Dodaj do ulubionych

wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce

23.02.20, 20:49
Wycieczki uczniów Izraela do Polski powinny być zabronione. Po naszych ulicach i na lotniskach nie mogą panoszyć się uzbrojeni agenci Mosadu - jako ochrona chamskiej i flejtuchowatej młodzieży Żydowskiej. Ciekawe jak egzekwuje się zapłatę, od organizatorów wycieczek, za szkody i brudy pozostawione w Polskich hotelach ?
Obserwuj wątek
    • c.t.k Re: wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce 23.02.20, 21:01
      Prawda może być zupełnie inna. Mieszkam tuż obok willi w której kiedyś mieszkał komendant obozu KL"Plaszow",
      Amon Göth .Od lat obserwuję wycieczki młodych Żydów, stojących przed tym domem i słuchających przewodnika.
      Kilkadziesiąt lat temu przeżywali to bardzo mocno: przytulali się, płakali. Teraz jest ich, po pierwsze: znacznie mniej, a po drugie: jest im to coraz bardziej obojętne.
    • hanzal Re: wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce 23.02.20, 22:21
      Generalnie temat do dużego przemyślenia, czy te wycieczki mają z naszej perspektywy jakikolwiek sens.
      Być może dla Izraela ma to sens, jednoczy ich młodych , pokazuje im "wroga zewnętrznego", ale z naszej perspektywy co w ten sposób osiągamy ?
      Po takim turnee jakie odbywają Ci młodzi ludzie, po samych strasznych miejscach , utwierdza się ich tylko w przekonaniu że Polska to straszny kraj w którym strach na krok skręcić w ulicę obok, bo bez uzbrojonego agenta ochrony miejscowi pewnie by się na nich rzucili.
      Nie poznają w żaden sposób polskiej kultury, nie organizują żadnych spotkań z polskimi rówieśnikami, tylko śladami strasznych historii ........
    • lazy_sod Re: wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce 24.02.20, 00:31
      Normalnie się egzekwuje. Organizator płaci za hotel jak są jakieś szkody to się pobiera pieniądze od organizatora.
      Dokładnie tak samo jak w przypadku powstałego z kolan suwerena. W większości i tak zachowują się lepiej niż polska młodzież na wycieczkach szkolnych szczególnie za granicą.

--
      Różnica między PISdonkami a POjebkami jest taka że pierwsi nie przeprowadzili lustracji a drudzy liberalizacji.
      Pamiętaj wybór należy do ciebie gówno możesz jeść na ciepło lub na zimno.
      • and37gw Re: wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce 24.02.20, 20:44
        Nie słyszałem, żeby polska młodzież zostawiała swoje odchody i mazała nimi po ścianach w pokojach hotelowych, a ich właściciele bali się tym młodym z Polski wynajmować pokoje. Prasa polska opisywała takie przypadki w wykonaniu yzraelskich młodziakółw.
        • wykrywacz_klamcow nie? Hmm... a bo to mało tego? 24.02.20, 20:57
          and37gw napisał:

> Nie słyszałem, żeby polska młodzież zostawiała swoje odchody i mazała nimi po ś
          > cianach w pokojach hotelowych, a ich właściciele bali się tym młodym z Polski w
          > ynajmować pokoje.

gazetakrakowska.pl/zakopane-skandal-zobacz-jak-kibole-widzewa-lodz-zniszczyli-apartament-210220/ar/c1-14794472
          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25725149,bankomat-w-krakowie-wybrudzono-fekaliami-ofiara-wandali-padaly.html

--
          sowieci dawali z siebie wszystko, żeby wesprzeć Hitlera:
          pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1939)
          potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną umowę:
          pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1940)
    • jacekkolech Re: wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce 24.02.20, 00:32
      Najciekawsze jest to, kto pozwolił na te wycieczki? Wiadomo doskonale, że wśród ochroniarzy są ludzie z bronią (a na to trzeba zezwolenia na bardzo wysokim szczeblu, wiadomo też, że te wycieczki służą m.in. budowaniu silnie antypolskich nastrojów wśród żydowskiej młodzieży. Mimo to, Żydzi przyjeżdżają tu od lat bez żadnych przeszkód, jak do swojego kraju. Jak to możliwe?
    • zigzaur Re: wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce 24.02.20, 09:01
      Robią sensację a prawdopodobnie chodzi o oszczędności w budżetach szkolnych.

--
      Dla niewpuszczanych do MediaMarktu: www.youtube.com/watch?v=4MyLoeJocLs
      podrygi konającej ostrygi: www.ruvr.ru/index.php?lng=pol
      smuta zdechłego mamuta: www.russiatoday.com
    • bywszy2 Re: wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce 24.02.20, 11:13
      Buraki wszedzie sa.I nalezy ich gonic - i swych i cudzych.
      tez mnie sie nie podoba.
      powinno sie tych gowniarzy w celu zapoznan9ia sie z polska kultura i zwyczajami(jak ktos powyzej to zaznaczyl) wozic raczej po terenach,gdzie byly pogromy czy cos typu Jedwabnego albo Kielc - moze spowaznieja i nabiora sie szacunku.
      A najlepieij zapoznac ich z przyszlymi matkami-Polkami.
      d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/78/e2/580117923c433_p.jpg?1476559554
      no,ale dla pociechy i popprawy humoru:'
      www.polishexpress.co.uk/zobacz-polskie-chamstwo-za-granica-czy-nalezy-sie-wstydzic-za-zachowanie-innych-polakow
      --
      Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
      Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
      I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
      Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
    • bywszy2 Re: wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce 24.02.20, 11:34
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25724742,izraelski-minister-chce-zawiesic-wycieczki-uczniow-do-polski.html#a=63&c=163&t=14&g=b&s=BoxNewsLink
      --
    • bywszy2 Re: i ja tez mam propozycje+ 25.02.20, 10:49
      boavista4
      Re: wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce
      24.02.20, 15:07
      Propinuje zeby zona bywszego nadzorowala te wycieczki. Niech Pokacy poznaja zydowski charakter!
      Spitkalem zydowska mlodzuez w obu Amerykach i tez ie odbiegala zachowaniem od opisanego powyzej..
      Odpowiedz Link Zgłoś
      <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
      By boavista sie od mojej zony raczyla sie odp...!
      A swoja zobowiazal lepszenia pilnowala wlasnych pociech rodzaju zenskiego.
      Zwlaszcza ze teraz wirus rozpedu nabiera.

--
    • bywszy2 Re: czy to prawda,czy rosyjska propaganda?+ 25.02.20, 14:18
      kerim39-6 napisał:

> Wycieczki uczniów Izraela do Polski powinny być zabronione. Po naszych ulicach
      > i na lotniskach nie mogą panoszyć się uzbrojeni agenci Mosadu - jako ochrona c
      > hamskiej i flejtuchowatej młodzieży Żydowskiej. Ciekawe jak egzekwuje się zapła
      > tę, od organizatorów wycieczek, za szkody i brudy pozostawione w Polskich hote
      > lach ?

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
      rozumiem panskie oburzenie.
      A przy okazji:Jak to w
      koncu bylo?

--
      • 3nd Re: czy to prawda,czy rosyjska propaganda?+ 25.02.20, 15:05
        Prawda o zabronieniu wycieczek uczniow izraelskich w Polsce jest inna . Jest nia epidemia Korona . Nikt w Izraelu nie wezmie odpowiedzialnosci za chorobe jakiegos ucznia . W Izraelu 2 klasy sa w kwarantannie na dwa tygodnie bo byly w kontakcie z wycieczka z Poludniowej Korei ktorej uczestnicy przyjechali do Izraela i okazali sie chorzy juz po powrocie z pielgrzymki .
        • czizus Re: czy to prawda,czy rosyjska propaganda?+ 25.02.20, 18:09
          3nd napisał:

> Prawda o zabronieniu wycieczek uczniow izraelskich w Polsce jest inna . Jest ni
          > a epidemia Korona . Nikt w Izraelu nie wezmie odpowiedzialnosci za chorobe jaki
          > egos ucznia .
          > W Izraelu 2 klasy sa w kwarantann
          > ie na dwa tygodnie bo byly w kontakcie z wycieczka z Poludniowej Korei ktorej u
          > czestnicy przyjechali do Izraela i okazali sie chorzy juz po powrocie z pielgrz
          > ymki .

I to jest konkretna odpowiedz. Wielkie dzięki. Koniec tematu!
          • 3nd Re: czy to prawda,czy rosyjska propaganda?+ 25.02.20, 19:49
            Prosze bardzo .

Ale chcialbym poruszyc sprawe kontaktow miedzy mlodzierza polsko-izraelska . Bo sa takie wymiany wycieczek . Tak sie mlodzierz zapoznaje miedzy soba i takze zapoznaje wzajemnie kulture i kraje vilo.krakow.pl/pl/wspolpraca-z-izraelem
            bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,10480007,Wiecej_nas_laczy__niz_dzieli__Wymiana_mlodziezy_Polska_Izrael.html
            www.radiopik.pl/2,82230,z-tel-awiwu-do-bydgoszczy-i-na-odwrot-trwa-uczni&s=1&si=1&sp=1

Znam troszke ta materie :-)
            • 3nd Re: czy to prawda,czy rosyjska propaganda?+ 25.02.20, 19:53
              3nd napisał:

> Prosze bardzo .
              >
              >
              >
              >
              >
              > Ale chcialbym poruszyc sprawe kontaktow miedzy mlodzierza polsko-izraelska . Bo sa takie wymiany wycieczek . Tak sie mlodzierz zapoznaje miedzy soba i takze zapoznaje wzajemnie kulture i kraje vilo.krakow.pl/pl/wspolpraca-z-izraelem
              > bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,10480007,Wiecej_nas_laczy__niz_dzieli__Wymiana_mlodziezy_Polska_Izrael.html
              > www.radiopik.pl/2,82230,z-tel-awiwu-do-bydgoszczy-i-na-odwrot-trwa-uczni&s=1&si=1&sp=1
              >
              > Znam troszke ta materie :-)

Przepraszam za blad . Powinno byc "mlodziez"
            • polski_francuz Re: czy to prawda,czy rosyjska propaganda?+ 26.02.20, 08:42
              "Tak sie mlodziez zapoznaje miedzy soba i takze zapoznaje wzajemnie kulture"

Pewnie take jest tez z wizytami polskich europejczykow, polskich amerykanow polnocnych i poludniowych w kraju skad pochodza. Po to by ich dzieci mogli poczuc to, co poczulem ja sam jak mnie Tata zabral do Wolna. Poczulem sie, nagle, u siebie wlasnie.

Pozdro

PF
              • bywszy2 Re: czy to prawda,+ 26.02.20, 11:27
                Po to by ich dzieci mogli poczuc
                > to, co poczulem ja sam jak mnie Tata zabral do Wolna. Poczulem sie, nagle, u si
                > ebie wlasnie.
                >
                > Pozdro
                >
                > PF

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                a oni tam tez uwazali,ze jestes u siebie?
                A co pan na to,jak Niemcy przyjezdzaja na Uzyskane Ziemie Odzyskane,i tez uwazaja,ze jada do siebie i czuja sie wlasnie u siebie.A pana za intruza uwazaja?

--
                  • bywszy2 Re: wam jest potrzebny taki jak ja+ 26.02.20, 16:00
                    stavros2002 napisał:

> A ty jesteś u siebie? Masz jakiś problem rozwalając większość wątków?

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                    Bo inaczej byscie sie nawzajem zachwalili.Od czasu do czasu taki jak ja jest dla was niezbedny.
                    Jestem jak sumienie wasze.
                    Pozatym:
                    Jestem u siebie,jak od was ...!
                    Mam papiery od krola,ktory mnie za swego uznal.

--
                  • bywszy2 Re: calkiem+ 27.02.20, 06:42
                    asa323bc napisał(a):

> Żydowski bywszy kacapie, "ziemię uzyskane" za ziemię Polsce przez Stalina ukrad
                    > zione. Nie klap pijana paszcza, farbowana gadzino.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                    skundlales sie,panie?
                    Szczekasz jak obesr.ny kundel.

--
            • czizus Re: czy to prawda,czy rosyjska propaganda?+ 26.02.20, 15:18
              3nd napisał:

>
              > Ale chcialbym poruszyc sprawe kontaktow miedzy mlodzierza polsko-izraelska . Bo sa takie wymiany wycieczek . Tak sie mlodzierz zapoznaje miedzy soba i takze zapoznaje wzajemnie kulture i kraje vilo.krakow.pl/pl/wspolpraca-z-izraelem
              > bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,10480007,Wiecej_nas_laczy__niz_dzieli__Wymiana_mlodziezy_Polska_Izrael.html
              > www.radiopik.pl/2,82230,z-tel-awiwu-do-bydgoszczy-i-na-odwrot-trwa-uczni&s=1&si=1&sp=1
              >
              > Znam troszke ta materie :-)

Pięknie. Właśnie o to chodzi, o tę normalność, . . . . . już bez martyrologii i nieustannych wzajemnych, z reguły absurdalnych ataków. Z tego co wiem, coraz więcej Izraelczyków, tych dorosłych, przyjeżdża do Polski czysto turystycznie, nie mając żadnych korzeni polskich i z pominięciem miejsc martyrologii. Tez dobrze. Ponoć Polska bardzo się im podoba.
              • bywszy2 Re: to w koncu kiedy przestaniecie?+ 26.02.20, 16:04
                czizus napisał:

> Pięknie. Właśnie o to chodzi, o tę normalność, . . . . . już bez martyrologii i
                > nieustannych wzajemnych, z reguły absurdalnych ataków. Z tego co wiem, coraz w
                > ięcej Izraelczyków, tych dorosłych, przyjeżdża do Polski czysto turystycznie,
                > nie mając żadnych korzeni polskich i z pominięciem miejsc martyrologii. Tez dob
                > rze. Ponoć Polska bardzo się im podoba.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                gledzic o martrologii,powodem ktorej sa Rosjanie i Niemcy.
                Kiedy juz w koncu przestaniecie cmentarze uwielbiac i pomniki stawiac "bochaterom"?
                Kiedy IPN rozwiazecie?
                I kiedy historii prawdziwej zaczniecie uczyc?

--
                • czizus Re: to w koncu kiedy przestaniecie?+ 26.02.20, 16:52
                  bywszy2 napisał:

>
                  > gledzic o martrologii,powodem ktorej sa Rosjanie i Niemcy.
                  > Kiedy juz w koncu przestaniecie cmentarze uwielbiac i pomniki stawiac "bochater
                  > om"?
                  > Kiedy IPN rozwiazecie?
                  > I kiedy historii prawdziwej zaczniecie uczyc?

Dlaczego bywszy zawsze musisz rozwalić wątek i normalną dyskusję? Lubisz psuć? To takie twoje hobby?
                  • bywszy2 Re: to w koncu kiedy przestaniecie?+ 27.02.20, 06:47
                    czizus napisał:

> Dlaczego bywszy zawsze musisz rozwalić wątek i normalną dyskusję? Lubisz psuć?
                    > To takie twoje hobby?

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                    bo mnie pan wpierdziela swoim kaznadziejskim tonem.
                    Panskie propozycje sa niezle,godne nauczania.
                    Ale proponuje,bys zaczeliscie od siebie.
                    Np.z matryligie wlasnej.I od swoich niegodziwosci w stosunku do innych - i to nie dyskusyjami,a czynem!

--
                    • bywszy2 Re: greka pan udaje?+ 27.02.20, 10:14
                      stavros2002 napisał:

> pana b można sobie wygasić, co właśnie zrobiłem i innym polecam
                      >
                      > od razu wątki znormalniały i da się je czytać

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                      czy geny donosicielskie sie odezwaly?

--
                      • europitek Re: greka pan udaje?+ 02.03.20, 16:00
                        bywszy2 napisał:
                        > czy geny donosicielskie sie odezwaly?

Można prosić o szczegóły (chromosom, nazwa genu) bo to bardzo interesujące i nowatorskie. Za takie odkrycie to można Nobla dostać... To chyba byłby pierwszy Nobel dla Szwecji w tej dziedzinie.
                  • bywszy2 Re: to w koncu kiedy przestaniecie?+ 27.02.20, 06:50
                    asa323bc napisał(a):

> Gdy żydzi przestaną za "holokalst" łapy wyciągać, z czego zrobili sobie stałe ź
                    > ródło dochodu.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                    Jak na razie,ja zyd,ciebie karmie!
                    Wiec przestan szczekac.
                    Pozatym,dobrze ci sie sikalo w dzieciecym lozeczku,ktory twoj tatus podczas "akcji" szmalcownictwa ukradl malej zydoweczce?

--
                      • bywszy2 Re: to w koncu kiedy przestaniecie?+ 03.03.20, 00:30
                        asa323bc napisał(a):

> Nie gnoju żydowski, ja uczciwie pracuje a uczciwy żyd to oksymoron

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                        niektorzy gnojki niezydowskie w sposob uczciwy pasozytuja.

--
                • europitek Re: to w koncu kiedy przestaniecie?+ 02.03.20, 15:53
                  bywszy2 napisał:
                  > gledzic o martrologii,powodem ktorej sa Rosjanie i Niemcy.

Kiedy złupimy Berlin i Moskwę... i Sztokholm na deser!

> Kiedy juz w koncu przestaniecie cmentarze uwielbiac i pomniki stawiac "bochater
                  > om"?
                  > Kiedy IPN rozwiazecie?
                  > I kiedy historii prawdziwej zaczniecie uczyc?

Będziemy się nad tym zastanawiać kiedy Szwecja stanie się republiką, a moja ciotka jej prezydentem.
                  • bywszy2 Re: chce pan powiedziec++ 03.03.20, 00:35
                    europitek napisał:

> Kiedy złupimy Berlin i Moskwę... i Sztokholm na deser!
                    - to wam nie wystarczy okradzanie Niemcow i Szwedow z ich dobytku?

> Będziemy się nad tym zastanawiać kiedy Szwecja stanie się republiką, a moja cio
                    > tka jej prezydentem.
                    - twierdzi pan,ze ciotke ma+Fenomen biologiczny!!!A moze pan - baba?

--
    • bywszy2 Re:plagiat nyslowy+ 25.02.20, 20:43
      masta_of_dizasta
      Re: wycieczki Izraelskich uczniów w Polsce
      24.02.20, 21:08
      Nie my osiągamy, tylko żydowskie władze. Im jest nieustanie potrzebny antysemityzm i w ten właśnie sposób go sobie produkując, zakażając naszą ziemię swym antypolonizmem.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
      A komu i po co jest potrzebne wieczne gledzenie o rosyjskiej polofobii?
      Ano(jak to mowi bywszy Polak litewski,a ocnie francuz polski czy polski francuz) po to by zwrocic na siebie uwage i dodac sobie wartosc swiatowa.A wlasciwie potrzeba ta jest wyrazem kompleksow nizszosci.

--
    • bywszy2 Re: zachodzi pytanie+ 26.02.20, 16:13
      polski_francuz
      Re: czy to prawda,czy rosyjska propaganda?+
      26.02.20, 08:42
      "Tak sie mlodziez zapoznaje miedzy soba i takze zapoznaje wzajemnie kulture"

Pewnie take jest tez z wizytami polskich europejczykow, polskich amerykanow polnocnych i poludniowych w kraju skad pochodza.
      Po to by ich dzieci mogli poczuc to, co poczulem ja sam jak mnie Tata zabral do Wolna.
      Poczulem sie, nagle, u siebie wlasnie.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
      Czy jak Niemcy do Uzyskanych Ziem Odzyskanych,
      poczuwaja sie, nagle, u siebie wlasnie.
      --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka