Dodaj do ulubionych

Posypały się chlopaki...

15.02.20, 11:20
I dziewczyny.
Najpierw moja ulubiennica Kora, niemal symbol "ciekawych czasów" PRL, potem kompozytor i lider Budki Suflera, a dziś słysze, iż Perfect ogłasza "trasę pożegnalną"
Nam nadzieję, że jak Ałła Pugaczowa - trzecia trasa pożegnalna w tym kwartale:)

--
Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
Obserwuj wątek
      • borrka Fakt 15.02.20, 11:50
        Ale dotyczy to nie tylko artystów - ja też odgrażam się, że na emeryturę w 85 roku:)

A z piosenkarzy Rodowiczowa mogłaby sobie darować Zenka Martyniuka.
        Była z wysokiej półki, śpiewała poezję Osieckiej.
        Słaby finał.

--
        Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
            • buldog2 Re: Stajnia ojca Rydzyka 15.02.20, 19:14
              A ten z czerwonymi włosami, śpiewał dla Leppera, mówił że "każdy artysta jest prostytutką", ten to nie tylko ma etat, ale można się nawet domyślać, że w hotelu "Pod Banasiem".

--
              Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
              Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
              Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
        • eva15 A to Polska właśnie... 15.02.20, 23:29
          borrka napisał:

> A z piosenkarzy Rodowiczowa mogłaby sobie darować Zenka Martyniuka.
          > Była z wysokiej półki, śpiewała poezję Osieckiej.
          > Słaby finał.

To nie jest słaby finał, lecz to Polska właśnie. Do tej Polski należy i Osiecka i Martyniuk. Rodowicz to dobrze kuma i nie próbuje tworzyć podziałów nakręcanych pogardą...
            • jabbaryt Re: A to Polska właśnie... 16.02.20, 16:34
              Disco polo jest przede wszystkim potrzebne lemingom. Na pogardzie do tej muzyki i do jej słuchaczy, leming buduje swoje poczucie wyższości i europejskości. Jak sobie wpoi takie obrzydzenie to sobie może przed lustrem powiedzieć: my som k..wa elitom, nie to co te prymitywy co Zenka sluchajom.
              • czizus Re: A to Polska właśnie... 16.02.20, 17:08
                jabbaryt napisał:

> Disco polo jest przede wszystkim potrzebne lemingom. Na pogardzie do tej muzyki
                > i do jej słuchaczy, leming buduje swoje poczucie wyższości i europejskości. Ja
                > k sobie wpoi takie obrzydzenie to sobie może przed lustrem powiedzieć: my som k
                > ..wa elitom, nie to co te prymitywy co Zenka sluchajom.

A czy nie wystarczy powiedzieć, że to marna muzyka? No "słuchajom", ale taka uroda wielu Polaków i nic się na to nie poradzi. To z reguły elektorat PIS-u, po prostu wiocha! Taka muzyka, taki elektorat , . . . wszystko gra! Ale generalnie to słaba, marna muzyka , . . . . . i żadne wrzaski tego nie zmienią. Jakoś tak wszelkie miernoty do siebie lgną, ale tak było chyba zawsze.
                • jabbaryt Re: A to Polska właśnie... 16.02.20, 18:41
                  Dla mnie to bez sensu ocenianie całego gatunku muzycznego całościowo. Wiadomo w każdym gatunku muzyki jest chłam jak i dobre kawałki. W disco polo też można znaleźć coś fajnego do posłuchania.
    • czizus Re: Posypały się chlopaki... 16.02.20, 14:09
      Dla mnie jednak dużo ważniejsi byli: Gr. Łobaszewska, Kr. Prońko czy E. Bem.
      Kora owszem, ale raczej jako ta zbuntowana i nie pokorna( w szczególności wobec KK) a nie piosenkarka.
      No cóż, również S. Krajewski, ,. . . . . . niezwykle uzdolniony muzyk. No i te prywatki przy muzyce Czerwonych Gitar,. . . . . . . . . ! To niby tylko wspomnienia ale S. Krajewski to absolutnie jeden z najzdolniejszych polskich muzyków, tzw muzyki lekkiej i przyjemnej.
      Warto dodać, że ma korzenie żydowskie ze strony matki. To niby bez znaczenia ale te zdolności, . . . . !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka