Dodaj do ulubionych

Sztorm Doskonały.

01.05.20, 20:50
nationalinterest.org/feature/perfect-storm-147791
Bardzo interesujący i wnikliwy artykuł, traktujący o sytuacji, która wynika z pandemii. Autor porusza wiele wątków wewnętrznej polityki amerykańskiej, które miały wpływ na brak działania, w początkowej fazie epidemii.

Istotne jest także zwrócenie uwagi na swego rodzaju mit, którym żyły elity zachodnie, że całemu światu można narzucić demokrację, na amerykańską modłę, oraz wciąganie USA w rozgrywki krajów Europy.
Obserwuj wątek
  • vermieter Re: Sztorm Doskonały. 01.05.20, 21:08
   Z brakiem działania mamy cały czas do czynienia, postępowanie rządu Trumpa to odruchowe reakcje, dzisiaj tak, jutro inaczej. Wódz coś powie, ogłosi na twiterze a potem ktoś za niego pomyśli i to odwoła.
  • felusiak1 Re: Sztorm Doskonały. 01.05.20, 22:13
   Jeszcze nie czytałem ale autor został okreslony przez Muellera jako rosyjski agent mieszania się Rosji w amerykańskie wybory. Problem jedynie w tym, ze Rosja nie mieszala się w wybory. I dlaczego agent nie siedzi w wiezieniu?
   Przeczytam i się opowiem.
   • engine8 Re: Sztorm Doskonały. 02.05.20, 00:13
    Przeczytalem i musz stwierdzic ze niczegi nowego sie z tegonei dowiedzialem ani nie nauczylem - raczej podsumowanie tego o czym wszyscy inni pisza i dyskutuja ale I podejrzewam ze sie umocnisz w tym przkonaniu ze to napisane z interesem ( i ostrzezenaimi czy wrecz pogrozkami co moze z tego wyniknac ) Rosji w tle.
    • senioryta13 Re: Sztorm Doskonały. 02.05.20, 00:24

     Jak dla mnie, artykul nie byl nawet ciekawy. Nic nowego.
     stwierdzilam, ze nie mozna czegos pisac o 'kims' bedac daleko.
     strata czasu.

     ---
     -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
     -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu
  • boomerang Re: Sztorm Doskonały. 02.05.20, 00:51
   Nie namówisz mnie kajlaksie na czytanie wypocin tego Dymitrija. Swoje wiem i to mi wystarczy. Komuś zależało na tym żeby Wall Street się zatrzęsła, na pewno nie Trumpowi. Udało się. Zrobiła to pandemia, której tak na prawdę nie ma, Pandemia no.1, jak określa ją Bill Gates, który już prorokuje Pandemię no.2 i Bio-terroryzm. To pierwszy poważny prorok na globalną skalę od 2 tysięcy lat. Ciekawe czy z tego jakiś Nowy Mesjasz się wykluje.
   • kylax4 Re: Sztorm Doskonały. 03.05.20, 16:31
    Wierz sobie w globalny spisek, skoro tak Ci lepiej. W każdym razie, nie trzeba być wielce ogarniętym, żeby zdawać sobie sprawę, że kolejne pandemie to kwestia czasu. I o tym mówi Gates.

    Pandemie zawsze były, są i będą w przyszłości, ale boomerang żyje w bańce, gdzie za wszystkim ktoś stoi. Nic nie dzieje się samo z siebie, zawsze ktoś musi być winny, bo boomerang nie przyjmie odpowiedzialności, za własne, złe działania.
    • felusiak1 Re: Sztorm Doskonały. 03.05.20, 19:59
     kajlaks napisał: boomerang żyje w bańce, gdzie za wszystkim ktoś stoi.

     A ja jestem przekonany, ze to kajlaks zyje w takiej bańce. Czyż nie propaguje, ze za wszystkimi nieszczesciami stoi prawicowy prawak i tzw kosciól katolicki?
     • yurek_1111 Sztorm Doskonały.- inna definicja... 04.05.20, 03:15
      Poziom wrażliwości organizmu zależy od ilości metalu jak znajduje się w nim, jak również od jakości wody w jego komórkach. Więc kiedy zacznie się wstrzykiwać aluminium do organizmu, ludzie stają się odbiornikami, które pochłaniają coraz to więcej pól elektromagnetycznych. A to przeobraża się w "sztorm doskonały" –  wystarczy spojrzeć na zniszczenia, jakich doświadcza obecnie cały nasz gatunek.
      ram.neon24.pl/post/154502,pandemie-skutki-elektryfikacji-ziemi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka