Dodaj do ulubionych

Szczepionka na COVID-19 za 10 tyg

03.03.20, 23:28
Nie wiem kto pracuje w polskich mediach, ale będę strzelał - owce? koty ? krewetki ? Ok, poddaję się.
Od kilku dni czytam anglojęzyczne doniesienia o MIGAL Research Institute /np.: nocamels.com/2020/03/israeli-scientists-avian-vaccine-adapt-coronavirus/ z których wynika że epidemiolodzy z tej firmy w Izraelu de facto mają szczepinkę na COVID-19 i zapowiadają jej masową produkcję do 90 dni. Jest też o tym, że toczą się intensywne narady z kilkoma podmiotami around the world na temat maksymalnego przyspieszenia tego procesu. To o ponad rok szybciej niż wszelkie snujące się po naszych mediach alternatywne szczepionki, łącznie z tą która powstała w rekordowe 41 dni. Czy to jest za mało ciakawy temat żeby o nim pisać codziennie śledząc postęp w tej kwestii i przy okazji studząc panikę i walcząc z chaosem informacyjnym? Czy nie tak powinny działać odpowiedzialne media?
Obserwuj wątek
  • zlosliwyskrzat Re: Szczepionka na COVID-19 za 10 tyg 04.03.20, 00:11
   Szczepionka na COVID-19 będzie miała skuteczność zapewne porównywalną ze szczepionkami na szczepy grypy, więc najbardziej narażonym na poważne objawy COVID-19 z ryzykiem śmierci włącznie niewiele pomoże. Ich odporność jest tak niska, że lepsze rozpoznawanie wirusa przez limfocyty nie zmieni faktu, że ich organizm nie będzie produkował odpowiedniej ilości owych limfocytów.
   • 4panzernen Re: Szczepionka na COVID-19 za 10 tyg 04.03.20, 08:24
    W takim razie te wszystkie laboratoria z dziesiątkami genialnych epidemiologów, którzy za gigantyczne wynagrodzenia nie śpią po nocach żeby jako pierwsi osignąć sukces oznaczający prestiż i wielką kasę dla nich a zażegnanie kryzysu dla świata, to po prostu bandy oszołomów.
   • buldog2 Re: Szczepionka na COVID-19 za 10 tyg 05.03.20, 11:31
    Taa...
    Ktoś mądry ci to powiedział?

    --
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka