Dodaj do ulubionych

Uciekinierzy z Korei Północnej przepraszają za

04.05.20, 21:42
Uciekinierzy z Korei Północnej przeprosili za rozpowszechnianie fałszywych wiadomości o śmierci lidera Kim Jong-un. Czy zachodnie media, które wierzą w każde ich słowo, w końcu zaczną sprawdzać swoje dzikie twierdzenia na temat kraju?
Dwóch uciekinierów służących w parlamencie Korei Południowej złożyło publiczne przeprosiny w poniedziałek po tym, jak utrzymywał, że władca Korei Północnej jest martwy lub blisko niego. Przeprosiły ciężkie napomnienia rządzącej Partii Demokratycznej Południa, a także wzywa do ukarania uciekinierów za szerzenie fałszywych plotek.
W trakcie trzytygodniowej nieobecności Kima w służbie publicznej zachodni młyn medialny przekazał w wiadomościach z południowo-koreańskiego kanału reklamowego informacje o rzekomej operacji serca o wiadomościach rzekomych operacji serca o szokujących wiadomościach z napisem „ Kim nie żyje, a wojna jest nieuchronna” ! „Lider padał jednak na paradę mediów, pokazując swoją twarz w telewizji publicznej w sobotę podczas ceremonii obcinania wstęgi dla fabryki nawozów. Podczas gdy uciekinierzy, którzy przyczynili się do szaleństwa, publicznie okazywali skruchę, zachodnie placówki, które potęgowały ich roszczenia, nie zrobiły nic takiego. Rzeczywiście, niektórzy nawet próbowali się podwoić, twierdząc, że „ tajemniczy ” znak na nadgarstku Kim jest dowodem, że był hospitalizowany.
Podczas gdy uciekinierzy z Korei Północnej są bogatym źródłem wątpliwych informacji o kraju dla głodujących informacji dziennikarzy, można mieć nadzieję, że po tym, jak ponownie udowodnili, że są tak rażąco niesłuszni, zachodnie placówki nauczyły się bardziej uważać na słowo, jeśli o to chodzi. do dzikich twierdzeń o ich byłym kraju. Ale jeśli historia jest jakąkolwiek wskazówką, żadna ilość zawstydzających poprawek nie przekona ich do zaprzestania łatwego drukowania niepochodzących od nas „raportów”, które są niczym więcej niż propagandową zbrodnią wojenną.
Były dyplomata z Korei Północnej, Thae Yong-ho, wybrany miesiąc temu do parlamentu Korei Południowej, przeprosił „ wszystkich ” za twierdzenie, że Kim nie był w stanie „ stanąć samotnie lub chodzić prawidłowo ” na kilka dni przed ponownym przywódcą Korei Północnej wyłonił się. W oświadczeniu z poniedziałku Thae przyznał, że został wybrany przez Koreańczyków z Korei Południowej „ w oczekiwaniu na dokładną analizę i prognozy dotyczące kwestii Korei Północnej ”, dodając, że czuł „ winę i wielką odpowiedzialność ” za swój błąd. Podczas gdy Thae, który opuścił Północ w 2016 r., Regularnie prognozuje upadek systemu północnokoreańskiego, początkowo nalegał na ostrożność w związku z plotkami o śmierci Kima, mówiąc CNN w zeszłym tygodniu, że lider był „ tylko”Przykuty do łóżka.
Inny polityk opozycyjny Ji Seong-ho poszedł dalej, zwierzając się w piątek Reuterowi, że był „w 99 procentach pewien, że Kim zmarł po operacji sercowo-naczyniowej ”, na podstawie informacji ze źródła, którego nie potrafił wymienić. Przewidział nawet oficjalne ogłoszenie śmierci Kima „ jak najszybciej w sobotę ”, zanim został wyraźnie udowodniony, że się mylił, gdy tego samego dnia przywódca był widziany w telewizji.
Obserwuj wątek
  • wykrywacz_klamcow bełkot niesamowity 05.05.20, 09:06
   nieudolnie przetłumaczonych z ruskiej propagandy. To tylko niektóre kwiatki ruskiego trolla, który o języku polskim nie ma zielonego pojęcia i kopiuje bełkot propagandowy:

   "Przeprosiły ciężkie napomnienia"
   "zachodni młyn medialny"
   "o rzekomej operacji serca o wiadomościach rzekomych operacji serca o szokujących wiadomościach"
   "Lider padał jednak na paradę mediów"
   "ceremonii obcinania wstęgi"
   "niektórzy nawet próbowali się podwoić"
   "dla głodujących informacji dziennikarzy"
   "są tak rażąco niesłuszni"
   "ilość zawstydzających poprawek"
   "zaprzestania łatwego drukowania"
   "Kim nie był w stanie stanąć samotnie lub chodzić prawidłowo"
   "na kilka dni przed ponownym przywódcą Korei Północnej wyłonił się"
   "zanim został wyraźnie udowodniony"


   --
   sowieci dawali z siebie wszystko, żeby wesprzeć Hitlera:
   pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1939)
   potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną umowę:
   pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1940)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka