Dodaj do ulubionych

Polacy wydawali lewe wizy na Schengen w Łucku

31.07.12, 19:19
Kolejny sukces min. Sikorskiego.

Wizy Schengen do Francji, Danii czy Niemiec dostawały osoby objęte zakazem wjazdu do tych krajów. Według naszych informatorów w konsulacie RP w Łucku na Ukrainie działała zorganizowana grupa, kierowana przez byłych esbeków i osłaniana przez polskie służby specjalne. Szajka trudniła się m.in. nielegalnym wydawaniem wiz prostytutkom, a może nawet handlem dziećmi. Polsce grozi międzynarodowy skandal.

niezalezna.pl/31466-lewe-wizy-pod-okiem-sikorskiego

PS. Jakiś tydzień czy dwa temu stworzyłem tu wątek o przerwaniu propolskiej (a w rzeczywistości proPOwskiej) propagandy w niemieckim mainstreamie i przyznaniu, że naszym państwem zarządza postkomunistyczna, mafijna bezpieka. Warto teraz odświeżyć sobie tamte niemieckie artykuły; jeden nawet z opiniotwórczego FAZ.
Obserwuj wątek
  • j-k rozumiem, ze durnota nie ma granic 31.07.12, 20:33
   sowietolog napisał:
   >
   > PS. Jakiś tydzień czy dwa temu stworzyłem tu wątek o przerwaniu propolskiej (a
   > w rzeczywistości proPOwskiej) propagandy w niemieckim mainstreamie i przyznaniu
   > , że naszym państwem zarządza postkomunistyczna, mafijna bezpieka.

   Moze dokonczysz: - z Tuskiem, Pawlakiem i Komorowskim na czele
   - a wszystko to pod patronatem "Bolka" ?

   w nagrode masz zdjecie:
   Rzeka Kacza z Kaczkami.
   stalem tam niedawno (na tym mostku) z godzine i nie moglem sie powstrzymac z zachwytu:
   marzenna79.flog.pl/wpis/3840735/gdynia--rzeka-kacza-w-orlowie--ujscie-do-morza--dla-ciebie-witku-w-podziekowaniu-za-sea-towers
   • sowietolog Re: rozumiem, ze durnota nie ma granic 31.07.12, 20:55
    O, czyżbym uderzył w czuły punkt, i zabolało? Tak to jest, gdy się coś widzi w różowych, propagandowych barwach, zamiast realistycznie, szaro-buro. Nie napisałem ani słowa o Tusku, Komorowskim i Pawlaku, ino o Sikorskim.

    Pytanie, na jaką skalę był rozwinięty ten mafijny proceder i kto go wykrył. Sami Polacy, czy jednak Francuzi z Niemcami. Jeżeli to pierwsze, to jest ok, nadzieja na sanację. Jeżeli to drugie, to padaka, natomiast Polska naprawdę jest krajem WSIarzy, zinfiltrowanym przez Kreml. I w tym momencie już Polski i polskich władz na poważnie ani nie biorą w Paryżu, ani w Berlinie. Co najwyżej, będziemy pionkiem na berlińskiej szachownicy. Rozgrywanym teraz przez Berlin, jak kilka lat temu przez Waszyngton. A kilkadziesiąt, przez Moskwę.

    Natomiast "Bolek" to fakt, i cała działalność Wałęsy po '89r. oraz rola Mieczysława "Mietka" Wachowskiego tylko to potwierdza. I tu niepotrzebnie się unosisz. Nie da się już zakłamać historię i sądownie ustalić "prawdę".

    Nic nie jest dane nam wiecznie. Unia Europejska, waluta euro, czy właśnie strefa Schengen. Zresztą, precedensy jednostronnego łamania paktu z Schengen już były, vide franc.-włoski spór o arabskich uchodżców z Afryki Północnej czy przywrócenie kontroli granicznej z Niemcami przez Duńczyków.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka