Dodaj do ulubionych

Niemcy wyprzedzili Iran

21.03.20, 13:32
Wg tego źródła www.worldometers.info/coronavirus/
Teraz Niemcy 20 705 zakażeń, Iran już mniej 20 610 zakażeń.
Uważam, że to błąd władz niemieckich.

Niemcy powinni zmienić rząd.
Obserwuj wątek
    • jabbaryt Re: Niemcy wyprzedzili Iran 21.03.20, 13:48
      Bzdura. Niemcy mają bardzo dużo zakażeń ale bardzo niska śmiertelność. Wynika to z tego, że sprawdzają wszystkich, nawet tych którzy wygladają na zdrowych i wysyłają ich na kwarantanne. W wiekszości przypadków wirus nie daje żadnych objawów ale to nie znaczy że go nie ma. W Polsce i w Iranie testuje sie tylko tych którzy mają wyraźne objawy.
            • caesar_pl Re: Niemcy wyprzedzili Iran 21.03.20, 15:02
              To jest tzw.pisowski samograj puszczony w zycie dla polepszenia polskiego ego.Podobnie jest z zadaniem Reparacji.To tematy na wieki,ktore lacza Polakow bez wzgledu na to,kto rzadzi..Jak Trump nie wykonczy Niemcow tak my koniki jankeskie wykonczymy ich finansowo.
              Cel tych psiorskich glups jest jeden - proba zmniejszenia kompleksu nizszosci Polakow w stosunku do Niemcow.Lecz genow,ktore przez setki lat niekorzystnie u Polakow mutowaly,nie da sie w ciagu paru lat psiorskich rzadow zmienic.
              Nie bedzie Planu Morgenthaua,nie bedzie Reparacji.Plan Bismarcka bedzie dalej wprowadzany w zycie.
              • wojciech.2345 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 21.03.20, 15:17
                caesar_pl napisał:
                > Nie bedzie Planu Morgenthaua,nie bedzie Reparacji.Plan Bismarcka bedzie dalej w
                > prowadzany w zycie.
                ---------------------------------------
                Jak Niemcy są tacy jak Ty, to Plan Morgenthaua powinien być wprowadzony.
                Będziemy Was uczyć tabliczki mnożenia do 100.

Mogę uczyć.
                  • wojciech.2345 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 21.03.20, 21:50
                    caesar_pl napisał:
                    > Ty proponujesz zeby twoje zyczenie bylo wprowadzone w zycie a ja stwierdzam ze
                    > zyczenie Bismarcka jest juz w pelni wprowadzane w zycie.Tys Polak naiwny zycz
                    > liwy a ja Slazak realistyczny.
                    ------------------------
                    Dzisiejsze Niemcy terytorialnie to chyba 1/5 Niemiec Bismarcka.
                    Rozbawiłeś mnie.
                    • amunicyjny1 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 22.03.20, 09:06
                      wojciech.2345 napisał:

> caesar_pl napisał:
                      > > Ty proponujesz zeby twoje zyczenie bylo wprowadzone w zycie a ja stwierd
                      > zam ze
                      > > zyczenie Bismarcka jest juz w pelni wprowadzane w zycie.Tys Polak naiwny
                      > zycz
                      > > liwy a ja Slazak realistyczny.
                      > ------------------------
                      > Dzisiejsze Niemcy terytorialnie to chyba 1/5 Niemiec Bismarcka.
                      > Rozbawiłeś mnie.

to już nasze panie nie będą podcierać tyłka starym Hansom,traktując to jako prace życia?

--
                      borrka napisał:

> Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej znamienne
                  • jabbaryt Re: Niemcy wyprzedzili Iran 22.03.20, 17:51
                    ceasar weź po uwagę jeden tylko fakt. Za Bismarcka nie było na terenie Niemiec amerykańskich baz, a armia niemiecka wtedy miała własny sztab generalny. Teraz to sobie możecie wprowadzać takie plany na jakie pozwola wam Jankesi.
    • kylax4 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 21.03.20, 14:51
      W Iranie szacuje się jest zakażonych circa 6 mln ludzi. Tam po prostu mało kogo się testuje. Inaczej nie budowaliby masowych grobów.

--
      1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
      2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
      • boavista4 Re: Iranczyki maja cud metody walki z wirusem 21.03.20, 17:30
        pierwsze to dywany, siada sobie taki iranczyk na dywanik i juz leci do Allaha, a nawet do samego Trumpa i Ivanki.
        Druga metoda ca czarodziejskie flety, na dzwiek ktorych wirusy poslusznie wylaza z ciala i spiewaja serenady.
        Burmistrz Paraty takich cudow nie ma , wiez zarzadzil zamkniecie wszystkiego , plaz , sklepow , restauracji, szkol, campingow,

g1.globo.com/rj/sul-do-rio-costa-verde/noticia/2020/03/19/coronavirus-prefeitura-de-paraty-estabelece-restricoes-no-comercio-e-turismo.ghtml
    • czizus Re: Niemcy wyprzedzili Iran 22.03.20, 15:49
      Daj spokój Wojtek. Niemcy bardzo dobrze walczą z koroną. Robia kilkanaście razy więcej testów niż u nas. Gdyby w Polsce wykonywano tyle testów co w Niemczech, to tych zarejestrowanych chorych byłoby znacznie więcej. W Polsce jest fatalna organizacja przeprowadzania testów, czeka się często kilka dni na przeprowadzenie badania i wszystko wskazuje na to, że u nas wiele osób chorych normalnie funkcjonuje zarażając innych ale dowiemy się o tym póżniej. Liczba chorych wzrasta ale to tylko początek u nas!!!! Wszystko wskazuje na to, że dogonimy wkrótce Niemcy. Więc radziłbym więcej subtelności w ocenach. Poza tym , to z Niemiec może przyjść do nas szczepionka, więc pamiętajmy że to nasz dobry i solidny partner!
    • jabbaryt Re: Niemcy wyprzedzili Iran 24.03.20, 17:24
      Koronawirus. Polska idzie śladem Niemiec. Rząd kupi maseczki ochronne bez certyfikatu

next.gazeta.pl/next/7,173953,25815737,koronawirus-polska-idzie-sladem-niemiec-rzad-kupi-maseczki.html#s=BoxMMtImg1
      • senioryta13 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 24.03.20, 18:56
        jabbaryt napisał:

> Koronawirus. Polska idzie śladem Niemiec. Rząd kupi maseczki ochronne bez certy
        > fikatu

smieszy mnie, jak dowiaduje sie, ze jakis kraj cos tam u siebie wprowadzil, otwieram potem polska gazete,
        a tu wiadomosc na pierwszej stronie, na czerwono :'PILNE' .
        i co sie okazuje, polski rzad u siebie rowniez to wprowadza, no , pionierzy we wszystkim.

---
        -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
        -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu
        • wojciech.2345 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 24.03.20, 19:05
          senioryta13 napisał:
          > i co sie okazuje, polski rzad u siebie rowniez to wprowadza, no , pionierzy we
          > wszystkim.
          ----------------------------------------
          A ja pamiętam co mówili polscy studenci przebywający w USA.
          Mówili o Waszej gigantomanii. I dodawali
          Jankes = Rosjanin w spodniach zaprasowanych w kancik.
          • senioryta13 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 24.03.20, 19:19
            wojciech.2345 napisał:

> A ja pamiętam co mówili polscy studenci przebywający w USA.
            > Mówili o Waszej gigantomanii. I dodawali
            > Jankes = Rosjanin w spodniach zaprasowanych w kancik.

ja jeszcze nie uslyszalam dobrego slowa od rodaka, ktory pracowal/uczyl sie w ameryce.
            Wstretne wysmiewanie, obgadywanie, tylko tyle maja do powiedzenia.
            Najlatwiej jest zamknac granice i wywieszac hasla "Polska tylko dla Polakow' .
            jednym slowem. jaki to wspanialy, szlachetny narod .

• wojciech.2345 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 24.03.20, 19:23
              senioryta13 napisał:
              > ja jeszcze nie uslyszalam dobrego slowa od rodaka, ktory pracowal/uczyl sie w a
              > meryce.
              > Wstretne wysmiewanie, obgadywanie, tylko tyle maja do powiedzenia.
              > Najlatwiej jest zamknac granice i wywieszac hasla "Polska tylko dla Polakow' .
              > jednym slowem. jaki to wspanialy, szlachetny narod .
              -------------------
              Zareagowałem na serię takich Twoich wybryków.
              Też umiem być złośliwy.
              • senioryta13 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 24.03.20, 19:50
                wojciech.2345 napisał:

> senioryta13 napisał:
                > > ja jeszcze nie uslyszalam dobrego slowa od rodaka, ktory pracowal/uczyl s
                > ie w a
                > > meryce.
                > > Wstretne wysmiewanie, obgadywanie, tylko tyle maja do powiedzenia.
                > > Najlatwiej jest zamknac granice i wywieszac hasla "Polska tylko dla Pola
                > kow' .
                > > jednym slowem. jaki to wspanialy, szlachetny narod .
                > -------------------
                > Zareagowałem na serię takich Twoich wybryków.
                > Też umiem być złośliwy.

zaznaczylam, ze to mnie smieszy, nic zlosliwego tu nie ma , wypierasz sie hasel ?

"smieszy mnie, jak dowiaduje sie, ze jakis kraj cos tam u siebie wprowadzil, otwieram potem polska gazete,
                a tu wiadomosc na pierwszej stronie, na czerwono :'PILNE' .
                i co sie okazuje, polski rzad u siebie rowniez to wprowadza, no , pionierzy we wszystkim."

---
                • wojciech.2345 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 24.03.20, 20:00
                  senioryta13 napisał:
                  > zaznaczylam, ze to mnie smieszy, nic zlosliwego tu nie ma , wypierasz sie hasel
                  > ?
                  >
                  > "smieszy mnie, jak dowiaduje sie, ze jakis kraj cos tam u siebie wprowadzil, ot
                  > wieram potem polska gazete,
                  > a tu wiadomosc na pierwszej stronie, na czerwono :'PILNE' .
                  > i co sie okazuje, polski rzad u siebie rowniez to wprowadza, no , pionierzy we
                  > wszystkim."
                  ----------------------------------------
                  No dobra. Zaczęłaś.

Pewna Amerykanka podała do sądu szkołę bo jej córka miała pojechać na naukę
                  języka hiszpańskiego do Hiszpanii. Rzecz w tym, że ona myślała, że Hiszpania, to
                  sąsiedni stan. Powód pozwania - nikt mnie nie poinformował, że to w Europie.

Można ciągnąć takie opowieści na temat Jankesów bez końca.
                  Tylko po co?
                    • wojciech.2345 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 24.03.20, 20:16
                      senioryta13 napisał:
                      > juz ci kiedys napisalam, ze nie masz nic ciekawego do napisania, a wiedzy za gr
                      > osz.
                      --------------------------
                      Widziałem w Waszej tv w czasie mojego pobytu w USA.

Po wygranych wyborach przez Reagana był podział powyborczych łupów.
                      Szefowa kampanii wyborczej Reagana dostała propozycję ambasadorstwa
                      w Nowej Zelandii. Pewna siebie z tupetem. No i była przepytywana na tę
                      okoliczność przez komisję. Nie umiała odpowiedzieć gdzie leży jej
                      przyszła placówka.

Przecież ona tego nie musi wiedzieć. Pilot musi wiedzieć gdzie lecieć.
                      I to wystarczy.

Itd, itp, etc, .... .
                  • engine8 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 24.03.20, 20:08
                    Bo u nas hiszpnskiego uczy sie nie w Europie jakiejs tam - cokolwiek to jest i gdziekolwiek to lezy - ale w Meksyku a oni sa potomkami hoszpanow i mowi po hiszpansku. A kto wie po jakiemu ci europejscy hiszpanie mowia - moze po unijnemu kiedy oni juz Unijni ?
    • senioryta13 Re: Niemcy wyprzedzili Iran 24.03.20, 22:46
      Irańska grupa terrorystyczna IRGC przeprowadzi „Ćwiczenia obrony biologicznej” przed koronawirusem.
      (The Iranian Islamic Revolutionary Guard Corps = IRGC )

--
      ---

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka