USA bez cenzury

11.03.14, 22:14
Bezrobocie w USA spada, bo coraz więcej Amerykanów pracuje za stawki poniżej progu ubóstwa
forsal.pl/artykuly/780425,bezrobocie-w-usa-spada-bo-coraz-wiecej-amerykanow-pracuje-za-stawki-ponizej-progu-ubostwa.html
    • felusiak1 kłamstwo ma krótkie nogi 12.03.14, 00:57
      Granica ubóstwa dla 5 osobowj rodziny w 2014 wynosi $27,910 a państwo Turnerowie zarabiają
      $37,440. Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego należy uciec się do weryfikowalnego kłamstwa aby udowodnić załozona tezę.
      Nie jest też prawdą, że bezrobocie spada. No ale obamiści masuja statystyki i wychodzi im mniej, duzo mniej niż jest w rzeczywistości.
      A dlaczego Turnerowie mało zarabiają? Bo rynek pracy sie skurczył dzieki wydajnej polityce prezydenta i ławka rezerwowych jest długa i nie mozna otrzymać podwyzki. Na twoje miejsce czeka 10 gotowych pracować za mniej.
      • boavista4 Re: Felus mowi pol prawde 12.03.14, 03:43
        tak bezrobocie nie spada. 37 000 to nie gora forsy, jezeli maja dzieci to za te pieniadze nie bardzo wyzyja. Telefon, internet, gaz, .... mieszkanie , wszystko to kosztuje....
        Ludzie podejmuja przce za mniej i nawet takich prac nie ma.
        Wedlug specjalisty z Wall Street prawdziwe bezrobocie jest okolo 37procent, a zadluzenie Ameryki okolo 17 bilionow dolarw (US trillions).
        • 5magna Re: Felus mowi pol prawde 12.03.14, 05:50
          A zobowiazania ktore podjeli to chyba ze 100 bilionow albo wiecej....
          • 5magna Re: Felus mowi pol prawde 12.03.14, 05:54
            Tu widac jak to te finance wygladaja......

            www.usdebtclock.org/
    • kstmrv Re: USA bez cenzury 12.03.14, 13:09
      kstmrv napisał:

      > Bezrobocie w USA spada, bo coraz więcej Amerykanów pracuje za stawki poniżej
      > progu ubóstwa

      > forsal.pl/artykuly/780425,bezrobocie-w-usa-spada-bo-coraz-wiecej-amerykanow-pracuje-za-stawki-ponizej-progu-ubostwa.html

      A z drugiej strony:
      ]W Hongkongu za 632 tys. dolarów zlicytowano 6-litrową karafkę whisky Macallan M. To najwyższa cena, którą w historii zapłacono za butelkę tego trunku.
      tvn24bis.pl/informacje,187/zainwestuj-w-alkohol-najdrozsza-butelka-warta-632-tys-dol,389434.html
      • kstmrv Re: USA bez cenzury 12.03.14, 19:03
        "American Dream" to mit: młodzi ludzie w USA pracują za grosze
        Absolwenci uczelni mają tak duże problemy z pracą, że zainteresowała się nimi Rezerwa Federalna.

        forsal.pl/artykuly/783522,praca-w-usa-bezrobocie-wsrod-absolwentow-american-dream.html
        A z drugiej strony:
        Na rynku sztuki rok 2013 okazał się najlepszy w historii. Obroty na aukcjach dzieł sztuki przekroczyły 12 mld dol. Najdroższym obrazem na świecie okazał się Tryptyk Francisa Bacona, który został sprzedany w Nowym Jorku za 142 mln dol.
        forsal.pl/artykuly/783592,na-rynku-sztuki-najlepszy-rok-w-historii-12-mld-dol-obrotu.html
Pełna wersja