Dodaj do ulubionych

Gazprom zapłaci Polsce za oszustwo.

30.03.20, 22:31
wyborcza.pl/7,155287,25831609,pgnig-wygralo-z-gazpromem-rosyjski-koncern-ma-obnizyc-ceny.html#s=BoxWyboLink
Gazprom, czyli Rosja rolowali Polskę najwyższymi cenami za gaz w UE ale okazuje się, że od pewnego czasu czynili to bezprawnie i przegrali arbitraż w Sztokholmie, . . . . właśnie za te zawyżone ceny. Będą teraz bulić grube dol. Brawo!!!

A tak przy okazji, czy całe to prorosyjskie oszołomstwo zrozumiało już całą filozofię tego taniego rosyjskiego gazu?????
Właśnie wreszcie, uwalniamy się od tego "taniego" gazu!!!!!!
Obserwuj wątek
    • obrotowy masz racje. 30.03.20, 22:46
      ale gospodarka polska to zniosla.

co wiecej - dostala impuls

na budowe gazociagu z Norwegii
      .
      www.wykop.pl/ramka/1190677/mapa-cen-gazpromu-w-europie-w-2011-r/
      • czizus Re: masz racje. 30.03.20, 22:57
        obrotowy napisał:

> ale gospodarka polska to zniosla.
        >
        > co wiecej - dostala impuls
        >
        > na budowe gazociagu z Norwegii
        > .
        > www.wykop.pl/ramka/1190677/mapa-cen-gazpromu-w-europie-w-2011-r/

No więc właśnie!, . . . . . ! Ale przypominam o tych masowych prokremlowskich wychwalaniach taniego rosyjskiego gazu. Ten gaz był dla Polski najdroższy i dobrze że się od tego rosyjskiego dyktatu uwalniamy.

To się odnosi do wszystkiego co rosyjskie!
    • johnny-kalesony Re: Gazprom zapłaci Polsce za oszustwo. 31.03.20, 23:55
      Nie chcę się za bardzo chwalić, ale zanim zniknąłem z forum gdzieś w okolicach 2015 roku, byłem jednym z tych, którzy toczyli tutaj najbardziej zażarte boje z nawałem ruskiej propagandy surowcowej. Jedną z tych osób był - co do czego jestem niemal w 100% pewny - Sławomir Szczęśniak "ekspert ds. surowców". "Ekspert" ów zwany przeze mnie szyderczo "Sławomirem ekspertem", triumfująco pastwił się nad POlską, która zmuszona była podpisać niekorzystny kontrakt na gaz, przyjmując wręcz bezczelnie ZŁODZIEJSKIE warunki Gazpromu.
      To było w czasach, kiedy Sławomir ekspert i inni ruscy od rana do wieczora trąbili o "pik ojlu" i kończących się zasobach ropy oraz gazu. Radzili paść na kolana i pełzać na tych kolanach do Moskwy, błagalnie jęcząc o sprzedaż ostatnich baryłek ropy za ciężkie setki dolarów ...
      A co mamy dzisiaj?
      Ano dzisiaj mamy wielki powrót lat 90-tych. Ropa już nie po 140, nie po 100, nawet nie po 50 dolarów. Dzisiaj ropa telepie się w granicach 20-30 a o panu Szczęśniaku i jego "pikojlu" pies z kulawą nogą nie pamięta i dobrze.

--
      Sixties forever! --
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50173
      www.johnnykalesony.republika.pl
      God Save The Kinks!
    • wykrywacz_klamcow Gazprom zapłaci Polsce za oszustwo 16.04.20, 10:43
      zmniejszają ruscy prognozy zysków:
      www.energetyka24.com/wiadomosci/gazprom-obnizyl-szacunek-zyskow-za-2019-r-uwzglednil-6-mld-zl-ktore-musi-zaplacic-pgnig

--
      sowieci dawali z siebie wszystko, żeby wesprzeć Hitlera:
      pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1939)
      potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną umowę:
      pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1940)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka