Dodaj do ulubionych

Nocne Wilki:Komorowski doigrał się za swoją rusofo

28.05.15, 06:07
"Nocne Wilki": Komorowski doigrał się za swoją rusofobię
Lider "Nocnych Wilków" zarzuca Bronisławowi Komorowskiemu rusofobię i twierdzi, że gdyby nie niechęć do Rosji, wygrałby on wybory. Aleksandr Zołdostanow, pseudonim "Chirurg" napisał na swoim blogu, że polskiego prezydenta zgubiła niechęć do Rosji.
Rosyjski motocyklista, uważany za ulubieńca Władimira Putina, przypomniał, że w kwietniu nie został wpuszczony do Polski. Wtedy wraz z grupą kolegów z klubu "Nocnych Wilków" chciał przejechać przez nasz kraj w rajdzie do Berlina, aby uczcić 70. rocznicę zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami.

"Trzy tygodnie temu w Brześciu uprzedzałem, że władze Polski poniżają swoją rusofobią własny naród!" - napisał "Chirurg". Dalej przypomina, że "nie minął miesiąc, a Komorowski przegrał w wyborach na prezydenta Polski różnicą marnych trzech procent". "Nie wykluczam, że gdyby nie haniebne zawrócenie naszej kolumny z polskiej granicy, gdyby nie komandosi na cmentarzach radzieckich żołnierzy i gdyby nie kłamstwa państwowych mediów, Komorowski mógłby zostać na drugą kadencję" - pisze na swoim blogu rosyjski motocyklista.

Na koniec, odnosząc się do porażki wyborczej urzędującego prezydenta twierdzi: "On się doigrał za swoją rusofobię". Podobne opinie wypowiadali między innymi szefowie komisji spraw zagranicznych Dumy Państwowej i Rady Federacji. Według Aleksieja Puszkowa i Konstantina Kosaczowa, Polacy są już zmęczeni antyrosyjską retoryką.*)

wiadomosci.onet.pl/kraj/nocne-wilki-komorowski-doigral-sie-za-swoja-rusofobie/x5tstz
*) Rzecz w tym, iż za tymi antyrosyjskimi pohukiwaniami nic konkretnie nie idzie. Nie widać jakiegokolwiek konstruktywnego działania tzw. elit politycznych czy finansowych.
W czasie, gdy władze bohatersko walczyły z sowieckimi cyklistami w Terespolu, odpierając nieustannie rosyjskie szturmy na "przedmurzu", Warner Bros bez rozgłosu za 8 mln dolców przejął pokaźny zasób naszego dziedzictwa kulturalnego

Utwory Niemena, Rodowicz czy Grechuty sprzedane Warnerowi
wyborcza.biz/biznes/1,100896,17991725,Utwory_Niemena__Rodowicz_czy_Grechuty_sprzedane_Warnerowi.html?biznes=local#BoxBizImg
Żaden ministerialny platfusi ci@l z Panią Premier włącznie, nie pomyślał o wyłożeniu kasy w ramach zabezpieczenia dziedzictwa narodowego i po zakupie "Polskich Nagrań" włączenie ich do Muzeum Narodowego (albo innej tego typu jednostki) jako oddziału.
Jakie działania w tej sprawie podjęła pani Małgorzata Omilanowska Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, też HGW...

Najważniejsze, że zawsze znajduje się kasa na ukraińskich studentów i ośmiorniczki...
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka