Dodaj do ulubionych

Rosja publikuje raport na temat przestrzegania...

08.02.20, 10:12
Skoro Rosja wypowiada się na temat praw człowieka, to nie zdziwię się, gdy prezesem FIS (międzynarodowej federacji narciarskiej) zostanie członek dynastii Saudów.

A teraz zacytuję Pawła Jasienicę z książki "Rzeczpospolita Obojga narodów - tom III - Dzieje agonii":
"Twierdzi się, jakoby masoneria była wroga Rzeczypospolitej. Z pewnością myśliciele Oświecenia byli wrogo nastawieni wobec państwa zacofanego i obskuranckiego. Spójrzmy szczerze, Rzeczpospolita była w takim stanie, że nie tylko masoni ale nawet i święci apostołowie uknuliby spisek przeciwko nam."


--
Dla niewpuszczanych do MediaMarktu: www.youtube.com/watch?v=4MyLoeJocLs
podrygi konającej ostrygi: www.ruvr.ru/index.php?lng=pol
smuta zdechłego mamuta: www.russiatoday.com
Obserwuj wątek
  • amunicyjny1 Re: Rosja publikuje raport na temat przestrzegani 08.02.20, 10:58
   zigzaur napisał:

   > Skoro Rosja wypowiada się na temat praw człowieka, to nie zdziwię się, gdy prez
   > esem FIS (międzynarodowej federacji narciarskiej) zostanie członek dynastii Sau
   > dów.

   --
   A co z raportem nie tak?
   borrka napisał:

   > Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej znamienne
   • wykrywacz_klamcow złodziej krzyczy łapać złodzieja 09.02.20, 08:52
    Zajmijcie się towarzyszu łamaniem praw człowieka w swojej rosji.

    Rosja jest państwem, w którym najczęściej łamane są prawa człowieka - podała Nowaja Gazieta. Dziennik powołuje się na statystyki Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, z których wynika, że najczęściej skargi przeciwko władzom własnego kraju składają właśnie Rosjanie.
    Międzynarodowe organizacje od lat alarmują, że w Rosji łamane są prawa człowieka i wolności obywatelskie. Ostatnie raporty Amnesti International, Transparency International, czy organizacji Reporterzy bez Granic wskazują, że zjawisko to systematycznie się zaostrza.

    Nowaja Gazieta, odwołując się do statystyk podała, że spośród 59800 spraw, które rozpatruje Trybunał w Strasburgu, aż 15 tysięcy dotyczy Rosji.

    Dziennik „Wiedomosti” policzył, że w ciągu dwóch ostatnich lat liczba skarg na działania władz Rosji wzrosła dwukrotnie. Gazeta podkreśla, że większość skarg dotyczy brutalnych działań policji wobec osób biorących udział w antykremlowskich demonstracjach.
    --
    sowieci dawali z siebie wszystko, żeby wesprzeć Hitlera:
    pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1939)
    potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną umowę:
    pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1940)
  • true_lysander Re: Rosja publikuje raport na temat przestrzegani 08.02.20, 11:58
   I to pisze państwo, gdzie gejów i lesbijki biją otwarcie na ulicach? Gdzie milicja pałuje regularnie demonstrantów? Gdzie idzie się na 15 lat do kolonii karnej za kilka gram maryśki w kieszeni? Państwa, które zbrojnie zaanektowało kilka sąsiednich terenów w ciągu ostatnich 25 lat, obecnie przygotowuje się do aneksji Białorusi i wystąpiło z traktatu o nie rozprzestrzenianiu broni jądrowej średniego i krótkiego zasięgu? Państwo które ma w doktrynę wojskową wpisaną możliwość pierwotnego taktycznego uderzenia jądrowego, nawet jeżeli samo bronią jądrową nie zostanie zaatakowane?
  • falconigel Re: Rosja publikuje raport na temat przestrzegani 08.02.20, 12:38
   I KTO TO MOWI? przedstawiciel kraju ktory tak samo jak niemcy wymordowali miliony istnien ludzkich dzieci kobiety w imie niewiadomo czego I i PUTIN KGB KOLES POPAPRANY!!!! TO STALIN MIAL PIERWSZE OBOZY KONCENTRACYJNE NA CO NAMOWIL HITLERA!!!w calej europie!!! i ten popaprany facio uczy moralnosci tak jak i niemcy innch bedac sam bandytom!!!
  • tad-tad1 Re: Rosja publikuje raport na temat przestrzegani 08.02.20, 13:57
   Rosja , ma tyle za uszami w dziedzinie praw człowieka u siebie , że IPN, mógłby opublikować księgę, ale woli zajmować się pisaniem nowej historii, wiec w POLSZY, nikt niepotrafi przedstawić raportu na temat łamania praw człowieka w Rosjii , co byłoby odpowiedzą adekwatną i zrozumialą, ale nie będzie raportu, będzie ujadanie, A że oni śa znacznie lepsi w punktowaniu, to i znaleźli wiele niewygodnych dla obecnie rządzących faktów , i może warto byłoby zastanowić się , co zrobić by taki obraz Polski , stał się nieuzasadniony, Ale wiedząc o polskiej duplomacji to co widzimy , będą popiskiwania obrażonyćh, prawdą, Pewnie wyciągną Sobieskiego , który uratował , wg, nas europę przed nawałą Turecką, jak by to kogokolwiek interesowało. A wystarczy oglądać czołówki dzienników 11 listopada , by wiedzieć kto kłamie.
  • paszczak.0 Re: Rosja publikuje raport na temat przestrzegani 08.02.20, 15:11
   Sami nadstawiamy d.. Jak i gdzie zostali ukarani uczestnicy urodzin Hitlera? Gdzie wypowiadał się rząd i niejaki prezydent na ten temat? Wszystko przyklepane, przestępstwa nie ma. A potem dziwimy sie, że Zachód nadstawia ucha i pzyklaskuje Putinowi. No i gloryfikowanie przez polskie władze Brygady Świętokrzyskiej, niejakiego Łupaszki i im podobnych. Nie zdziwię się, że za chwilę na świecie będzie się mówić, że Polska jest również współwinna II WŚ. Sami chcemy i nie powinniśmy mieć o to do innych pretensji że wykorzystuja nasze durne działania. My niestety nie mamy dyplomatów, tylko mamy dyplomatołki.
   • buldog2 Re: Rosja publikuje raport na temat przestrzegani 10.02.20, 18:49
    - banda agentów i politycznych głupców,
    - można powiedzieć - pełni?

    --
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka