Dodaj do ulubionych

Talk dziecięcy zawiera azbest powodujący raka.

20.05.20, 14:47
www.reuters.com/investigates/special-report/johnsonandjohnson-cancer/
Johnson&Johnson, czyli niewinna firma paskudnie oskarżana przez lewaków, komunistów i oszołomów, została pomówiona i podle pozwana o spowodowanie śmierci dużej ilości ludzi. Przyczyną jest azbest, który przez wiele dekad był zawarty w talku dziecięcym. J&J o tym wiedziało, wskazują dokumenty uzyskane przez prawników ofiar. Talk został wycofany ze sprzedaży w USA i Kanadzie. Nie wiadomo, czy obecnie nadal jest zatruty azbestem, ale organy kontrolne w innych państwach powinny to sprawdzić.

--
1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
Obserwuj wątek
    • boomerang Re: Talk dziecięcy zawiera azbest powodujący raka 20.05.20, 22:26
      a w Australia wycofano ze sklepów polski Spirytus Rektyfikowany po tym jak młoda policjantka została na party poczęstowana kieliszkiem owego trunku i umarła... co prawda wcześniej zażyła 2 tabletki Ecstasy, ale każdy wie że Ecstasy jest OK

--
      jestem zabanowany, a fachowcy z Czerskiej twierdzą że nie jestem
      "Logowanie chwilowo niedostępne. Blokada antyspamowa"
    • jabbaryt Re: Talk dziecięcy zawiera azbest powodujący raka 22.05.20, 18:21
      Pracowałem w dwóch firmach amerykańskich. Obie miały ogromne problemy finansowe z powodu odszkodowań azbestowych. Jedna była nawet w tzw Chapter 11. Moim zdaniem to jest bullshit. Oczywiście azbest jest niezdrowy ale to bardzo mocno zależy od stężenia. Kiedyś w fabrykach eternitu gęsty pył azbestowy unosił się w powietrzu i tam było wiele przypadków śmierci ale to wynikało z wieloletniego narażenia. Duże stężenie azbestu było tez w amerykańskich domach gdzie przewody wentylacyjne izolowano tym materiałem. Kiedyś czytałem raport polski z którego wynikało ze większość eternitu który unosi się w powietrzu wynika z wietrzenia skał. Dachy eternitowe jak się ich nie rusza to są bezpieczne. Azbest w Ameryce pełni rolę czarnego luda. Natomiast ja w USA nie chciałbym mieszkać z powodów zdrowotnych. W amerykańskim jedzeniu jest bardzo dużo antybiotyków hormonów czy nawet związków arsenu dodawanych żywności. Kosmetyki zwłaszcza emulsje zawierają duże ilości środków biobójczych. Nie europejskich obostrzeń dotyczących wielkopierścieniowych węglowodorów aromatycznych w olejach mineralnych i mnóstwo tego syfu znajduje się w materiałach budowlanych na bazie asfaltu. Europejskie prawodawstwo jest znacznie bardziej restrykcyjne i słusznie. Ja i moi znajomi nie raz byliśmy w USA i wielu ludzi wygląda jak potwory. Jakaś okropna cera, chorobowa otyłość. To nie bierze się znikąd.
      • felusiak1 Re: Talk dziecięcy zawiera azbest powodujący raka 22.05.20, 22:18
        Jak się nic nie robi poza ogladaniem telewizji i graniem na play station i jedzeniem to nie można nie utyć.
        A z azbestem chodzi jedynie o wyrwanie pieniedzy od tych co je maja. Prawnicy bombarduja mnie ogłoszeniami.
        Zadzwoń do nas bez zobowiazań. Dopisz się na liste. I potem bedzie class action law suit i wygrają odszkodowanie i poszkodowani dostaną po 1000 dolarow a prawnicy zgarną miliony. kajlaks wierzy w sprawiedliwość.
    • 1.melord Re: Talk dziecięcy zawiera azbest powodujący raka 23.05.20, 09:45
      to wiadomosc z przed prawie 3 lat
      gdzies od 5-7 lat wiekszosc kobiet(one glownie robia zakupy) nie kupuje dla dzieci produktow Johnson&Johnson, wiadomo,ze to zaniczyszczony chemikaliami szajs

--
      Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka