Dodaj do ulubionych

TSUE a Izba Dyscypilnarna.

08.04.20, 11:25
Zorientowałem się ,że nasi magistrowie prawa są lepiej wykształceni niż profesorowie np TSUE.
Zorientowałem się również,że mgr Ziobro i mgr Przyłecka etc są zdecydwanie lepiej wykształceni niż byli przewodniczący TK (np jakiś Zoll).
Zorintowałem się,że dr J.Kaczyński posiadł tajemną wiedzę jak przekazywać całej "klasie politycznej PiS" swe przemyślenia i konkluzjie dotyczące interpretacji prawa.
Czekam kiedy porucznicy albo kadeci resortów siłowych przejmą władzę- bo zgodnie z powyższą logiką - nad państwem polskim.
Czekam kiedy świeżo upieczeni kierowcy wejdą na autobusy , a abiturienci "Szkoły Orląt" siądą za sterami samolotów pasażerskich ( tylko nie rządowych bo ci się się boją o swoą d..ę)
Czekam ......

Obserwuj wątek
  • jacekjot2 Re: TSUE a Izba Dyscypilnarna. 08.04.20, 12:53
   To bardzo dobra wiadomość. Pisowskim "sędziom" z dwóch politycznych izb Sądu Najwyższego nie uda się teraz zebrać liczby głosów potrzebnych do zgłoszenia kandydata na I Prezesa, akurat tego, którego klepnięcie zostanie polecone "prezydentowi" Dudzie. Nawet, jeżeli polski rząd odmówi zastosowania tego postanowienia w przyszłości będzie ono mogło posłużyć do uznania wyboru I Prezesa za nieważny.
   • beton44 Re: TSUE a Izba Dyscypilnarna. 08.04.20, 15:41
    Jesteś w błędzie :-) TSUE tylko kazał /?/ zawiesić orzekanie w sprawach dyscyplinarnych. Sędziowie typu Topyła mają radochę

    Absolutnie nie "zawiesił" mianowanych sędziów Izby - bo jak to - to by był zamach na Nadzwyczajną Kastę - wybierać następcę Prosiaczka będą jak najbardziej...
   • mara571 Re: TSUE a Izba Dyscypilnarna. 10.04.20, 04:00
    Nawet sedzia Gersdorf stwierdzila, ze sedziowe sa sedziami Sadu Najwyzszego.

    --
    Postprawda to stwierdzenie, że nie liczą się żadne obiektywne argumenty i uczciwe dążenie do prawdy. Ważne są tylko narracje, budowane przez mistrzów współczesnej mistyfikacji i kłamstwa, odwołujące się do emocji, uprzedzeń ludzkich, lęków. Mistyfikacje, których skutek jest osiągany przez media dążące do tego, abyśmy znaleźli się w świecie ogromnego zagubienia i bezradności. Taki jest dzisiejszy świat
    Abp M. Jedraszewski
    • buldog2 Re: TSUE a Izba Dyscypilnarna. 10.04.20, 12:49
     TK w legalnym składzie orzekł, że trzej dooptowani do niego PISowcy to nielegalni dublerzy. Tzw. rząd Szydło winny jest nieopublikowania wyroku TK, co nie znaczy, że unieważnił ten legalny i obowiązujący wyrok.
     PIS jest nielegalną bandą zdrajców, oszustów i złodziei, niczym więcej.

     --
     Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
     Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
     Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
  • j-k TSUE tez sie boi o swoja d...e ? 08.04.20, 13:14
   ktarka1 napisał:
   a abiturienci "Szkoły Orląt" siądą za sterami samolotów pasażerskich ( tylko nie rządowych bo ci si
   > ę się boją o swoją d..ę)

   TSUE tez sie boi o swoja d...e ?


   bo liczba zachorowan w Bruxelce i Luxemburgu gwaltownie rosnie, zmarlych juz ponad 2 tysiace..
   .
   forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/1459399,koronawirus-w-belgii-liczba-zakazonych-najnowszy-bilans.html

   czekam ......


   - ja rowniez czekam, az ich CV dopadnie...
   zdaza postawic tego Virusa przed swoim wysokim obliczem, czy on ich wczesniej usunie ?
  • camaretto Re: TSUE a Izba Dyscypilnarna. 10.04.20, 08:35
   Ja też.Jako były lektor języka i tłumacz z miłością witam takich rzeczy jak pisanie w polskiejwersji językowej,części znaków z dużej w rzeczownikach, a części z małej.Wyglądajak robota schizofrenika. (autor był niemiecki: Wolfgang von Rohr)
   Albo "przygody kota Boba" : "beatlesi " nałą literą, restauracja u Indusa (nie ma takiego słowa an ipo polsku,ani po angielsku , jest Hindus, a"indian restaurant" powinno brzmieć względnie "być napisane" : "restauracja indyjska")
   Co się tyczy reszty tłumaczenia świetnego tłumacza i NK - gdzie Anglicy odcięli się od polskiej wersji popularnej książki to prześwietnie udający tekst zakcentem rosyjskim. Wygląda na cud, bozaśpiew dobry,zruszczony,ale ..."ruską polszczyzną".Niedostępny niestety po angielsku w ogóle.
   Walczy się tu i ówdzie też w całej Europie o...prawa autorskie do sztuki w ogóle,bo skopiować śliczną fotkę czy ładny wierszyk każdy by chciał,byle mieć...klopot z treścią która 1.nijak nie przylega do sensu publikacji 2. niwcholeręnie jest uzgadniana z autorem 3. Pozorne"demo" ma służyć od zaraz jedynie "rozsławianiu nazwiska", czyli za darmochę.
   Jakbym w PL moich niektórych kolesi słyszała.
   Nie wspomnę o "hardcore negotiations" pani minister Fotygi,o "giertychizmach "i "buszyzmach",bo to rozmach był na wielką skalę, i wielopoziomowa inteligencja
   Cam

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu :-) stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
  • jabbaryt Re: TSUE a Izba Dyscypilnarna. 18.04.20, 22:44
   Szanowny Trybunał Sprawiediwośći Unii Europejskie może spierda...lać na bambus. Zajmuje się sprawami do których nie jest upoważniony traktatami unijnymi. Chyba próbuje sobie uzurpować takie prawa. Tylko, że nawet nie wydał wyroku ale postanowienie. Poważne państwo a takim chce przecieżbyć Poolska nie powinno ani się zajmować, ani się przejmować takimi bezczelnymi typami. Olać ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka