Dodaj do ulubionych

Europoseł Zalewska

13.02.20, 06:56
Super ze są tlumacze ale pani Zelewska powinna umieć w języku angielskim mówić
Obserwuj wątek
      • szwampuch58 Re: Europoseł Zalewska 13.02.20, 10:36
        rok 2014
        www.newsweek.pl/polska/donald-tusk-mowi-po-angielsku-wywiad-z-bylym-premierem-na-newsweekpl/skbsw04
        rok 2020
        Felusiak z PiS-u nadal zachowuje sie jak bura suka

--
        www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
      • loki_fraud Re: Europoseł Zalewska 13.02.20, 21:05
        Felusiu, biedactwo, Tusk znakomicie się dogaduje, zaś szablozębna Zalewska nie potrafi dogadać się w żadnym z zachodnich języków, więc twój wywód z francuskim i niemieckim jest wyjątkowo nietrafiony
        • felusiak1 Re: Europoseł Zalewska 13.02.20, 21:31
          Tusk po angielsku potrafi powiedzieć kilka slów ale nie jest w stanie prowadzić rozmowy. Nie próbuj udowadniać. Ja słyszalem tuskowy angielski i nie idzie mu chociaz jest lepiej niz bylo.
          Ja nie dokonalem wywodu. Zapytałem jedynie dlaczego Zalewska powinna potrafić po angielsku. Dlaczego nie po francusku lub niemiecku a nawet po hiszpańsku lub po wlosku?
          • szwampuch58 Re: Europoseł Zalewska 13.02.20, 21:35
            idziemy w zaparte pisowska bura suko,no coz Felus mozna i tak .....wy w tej ferajnie chamow macie swoje"kulturalne" zasady
            bi.im-g.pl/im/b6/81/18/z25695158AA.jpg
            --
            www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
      • felusiak1 Re: Europoseł Zalewska 13.02.20, 21:35
        Faktycznie masz rację. Ale powinienes pochwalić jej wybor. Za te ukradzione z PCK pieniadze mogła pojechać na wczasy albo pójśc na koncert Zenka a ona wydala na nowe uzebienie i wreszcie może sie usmiechać. Zadbała o zdrowie i aparycje. Teraz powinna pojść do fryzjera i do butiku po nowe ubranie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka