Dodaj do ulubionych

Akcja #ThankYouJohnPaul2 - cały świat dziękuje Jan

18.05.20, 15:04
Nie sądzę aby JPII popierał i ukrywał pedofilię. On był z innej epoki księży, tych zadedykowanych. Napewno wiedział o homoseksualiźmie w Kościele. Jego zasługi w zwalczeniu sowietyzmu w Polsce i na świecie są bezsporne i za to go trzeba szanować. Miał jeden cel, wyzwolenie Polski z komunizmu. Był intelektualistą i patriotą. Wybrał walkę z większym na tamte czasy złem. Watykańskie zło, homoseksualno-mafijne powiązania, to wykorzystało. Kościół się przeżył, nowy ksiądz, w dużej mierze, to słabiutki i z problemami człowiek który uciekł pod skrzydła instytucji bo w życiu sobie nie radził. Pokusy i włądza zrobiły z niego pedofila.
Ataki na JPII, typu 'obrońca pedofilii', nie są na miejscu i są tylko narzędziem niszczenia jego reputacji, niszczenia bohaterów polskich. Pewno to robota bolszewickiej hołoty.
Z drugiej strony, jako głowa kościołą powinien reagować na zło w kościele, ale tego nie robił. Aby wygrać wojnę z jednym diabłem, trzeba sprzymierzyć się z drugim, który okazał się silniejszy bo z 1000 letnim doświadczeniem.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka