Facebook. Trzeba to było jakoś przetestować i dlatego założyłem sobie konto na Facebooku. Dlatego napisałem, że w pewnym sensie musiałem. Po dwóch dnia znalazł mnie na Facebooku kolega z Polski, później drugi, później... i w ten sposób jestem użytkownikiem tego portalu. :)
          • engine8 Re: Czy Facebook zniknie? 29.10.21, 20:05
            Mow mi.... Pracowalem tam przed i w czasie tych rozpadow oraz zostalem jedym z kawalkow :)
            Ale nie bylo rady. HP sie zatrzymalo w rozwoju i zylo dalej w latach 70-tych.
            Znalezli wiec "ambitna" babe aby to rozkurzyla. Zrobili z niej ksiezniczke I rozkurzyla.
            Jak przyjechal Prezydent do miasta to mozna bylo isc na stadion i go zobaczyc a nawet zapytac.
            A z Billem Hewlettem klka razy jadlem lunch przy jednym stoliku - przychodzil do cafterii i wsciskal sie miedzy pracownikow :)
            I przyszla Carly.
            Jak ja procownik HP - i kierownik aby sie na spotkanie z Carly Firina dostac musialem wypelnic papier, szef i jego szef musieli zatwierdzic, dostalem "badge" ze zdjeciem i jak planowalem zadawac pytania to musialem wczesniej je autoryzowac....Gorzej niz w komunie.
            A potem to juz byla reakcja lawinowa w rozpadaniu i laczeniu sie.
            Do dzis nie moge odsuplac jak rozliczyc akcji ktore orginalnie dostalem z Hewlett Packard a ktorymi handlowano i przeliczano i przemainowywano i kasowano i przewartosciowano.
            Chyba wpisze colowiek a i tak sie nikt nie polapie.

Tak dobrze zalo i zdechlo.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka