Dodaj do ulubionych

Biały Dom pomagał ISIS w przemycie ropy do Turcji

08.12.15, 19:12
Ministerstwo Obrony Narodowej Rosji oskarżyło w sobotę Stany Zjednoczone ze udają celowo ślepotę na jedno oko, z względu na handel ropą między Turcją i ISIS.
Oczywiście rację miała i ma Moskwy, donosi o tym The Washington Times.

W artykule donosi się, że francuska AFP donosiła, że amerykański specjalny wysłannik i koordynator Międzynarodowej Polityki Energetycznej, Amos Hochstein, oświadczył w piątek, że ilości zakres przychodów z przemycanego oleju z terytorium Syrii przez ISIS do Turcja są dostępne w Białym Domu.

Autor artykule donosi ze rząd USA jest współwinny rosnącej w siłę ISIS, tak aby ISIS był w stanie zwiększyć swój zasięg na cały świat zagrażając naszemu życiu.
Brak amerykańskich nalotów na transporty ISIS ropy naftowej jak i produkcyjnej sieci jej był odpowiednikiem strefy zakazu lotów oraz przyzwoleniem (ślepy na jedno oko) dla maszyny produkcji pieniędzy przez ISIS, pisze autor artykułu w Washington Times.

Russia is right: White House helped ISIS smuggle, sell oil

www.washingtontimes.com/news/2015/dec/7/l-todd-wood-russia-right-white-house-helped-isis-s/
Sądziłam ze kilak, kalesony, felus czy inni zza oceanicznego jackowa coś o tym napiszą, a tu grobowa cisza.

ISIS rabowało co się dało nawet bawełnę, dzieła sztuki itd. na terenie Syrii, Iraku, ... handlowali z paserami pod przymrożonym okiem NATO i Stanów.
Obserwuj wątek
  • nie-tak Re: Biały Dom pomagał ISIS w przemycie ropy do Tu 08.12.15, 21:26
   A tu takie ciekawostki jak zwalczyć ISIS

   How to stop ISIS

   www.washingtontimes.com/news/2015/dec/7/rahat-husain-how-stop-isis/?page=1

   Eva15 wątpiłaś w to ze Chiny chcą się dołączyć do rosyjskiej koalicji na Bliskim Wschodzie (Syrii), wczoraj (07.12.15) donosiły o tym amerykańskie media:
   Cytat z The Washington Times:
   As the Islamic State continues to conduct attacks against Western targets, while holding off the Iraqi army, and simultaneously withstanding the combined air strikes of the United States, France, Russia, the United Kingdom, Syria, and soon China, it is imperative to develop a strategy to defeat the terror group

   Ciekawe, ciekawe po co Saudom 40 walizek szczególnego środka?
   W Arabii Saudyjskiej grozi za posiadanie odrobiny tego środka kara śmierci.

   Cytat z The Washington Times:
   Elsewhere, Lebanese police arrested a member of the Saudi royal family last month for smuggling two tons of performance enhancing drugs, typically used by ISIS fighters, as he traveled through the country. Despite confiscating nearly 40 suitcases of the drugs, the Saudi government had no comment on the actions of one of its ruling elite.


   Reszta w artykule.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka